Mamed Khalidov o powodach oddania tytułu mistrzowskiego KSW w wadze średniej oraz przyszłości w MMA:

8 KOMENTARZE

  1. jak można byc takim nierobem żeby mieć problem zrobić 2 walki w roku ? co on mysli ze będzie siedział na pupce cały rok i nic nie robił ?

  2. jak można byc takim nierobem żeby mieć problem zrobić 2 walki w roku ? co on mysli ze będzie siedział na pupce cały rok i nic nie robił ?

    Nie popieram, ale szanuję odwagi.

  3. Może mu chodziło, że 2 razy w roku w KSW w wadze 84kg. Może chciałby też zawalczyć w ACB, więc wtedy zostaje jedna walka w KSW w 84kg. A że w KSW chce toczyć pojedynek z Narkunem, to wygląda to nieco inaczej. Ogłosili 4 zawodników turnieju KSW, uznał, żę z żadnym nie chce się bić, nie widzi sportowego celu i iskry, więc zrezygnował z bronienia i skupi się na ACB i Narkunie.

  4. Może mu chodziło, że 2 razy w roku w KSW w wadze 84kg. Może chciałby też zawalczyć w ACB, więc wtedy zostaje jedna walka w KSW w 84kg. A że w KSW chce toczyć pojedynek z Narkunem, to wygląda to nieco inaczej. Ogłosili 4 zawodników turnieju KSW, uznał, żę z żadnym nie chce się bić, nie widzi sportowego celu i iskry, więc zrezygnował z bronienia i skupi się na ACB i Narkunie.

    Na tym mitycznym ACB na którym walczył raz, które ma wyjebane ma pana Khalidova i jego zachcianki i które powoli zaczyna się sypać?

  5. jak można byc takim nierobem żeby mieć problem zrobić 2 walki w roku ? co on mysli ze będzie siedział na pupce cały rok i nic nie robił ?

  6. w sumie to znow kolejny rekord pobity bo dwa razy w roku to wychodzi.co druga gale ze jest w klatce 🙂 ufc chyba niema I nie bylo takiego zawodnika.ktory walczylby co druga gale WOW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.