W końcu doczekaliśmy się informacji o powrocie po kontuzji najlepszego polskiego półciężkiego, Jana Błachowicza (MMA 8-2) i kolejnej walce Macieja Górskiego (MMA 7-4, 2 w rankingu Polski)

Za Konfrontacja.com

Już 27 marca w słoweńskiej Ljubljanie czekają Nas kolejne emocje związane z występami fighterów „KSW Team„. Swoje kolejne pojedynki na dziesiątej odsłonie gali WFC stoczą najlepszy zawodnik wagi lekkiej w Polsce, Maciej Górski (7-4) i powracający po ciężkiej kontuzji kolana Jan Błachowicz (8-2). Dzisiaj w nocy organizatorzy zawodów podali pełen fight card, gdzie również znalazły się nazwiska przeciwników dla Górskiego i Błachowicza. I tak oto „Highlander” zmierzy się z Włochem posiadającym brązowy pas jiu jitsu, Ivanem Mussardo (14-4). Janek zaś skrzyżuje rękawice z uczestnikiem dziesiątej edycji „Konfrontacji Sztuk Walki”, judoką serbskiej narodowości Aleksandarem Radosavljevicem (8-1).
Warto wspomnieć również o walce wieczoru na tej gali. Zmierzą się w niej dwaj Brazylijczycy, Bruno Carvalho i zdobywca mistrzowskiego pasa Federacji KSW, Vitor Nobrega.

Z tego co udało się nam dowiedzieć walka Macieja Górskiego odbędzie się w wadze lekkiej i po jednorazowym skoku do WW jakim była walka na KSW 12 z Deanem Amasingerem, Maciej na stałe wraca do lekkiej dywizji gdzie był numerem 1 przez ponad rok czasu.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.