Przed debiutem w KSW spisywany był na straty, tymczasem stał się autorem ogromnej niespodzianki, gdy w grudniu 2016 roku znokautował Karola Bedorfa. Fernando Rodrigues Jr. (MMA 12-4) wraca do Polski, by stoczyć kolejną walkę. „Santo Forte” zakomunikował na swoim profilu na Instagramie, że podpisał kontrakt na pojedynek w KSW (pisownia oryginalna):

witam serdecznie wszytskich, Cieszę się że mogę was poinformować, że właśnie podpisałem kolejny kontrakt z KSW
Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mogę powrócić do walki w mojej drugiej ukochanej ojczyznie w Polsce ponownie reprezentując Brazylię w tej wielkiej organizacji.
Liczę na wszystkich fanów i wracam, aby zostać mistrzem i być posiadaczem pasa KSW.
Chcę podziękować Bogu , on jest Panem mojego życia, mojej rodzinie i sponsorom oraz kibicom. Do zobaczenia w klatce
Pozdrawiam
OSSS!!!

View this post on Instagram

Bom dia galera, é com alegria que informo a vocês que acabo de assinar um contrato com o KSW um dos meiores eventos Europeus da atualizade. Fico muito feliz em voltar a lutar na minha segunda patria amada a Polônia e por estar representando novamente o Brasil nessa grande organização. Conto com a torcida de todos e estou voltando para me tornar Campeão e ser o detentor do Cinturão do KSW. Quero agradecer primeiramente a Deus ele é o Senhor da minha vida, minha família, patrocinadores e fãs Osss!!! witam serdecznie wszytskich, Cieszę się że mogę was poinformować, że właśnie podpisałem kolejny kontrakt z KSW Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mogę powrócić do walki w mojej drugiej ukochanej ojczyznie w Polsce ponownie reprezentując Brazylię w tej wielkiej organizacji. Liczę na wszystkich fanów i wracam, aby zostać mistrzem i być posiadaczem pasa KSW. Chcę podziękować Bogu , on jest Panem mojego życia, mojej rodzinie i sponsorom oraz kibicom. Do zobaczenia w klatce Pozdrawiam OSSS!!! @mtk ATLETA DE CRISTO #Iridiumlabsbrasil #kombatentretenimento #blackaceteam #centerpharma #teamnogueirasp

A post shared by Fernando Santo Forte MMA (@fernandosantoforte) on

Rodrigues Jr. w największej polskiej organizacji stoczył trzy pojedynki. Po udanym debiucie, przegrał dwie walki przez nokauty w pierwszych rundach. Jego pogromcami byli Marcin Różalski i Michał Andryszak.

31-letniemu Brazylijczykowi udało się wrócić na zwycięski szlak poza Konfrontacją Sztuk Walki. W maju pokonał jednogłośną decyzją innego weterana KSW – Jamesa McSweeneya.

54 KOMENTARZE

 1. Kurwa, tylko nie mówcie, że to ta wielka walka, którą Phil De Fries zapowiedział wczoraj….

 2. znowu padnie na ryj, zabierze dolary, porucha polki i samolocikiem powót do brasil po wspaniałej wycieczce. No chyba, że zawalczy z Karolem, to wtedy plan ten sam tylko kto inny padnie na ryj:juanlaugh:

 3. Koszulka repry z Mistrzostw Swiata 2002 Korea i Japonia.

  Ciekawe skad do diaska ja wytrzasnał 🙂

  :waldeklaugh:

 4. Wyczuwam rewanż z Bedorfem, nuuuda

  Na pewno nie, Martin zapowiedział w In The Cage, że Bedorf z Andryszakiem wychodzi w 2019.

 5. Koszulka repry z Mistrzostw Swiata 2002 Korea i Japonia.

  Ciekawe skad do diaska ja wytrzasnał 🙂

  Kawul mu dał. :fjedzia:

 6. Na pewno nie, Martin zapowiedział w In The Cage, że Bedorf z Andryszakiem wychodzi w 2019.

  Szczerze? To juz wole walke z Bedorfem.

  A jesli Amdryszak to wezmie  to trace gościem zainteresowanie

 7. Na pewno nie, Martin zapowiedział w In The Cage, że Bedorf z Andryszakiem wychodzi w 2019.

  :cool::cool::cool:

 8. Szczerze? To juz wole walke z Bedorfem.

  A jesli Amdryszak to wezmie  to trace gościem zainteresowanie

  Zignorujcie ten post, nie doczytalem i myslalem, ze Byczek Fernando wychodzi z Andryszakiem :homer:

 9. ten jegomość z panem bazelakiem , miał gdzieś walczyć niedawno?

  czy dopiero będą?

  pan bazelak może też podpisze?

 10. Nie ma się co oszukiwać, zdecyduje cardio i ściągacze na kostki. Swoją drogą typowanie nie będzie łatwe, obaj panowie dysponują wysokim wachlarzem umiejętności: Parter, patrz walka Karol vs Graham, czyli intensywna praca samych barków przy wyprowadzaniu ciosów w parterze przez Karola, przypominająca przemieszczanie się po drożnej ścieżce w dyskotece. W przypadku Michała walka z pleców, sapanie do ucha i zasłona rękami celem wyeliminowania przeciwnika – De Fries. Stójka: Karol i słynna obrona pasa z Sanyo coś tam, miałem radio tej firmy. Michał : przegrane u ruskich, które można wybaczyć. Reasumując emocje i pewnie jakiś rekord.

 11. Dla Tyberiana będzie w sam raz 😉

  o to, to…to będzie właśnie legendarna sportowa jakość ksw, doczekać się nie mogę :mjsmile:

 12. Koszulka repry z Mistrzostw Swiata 2002 Korea i Japonia.

  Ciekawe skad do diaska ja wytrzasnał 🙂

  Z kontenera. Proste.

 13. Koszulka repry z Mistrzostw Swiata 2002 Korea i Japonia.

  Ciekawe skad do diaska ja wytrzasnał 🙂

  To jest koszulka z Euro 2008 nie z MŚ 2002 🙂

 14. Koszulka repry z Mistrzostw Swiata 2002 Korea i Japonia.

  Ciekawe skad do diaska ja wytrzasnał 🙂

  Mylisz się kolego. Koszulka jest z sezonu 2007/2008.

 15. Co wy z tym Tyberiuszem  ? ten gość został tylko ściągnięty " na strzała " a wy przy tylu galach w roku widzicie jego miejsce ? janusze nie wiedzą kto to , a wy przy tylu zawodnikach widzicie go w rozpisce

 16. Co wy z tym Tyberiuszem  ? ten gość został tylko ściągnięty " na strzała " a wy przy tylu galach w roku widzicie jego miejsce ? janusze nie wiedzą kto to , a wy przy tylu zawodnikach widzicie go w rozpisce

  Dokładnie, toż to strategia KRS1, zawodnik jest ściągany, "na strzała", gdyby tylko był zza granicy, to by dostał od razu title shota. 😆

 17. Kurwa jaka szkoda, mogl dostać wpierdol choćby od takiego  Brzeskiego na Babilonie i pomoc się chłopakowi wypromować.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.