Foto: https://www.instagram.com/kawul_ksw/

Zarobki zawodników MMA w Polsce są jednym z tematów, który wzbudza spore zainteresowanie. Szczególnie w przypadku organizacji KSW, która wypłaca największe gaże na naszym rynku. W najnowszej rozmowie dla serwisu Interia, Maciej Kawulski zdradził jaka była do tej pory największa pojedyncza wypłata dla fightera w KSW.

Już na bardzo dużym poziomie finansowym gwiazd, które elektryzują i budują maineventy zarobki są związane z wynikiem finansowym jaki robi gala. Krótko mówiąc, zysk jest uzależniony od tego ile pieniędzy zarobiłeś dla organizacji. Jednorazowa wypłata dla zawodnika przekroczyła już milion złotych.

Maciej Kawulski powiedział również jak duża różnica dzieli zarobki zawodników walczących w początkach funkcjonowania KSW, a tych, którzy występują dziś w okrągłej klatce.

Od momentu, w który zawodnik zarabiał średnio 2,5 tysiąca za walkę, do momentu o którym teraz powiedział, była bardzo długa droga. I ta droga z każdą złotówką więcej na ich i naszych kontach związana jest z większą ilością zainteresowanych tą przestrzenią ludzi.

1 KOMENTARZ

  1. Kawul to jeden z moich ulubionych trolli. Zawsze jak się cicho robi przy KRS1 to walnie taką wypowiedź, że się micha sama cieszy. Rzekłbym REKORDOWE ZAROBKI… a zawodnicy spierdalają. Te miliony to chyba tylko dla freaków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.