ksw33

Jak poinformował portal Polsatsport.pl, 31 października na pierwszej gali KSW poza granicami Polski wystąpią znani z walk w Polsce: Maiquel Falcao, Oli Thompson oraz Brett Cooper.

Brett Cooper podczas krakowskiej gali KSW 29 zastąpił kontuzjowanego Tomasza Drwala i stanął naprzeciwko Mameda Chalidowa. Walka trwała pełne trzy rundy i zakończyła się zwycięstwem Chalidowa.

Maiquel Falcao również stoczył w KSW pojedynek z Mamedem Chalidowem – został poddany przez Polaka podczas KSW 27 w Ergo Arenie.

Oli Thompson walczył w Polsce ze zmiennym szczęściem już trzy raz – przegrał z Karolem Bedorfem, pokonał Kamila Walusia i ponownie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim.

Wcześniej ogłoszone nazwiska na londyńską galę KSW 33 to: Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot i Rafał Moks.

3 KOMENTARZE

  1. Plakat na którym widnieje Falcao, Cooper i Oli jest dostępny już od kilku tygodni a dopiero teraz informacja że na ksw 33 wystąpi Falcao, Cooper i Oli 😀 @Vaevictis Oli nie będzie schodził do półciężkiej. W jakimś zagranicznym wywiadzie mówił że jest naturalnie ciężki i się z tego cieszy. Widziałem nawet na jego fb że na prawdę sporo zmasował, a raczej wrócił do dawnej wagi. I dobrze, bo ta waga 102 kg czy nawet zbijanie do 93 nie było naturalne dla niego i może dlatego te porażki? Ja myślę że tak.Falcao vs Cooper by mnie nie ekscytowało. Ale walka jednego z nich z Drwalem a drugiego z Azizem już tak. Wygrani o tsa. Oli vs Różal jak najbardziej ale Różala to ja bym widział chętniej z… Popkiem 😀

  2. Fajnie że będziemy mogli ponownie zobaczyć Coopera i Falcao w KSW już myślałem że nie dostaną drugiej szansy miłe zaskoczenie

  3. Powinniśmy się spodziewać gromadki solidnych anglików którzy szukają miejsca na ziemi po przerwaniu działalności Cage Warriors.Oczekuję solidnych walk, takich na poziomie i podnoszących międzynarodowy prestiż 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.