Dean

Znany z sędziowania w największej organizacji świata Herb Dean zasugerował za pomocą swojego twittera, że będzie uczestniczył w pierwszej gali KSW poza granicami naszego kraju – w Londynie. Dean nie napisał co prawda wprost, że będzie należeć do składu sędziowskiego Konfrontacji Sztuk Walki, wspomniał jedynie że „nie może się doczekać wyjazdu” – ale jest w zasadzie pewnym, że nie pojedzie na londyńskie KSW jako kibic. Największa polska organizacja MMA już od pewnego czasu wprowadza mieszany skład sędziowski i przykłada wagę do doboru arbitrów. Herb Dean nie po raz pierwszy będzie zresztą pracować dla KSW, pojawił się już na KSW 27: Cage Time.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

27 KOMENTARZE

 1. Bardzo fajna wiadomość, ze już drugi raz zobaczymy najlepszego obecnie sędziego ringowego w KSW. Zagraniczni sędziowie punktowi zapewne też się pojawią. KSW sprzeda się w Londynie.

 2. Herb Dean na KSW 27 za dobrze nie wypadłW walce Strusa z Abu nie widział jak Abu faulował PiotrkaI w walce Chalidov Falcao za późno zareagował i Maiquel skręcił rękę 😉

 3. Widać, że KSW nie chce sobie zrobić lipy za granicami PL i będzie się starać o dobre pierwsze wrażenie 🙂

 4. Ta komisja o której @Gaara wspomniał, to nie jest twór w stylu SMMAF czy CABMMA. Żadne testy w gre nie wchodzą, jedynie overseeing the rules, itd.

  A co do Deana na KSW, jestem jak najbardziej na tak. Niech dostanie najważniejsze pojedynki i będzie spoko

 5. Bardzo dobre info. Ktoś taki jak Herb Dean podniesie tą gale prestiżowo 😉

 6. Oby na karcie walk pojawily sie rowniez zestawienia, ktore sprawia iz zatrudnianie czolowego arbitra okaze sie zasadne.

 7. Jacek Okninski

  Josh Rosenthal wyszedł na wolność, to też by potrzebował zarobić trochę grosza… 😛

  Rosenthal będzie sprzedawał "fajki" na trybunach, true story.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.