Przed debiutem w KSW spisywany był na straty, tymczasem stał się autorem ogromnej niespodzianki, gdy w grudniu 2016 roku znokautował Karola Bedorfa. Fernando Rodrigues Jr. (MMA 12-4) wraca do Polski, by stoczyć kolejną walkę. „Santo Forte” zakomunikował na swoim profilu na Instagramie, że podpisał kontrakt na pojedynek w KSW (pisownia oryginalna):

witam serdecznie wszytskich, Cieszę się że mogę was poinformować, że właśnie podpisałem kolejny kontrakt z KSW
Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mogę powrócić do walki w mojej drugiej ukochanej ojczyznie w Polsce ponownie reprezentując Brazylię w tej wielkiej organizacji.
Liczę na wszystkich fanów i wracam, aby zostać mistrzem i być posiadaczem pasa KSW.
Chcę podziękować Bogu , on jest Panem mojego życia, mojej rodzinie i sponsorom oraz kibicom. Do zobaczenia w klatce
Pozdrawiam
OSSS!!!

View this post on Instagram

Bom dia galera, é com alegria que informo a vocês que acabo de assinar um contrato com o KSW um dos meiores eventos Europeus da atualizade. Fico muito feliz em voltar a lutar na minha segunda patria amada a Polônia e por estar representando novamente o Brasil nessa grande organização. Conto com a torcida de todos e estou voltando para me tornar Campeão e ser o detentor do Cinturão do KSW. Quero agradecer primeiramente a Deus ele é o Senhor da minha vida, minha família, patrocinadores e fãs Osss!!! witam serdecznie wszytskich, Cieszę się że mogę was poinformować, że właśnie podpisałem kolejny kontrakt z KSW Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mogę powrócić do walki w mojej drugiej ukochanej ojczyznie w Polsce ponownie reprezentując Brazylię w tej wielkiej organizacji. Liczę na wszystkich fanów i wracam, aby zostać mistrzem i być posiadaczem pasa KSW. Chcę podziękować Bogu , on jest Panem mojego życia, mojej rodzinie i sponsorom oraz kibicom. Do zobaczenia w klatce Pozdrawiam OSSS!!! @mtk ATLETA DE CRISTO #Iridiumlabsbrasil #kombatentretenimento #blackaceteam #centerpharma #teamnogueirasp

A post shared by Fernando Santo Forte MMA (@fernandosantoforte) on

Rodrigues Jr. w największej polskiej organizacji stoczył trzy pojedynki. Po udanym debiucie, przegrał dwie walki przez nokauty w pierwszych rundach. Jego pogromcami byli Marcin Różalski i Michał Andryszak.

31-letniemu Brazylijczykowi udało się wrócić na zwycięski szlak poza Konfrontacją Sztuk Walki. W maju pokonał jednogłośną decyzją innego weterana KSW – Jamesa McSweeneya.

2 KOMENTARZE

  1. Koszulka repry z Mistrzostw Swiata 2002 Korea i Japonia.Ciekawe skad do diaska ja wytrzasnał 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.