Martin Lewandowski w podcaście „W narożniku” prowadzonym przez Pawła Wyrobka zapytany o to czy pretendentem do walki z tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej Normanem Parke będzie Marian Ziółkowski odpowiedział:

Nie chcę tutaj o tym mówić ale to będzie jedna z atrakcja zapowiadających kolejne gale. Mogę powiedzieć, że w tej kategorii mamy świetnych czterech zawodników i chcieliśmy zrobić pomiędzy nimi taki mini turniej. Ziółkowski był brany pod uwagę ale Wrzosek przez to że zaczęła się między nimi lekka wojenka w mediach, to też jest to walka która powinna się odbyć w przyszłości. Niezależnie od tego kto wygra i przegra w kolejnych starciach to jest to walka na którą fani by czekali.

Poproszony przez Pawła Wyrobka o doprecyzowanie, szef KSW odpowiedział:

Decyzja finalna jeszcze nie zapadła ale jedna z opcji była taka, żeby rzeczywiście zrobić turniej. Mały, 4 osobowy turniej.

 

17 KOMENTARZE

 1. Gamer w maju z Marianem a we wrześniu z Parkiem o pas i wyjazd z kurwidołka. O ile okoliczności pozwolą na przeprowadzenie festynów.

 2. Dajcie Gamerowi całą trójke po kolei do zaorania, na jednej gali oczywiscie

  Już widać było jak Parka zaorał :DC:

  :razz:oke:

 3. Mogę powiedzieć, że w tej kategorii mamy świetnych czterech zawodników i chcieliśmy zrobić pomiędzy nimi taki mini turniej.

  Tak, czterech świetnych i dwóch średnich. Razem sześciu. Zróbcie turniej sześcioosobowy. :razz:utinlaugh:

 4. Turniej czteroosobowy, a tylu ludzi na kontrakcie mają….

  No przecież widzisz że nie mają bo czwarta osoba to znak zapytania chyba że to człowiek zagadka z Batmana

 5. Czwarty powinien Musaev wskoczyc  tak by wypadało , ale pewnie wjebia na chama jutubera Mankowskiego bo janusze sie nim jaraja i sprzedaje wincyj perpejviu, Gamrot jak chce isc do tego UFC to lepiej niech odbebni te 2 walki i ucieka , bo jeszcze sie okaze ze w 2030 bedzie musiał tam walczyć.

 6. Jak dla mnie mogliby zrobić turniej 8  osobowy żeby było już jako tako poważnie jak na drugą organizacje na świecie przystaje.  Jest Ziółkowski, Parke, Musaiev, Mańkowiak, Wrzosek, Kazieczko, Szadzinski od biedy by mógł wpaść, i jednego jakiegoś dobrać albo nowego mistrza nakałtu z Brazylijskiej dżungli wychowanego z krokodylami z którymi musiał walczyć o pokarm.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.