Jeden z najpopularniejszych raperów w kraju oraz najbardziej medialny zawodnik organizacji KSW, Popek Rak najprawdopodobniej zmienił zdanie co do zakończenia kariery w MMA! Popek zamieścił na swoim profilu wpis wideo z treningu w którym stwierdził krótko:

Jadę z tym dalej

Wcześniej zawodnik na gorąco po przegranym starciu z Erko Junem na gali KSW 45 stwierdził, że czas zakończyć sportową karierę:

Do zmiany decyzji miał namawiać go jeden z jego trenerów, Kamil Umiński który w rozmowie z naszym portalem mówił o tym jak duży wpływ sport ma na życie Popka Raka:

83 KOMENTARZE

 1. Moda na popka i tak się już skończyła. Ja osobiście przed Wembley zapomniałem nawet ze jest w karcie walk.

 2. Najważniejsze to być konsekwentnym.

  I nie robić z gęby dupy.

  Ale on nigdzie nie powiedział że kończy karierę, a jedynie że zawiesza na rok. Mmarocks i inni puścili clickbaity

 3. Dla nowego freaka Forda pójdzie na pierwszą walkę, jak wygra Ford to Pudzian go weźmie w obroty na jakiejś dużej gali.

  Dobrze, że nie kończy kariery, dla własnego zdrowia.

 4. Piękna historia człowieka, któremu sport pomaga wyjść z nałogu narkomańkiego…… już po raz piąty? Nieważne, ważne, że są te emocje, coś fantastycznego, te emocje, rekordy, ta inspiracja, te pieniądze, ŁOOOOOOOOOOOOO!

 5. Sztywny kręgosłup moralny. Takich ludzi nam potrzeba w MMA. :deniroclap:

  Proszę sobie nie żartować z Popka, on zrobił dla mma tyle co Pudzian tylko w krótszym czasie, spójrz na walki na widowni na ostatniej gali KSW, to zrozumiesz jak szybko postępuje popularyzacja sportów walki dzięki niemu.

 6. Niczego innego bym się po tym degeneracie nie spodziewał.

  Największa porażka polskiej popkultury, jest mi kurwa wstyd, że ten człowiek funkcjonuje w przestrzeni publicznej.

 7. Brawo Popuś ! Prawdziwi fani KSW zawsze z Tobą ! Nie tak łatwo zrezygnować z dużych pieniędzy. Niektórzy ryzykują zdrowiem, ale przecież nie On – jemu to ratuje życie. Inni się boją o wygląd, ale przecież Popek brzydszy już nie będzie.

 8. O kurwa, dzięki Bogu!

  Zawsze podziwiałem tych "dobrych chłopaków" za sztywny kręgosłup moralny i to, że z gęby cholewy nie robią.

 9. Martin przekonał. Ciekawe jakiego placka mu znajdą na odbudowę z nim chyba i Sapp by wygrał.

  Może Dawid Haras ?

 10. Martin przekonał. Ciekawe jakiego placka mu znajdą na odbudowę z nim chyba i Sapp by wygrał.

  Może Dawid Haras ?

  Martyn Ford

 11. Tutaj wyglądał jak jakieś monstrum i pewnie nikt nie zdawał sobie sprawy, że wystarczy pierwszy lepszy aktor albo gwiazda instagrama, żeby Popek leżał na ziemi na w pół przytomny :juanlaugh:

 12. Tutaj wyglądał jak jakieś monstrum i pewnie nikt nie zdawał sobie sprawy, że wystarczy pierwszy lepszy aktor albo gwiazda instagrama, żeby Popek leżał na ziemi na w pół przytomny :juanlaugh:

  Wyjęty z dupy

 13. Gość nie zmęczy się, bo zawsze dostaje wpierdol w drugiej rundzie, kasa się zgadza, a przygotowywać się może jak chce :juanlaugh:

 14. Miliony fanów wszechstylowej walki wręcz odetchnęły z ulgą, szczególnie zaś pewien trener parteru z Warszawy. Akcja ratowania Popka trwa nadal, więc kasa się nie skończy.

 15. Kogo też Mu mogą dać. Jedynie rewanż z aktorem ma sens i jedyny, którego może  pokonać.

  Gość przegrał wszystko co miał do przegrania. Wystraszył się po ciosach Pudziana, ujebała Go kolka  z 44letnim aktorem debiutantem, w końcu jakiś Zenek z Instagrama doprowadził do ponownego uśmiercenia tego wojownika.

 16. Do śniadaniowej telewizji go, niech jego pelna dramaturgii historia, sprawi że na Grażyny licu zalśni łeska wzruszenia, a włodarze KSW pozyskają klienta PPV w postaci kur domowych … Tak bym to widział :corn:

 17. On jest takim klocem który poruszaniem się męczy, ale chuj ja się nie znam, 115kg musi być, bo przecież w klinczu musi mieć siłę się przepychać.

 18. Tak tylko przypomnę, że zaraz po gali napisałem iż niejaki pan Mikołujew na 100% będzie dalej występował w tym cyrku. Przecież ten ćpun w życiu słowa prawdy nie powiedział, człowiek bez zasad i honoru czyli typowy prawilniak z ulicy, zawsze na sztywno.

 19. No ale kogo oni mu dadzą? Bo przecież żeby to działało nadal to musi teraz wygrać, a jedynym zawodnikiem którego być może pokona jest Najman.. chociaż i to nie jest pewne

 20. Co sie oburzacie? Jedna z głównych postaci w cyrku zostaje by nadal nas zabawiac, ja sie ciesze 😆

  W sumie co to za cyrk bez klauna?

 21. Po obejrzeniu filmiku z Instagrama, stwierdzam:

  1) szybkość Tidzeja Dilaszo

  2) technika bokserska niczym u Petr Yan

  :bayan:

 22. Po obejrzeniu filmiku z Instagrama, stwierdzam:

  1) szybkość Tidzeja Dilaszo

  2) technika bokserska niczym u Petr Yan

  :bayan:

  Skoro tak mówisz, to tak jest. W sumie dobrze, że nie ogladalem, pewnie bym tyle nie zauważył… :brainoverload:

 23. Po obejrzeniu filmiku z Instagrama, stwierdzam:

  1) szybkość Tidzeja Dilaszo

  2) technika bokserska niczym u Petr Yan

  :bayan:

  Moc uderzenia jak u Anthonego Johnsona:bleed:

 24. Ciekawe na ile sam podjął ta decyzję, a na ile włodarze go namówili. Najbardziej smutne jest to, że dywizja freak fight jest obecnie najbardziej rozwinięta i przejrzysta w całym KSW:arielcry:

 25. Rewanz z konfidentem przewiduje.

  Chociaz Martyn Ford z Popusiem:zakręcony:, tyle dziar w jednym miejscu robliloby robotę

 26. Nie bójcie nic mordeczki, będzie petarda. Włodarze nie oddadzą walkowerem pola Fame. Teraz nastaje złota era Dywizji FrikFajt. Powiem tylko, że włodarze jeszcze więcej monet sypnęli panu Mikolujewowi. I to pomimo żenującej postawy w ostatnich walkach. Tak się zarabia pinionszki.

 27. ale w sumie to byłoby fajnee zobaczyc tak niskiego i krepego popka z takim czyms jak ten nowy nabytek KSW (co grał w Undisputed)

  'style robią walkę'

  :razz:enn:

 28. Widzę że nie tylko filantrop z niego. Dobrze że zostaje, dzięki niemu ten cyrk by dalej nie jechał. I dzięki niemu MMA się rozwija i jest kasa i miejsce na rozwój młodych talentów. A hejterzy jeszcze się zdziwią, jak dostanie niebieski pas.

  I w końcu komuś najebie.

 29. Nigdy nie wierzę ćpunom, więc słowa czopka o zakończeniu "kariery"  brałem z dystansem i miałem rację. KSW na swój sposób traktuje jak Latający cyrk Monty Pythona  idealny festyn do whisky i kotleta.

 30. Zaczarowana książeczka czekowa Kawula…

  Dlatego nie wykupię nigdy ppv, żeby choćby na tego gnoma nie łożyć.

  Myślę że Fordem będą chcieli coś powygrywac, może mu Bruneike dadzą.

  Gabaryty Forda wystarczą na każdego freaka z KSW.

 31. Gabaryty Forda wystarczą na każdego freaka z KSW.

  Polemizowałbym. Cardio ma w dupie, pan Jun mógłby mu się postawić i wcale nie byłby skazany na porażkę. Pan Pudzianowski też spokojnie może wyjść i nawet widziałbym go jako faworyta, głównie ze względu na doświadczenie. A wielkim faworytem byłby Mistrz Bedorf, o ile zdecyduje się powrócić do Dywizji FrikFajt.

 32. Polemizowałbym. Cardio ma w dupie, pan Jun mógłby mu się postawić i wcale nie byłby skazany na porażkę. Pan Pudzianowski też spokojnie może wyjść i nawet widziałbym go jako faworyta, głównie ze względu na doświadczenie. A wielkim faworytem byłby Mistrz Bedorf, o ile zdecyduje się powrócić do Dywizji FrikFajt.

  Jeżeli Pudzilla i Bedorf to freaki no to pozostaje się zgodzić.

  :goddamnright:

 33. Jeżeli Pudzilla i Bedorf to freaki no to pozostaje się zgodzić.

  :goddamnright:

  Umówmy się, wszyscy w KSW to Friki, tylko jedni oficjalnie, a inni jako pseudo sportowcy. Pan Pudzian był, jest i będzie frikiem oficjalnym, który próbował być sportowcem, Mistrz Bedorf może i kiedyś był sportowcem, ale lekko. Teraz już tylko aktor, celebryta, kolarz, frik, mistrz.

 34. Umówmy się, wszyscy w KSW to Friki, tylko jedni oficjalnie, a inni jako pseudo sportowcy. Pan Pudzian był, jest i będzie frikiem oficjalnym, który próbował być sportowcem, Mistrz Bedorf może i kiedyś był sportowcem, ale lekko. Teraz już tylko aktor, celebryta, kolarz, frik, mistrz, fircyk, magik, kuglarz i golibroda.

  uzupełniłem

  :redford:

 35. Kogo też Mu mogą dać. Jedynie rewanż z aktorem ma sens i jedyny, którego może pokonać.

  Stawiam, ze zawalcza w Maju-Czerwcu 2019. Ta walka ma mega potencjal marketingowy.

 36. Mistrz Bedorf może i kiedyś był sportowcem, ale lekko. Teraz już tylko aktor, celebryta, kolarz, frik, mistrz.

  @Hefaner

  Tu Miszcza obrażajo a ty nie reagujesz

 37. Umówmy się, wszyscy w KSW to Friki, tylko jedni oficjalnie, a inni jako pseudo sportowcy. Pan Pudzian był, jest i będzie frikiem oficjalnym, który próbował być sportowcem, Mistrz Bedorf może i kiedyś był sportowcem, ale lekko. Teraz już tylko aktor, celebryta, kolarz, frik, mistrz.

  Ja obok Karolka widziałbym jeszcze Pana Grabowicza.

 38. Zaczarowana książeczka czekowa Kawula…

  Dlatego nie wykupię nigdy ppv, żeby choćby na tego gnoma nie łożyć.

  Gabaryty Forda wystarczą na każdego freaka z KSW.

  I szkoda go na PL dawać. USA lub UK.

  Jak PL to chuj nie gala w USA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.