Wszystko wskazuje na to, że już niedługo dostaniemy oficjalne potwierdzenie terminu najbliższej gali KSW oraz zestawienia, które zobaczymy podczas tego wydarzenia. W ostatnich dniach zawodnicy największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce publikują zdjęcia ze spotkań w siedzibie KSW, co jasno wskazuje na dopinanie ostatnich szczegółów przed kolejną galą.

Według poprzednich doniesień, najbliższe wydarzenie KSW odbędzie się już 11 lipca. Termin ten zdradził Tomasz Drwal (MMA 21-5-1) podczas programu „Koloseum” w Polsacie Sport. „Gorilla” jednocześnie ogłosił swój powrót do organizacji KSW, gdzie właśnie wtedy stoczy kolejną walkę.

Starcia, które mają mieć miejsce w lipcu to również pojedynki Borysa Mańkowskiego (MMA 20-8-1) Marcinem Wrzoskiem (MMA 14-6) oraz trzecia walka Mateusza Gamrota (MMA 15-0) Normanem Parke’iem (MMA 28-6-1), podczas której „Gamer” stanie do obrony tytułu mistrzowskiego KSW w wadze lekkiej.

Niewykluczone również, że na gali 11 lipca zobaczymy także Łukasza Jurkowskiego (17-11). Pierwsze informacje mówiły o jego pojedynku z Szymonem Kołeckim (8-1), jednak na potwierdzenie tego zestawienia musimy poczekać prawdopodobnie kilka dni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.