Grigor Aschugbabjan(4-2) z Maximus Team będzie kolejnym uczestnikiem turnieju w wadze półciężkiej do jakiego dojdzie 7 maja na gali KSW 13 w Katowicach:

Znamy imię i nazwisko kolejnego zagranicznego fightera, który siódmego maja wystąpi w turnieju na trzynastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”. Będzie nim legitymujący się rekordem sześciu zwycięstw i dwóch porażek, Ormianin Grigor Aschugbabjan.

Pochodzący z Armenii zawodnik to posiadacz mistrzowskiego pas federacji ISKA w muay thai oraz wielokrotny mistrz swojego kraju w tej dyscyplinie. Jest niezwykle silny, świetnie kopie i każda walka z jego udziałem dostarcza dużo emocji. Potężnie zbudowany Aschugbabjan – mierzy sto osiemdziesiąt jeden centymetrów i waży dziewięćdziesiąt trzy kilogramy – to również solidny zawodnik MMA.

Ciekawostka: Grigor wytrzymał w ringu 68 minut(!) z Konstantinem Gluhovem (finalista turnieju wagi ciężkiej na KSW 13) podczas drugiej rundy turnieju UCFC – 20.000 Dollar Tournament. Niestety przegrał wtedy przez TKO a cały turniej wygrał nasz rodak Damian Grabowski.

W środku kilka walk Grigora. Enjoy!

Z Martinem Haagiem

Z Patrikiem Jevicko

Z Jonko Sev

Z Nejadem Sekibovicem

21 KOMENTARZE

  1. Zajebiście zawiesił się na linie 😛 Ale petardę ma, trzeba przyznać – już nie mogę się doczekać tego turnieju!

  2. oby takich więcej na ksw, koleś robi pożytek ze swojego muay thai, a nie to co np Omielańczuk na ostatnim ksw

  3. zobaczymy jak będzie, problem ze na filmikach powyżej walczył z samymi debiutantami.

  4. Muszę tutaj sprostować poprzednie wypowiedzi. Co do turnieju UCFC to były w nim rundy po 5 min, natomiast DOPIERO od drugiej rundy walki nie miały limitu czasowego

  5. Ciekawi mnie gdzie on na co dzień trenuje, w jakim kraju? Bo chyba nie w Armenii…

  6. Dobre…Wiadomość ukazała się 15 kwietnia na portalu Sports.ru (w zasadzie są to 3-4 zdania powiedziane przez Saszkę na temat Mariusz) – „Można powiedzieć, że proces organizacji mojej walki z Pudzianowskim rozpoczął się”

    http://www.sports.ru/boxing/70166527.html

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.