Wygląda na to, że Marian Ziółkowski już wie kto będzie jego rywalem w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej organizacji KSW.

Marian Ziółkowski wywalczył tytuł mistrzowski w starciu z Romanem Szymańskim na gali KSW 57.  Na razie oficjalnie nie ogłoszono kiedy i z kim mistrz zmierzy się w pierwszej obronie pasa, ale sam zainteresowany napisał właśnie w mediach społecznościowych:

Ja już wszystko wiem. #ksw #obrona #pas #mma

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Warto przypomnieć, że po wywalczeniu pasa mistrzowskiego pojawiły się głosy mówiące o możliwej walce Mariana z Borysem Mańkowskim, który w swoim ostatnim boju pokonał Artura Sowińskiego. Ziółkowski zapewnił wówczas, że jest otwarty na taką konfrontację.

30-letni Marian Ziółkowski  w MMA występuje występuje od 2011 roku, a do KSW dołączył w 2018 roku. W swoim debiucie przegrał z Kleberem Koike Erbstem, ale kolejnymi zwycięstwami z Grzegorzem Szulakowskim oraz Gracjanem Szadzińskim zapracował sobie na walkę mistrzowską. Po nieudanej próbie odebrania pasa mistrzowskiego z rąk Mateusza Gamrota na KSW 54, „Golden Boy” nie zaprzepaścił kolejnej szansy i stał się mistrzem KSW wygrywając w świetnym stylu z Romanem Szymańskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.