borys mańkowski

Borys Mańkowski wraca do formy po kontuzji kolana. Na razie jednak sam jeszcze nie wiem kiedy będzie mógł rozpocząć pełne treningi i wrócić do klatki KSW.

Niedawno Borys Mańkowski doznał na treningu kontuzji, po której musiał przejść operację nogi. W najnowszej rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl opowiedział nieco o tym jak doszło do tej sytuacji.

Robiliśmy zapasy, które są najcięższą płaszczyzną. Zerwałem co nieco w nodze. Jestem już zrekonstruowany. Teraz troszeczkę czasu na rehabilitację i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to wracam.

Na razie jednak sam Borys nie wie dokładnie kiedy będzie gotów do następnej walki.

Tutaj nic nie mogę zaplanować. Wszystko zależy od tego, jak to się będzie sprawowało. Każdy organizm jest inny, mam nadzieję, że mój jest wyjątkowy i to wszystko w miarę szybko pójdzie.

Aktualnie Borys Mańkowski przechodzi rehabilitację i w miarę możliwości cały czas trenuje. Borys ma za sobą świetną serię trzech zwycięstw z rzędu. W ostatnich walkach pokonał Vaso Bakocevicia, Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego.

Zawodnik z Poznania był przymierzany do walki mistrzowskiej z Marianem Ziółkowskim, ale ostatecznie kontuzja wyeliminowała go z tego boju, a starcie mistrzowskie dostał Maciej Kazieczko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.