KSW podnosi poprzeczkę dla mistrzów i pretendentów do tytułu. W programie MMANews Live #13 jeden z włodarzy  organizacji – Maciej Kawulski, przekazał informację, iż od kolejnej gali, walki mistrzowskie będą odbywały się na dystansie 25 minut, do podstawowych trzech rund, dochodzą więc kolejne dwie pięciominutówki.

Jesteśmy prawie zdecydowani, że pojedynki mistrzowskie od kolejnej gali, czyli KSW 40, będą pojedynkami 5×5. I to jest praktycznie pewne. Musiałoby się tu wydarzyć coś kompletnie nieprzewidywalnego, żeby tak się nie stało. Więc tak, KSW 40 – pojedynki o pas 5×5.

Nie wiadomo jeszcze, który z międzynarodowych mistrzów organizacji jako pierwszy zawalczy według nowych reguł. Czy taka zmiana podoba się fanom KSW?

62 KOMENTARZE

 1. Jesteśmy prawie zdecydowani, że pojedynki mistrzowskie od kolejnej gali, czyli KSW 40, będą pojedynkami 5×5.

  >2017

  >nadal rozważaj o 5×5 min

  Powiedzieć o nich, że to konserwatyści MMA to mało.

 2. >2017

  >nadal rozważaj o 5×5 min

  Powiedzieć o nich, że to konserwatyści MMA to mało.

  Jak dla mnie to mogliby i zostać pryz tych 3 rundach, ale jak juz tak rżnęli i wzorowali się na PRIDE to niech pierwsza runda trwa 10 minut.

 3. 2 najlepsza organizacja na świecie. Zawodnicy na poziomie UFC. Rekordy świata bite z każdą kolejną gala. Rozal mistrzem wagi ciężkiej. 2017 rok i nie mają 5rund po 5 minut. A teraz jak będą to wprowadzać to będą się tym szczycic jakby kurwa to było coś niezwyklego

 4. Rip Gamer w rematchu z Parke.

  Tak naprawde Borys z Mamedem powinni walczyc 5 rund bo po 15min tak na prawde nie wiemy kto jest lepszy

 5. Różal vs. Pudzian na dystansie 5 rund, to mój hejterski, mokry sen.

  I najlepiej jeszcze 25min kulanki w parterze. W końcu Różal poddawał Durniata jedną ręką :kis:

 6. Chlopy wiedza co robia. Jakby wszystko tak od razu na tip-top zrobili to nie mieli by sie czym chwalic po 2 latach. W sytuacji kiedy konie pociagowe zaczynaja zamulac trzeba jakos wywolac sensacje…

 7. 20 lat za murzynami. Tym razem bez rekordu.

  Tak sobie myślę, że jednak rekord jest. Tyle zwlekać z 5×5 dla walk o pas to niewielu potrafiło.

 8. Jesteśmy prawie zdecydowani, że pojedynki mistrzowskie od kolejnej gali, czyli KSW 40, będą pojedynkami 5×5. I to jest praktycznie pewne.

  To prawie czy pewne, Maciek co ty pitolisz

 9. Co do rekordów, to ja czekam, kiedy pobiją swój rekord w ilości gal w roku. Obecny wynoszący cztery został ustanowiony dość dawno temu bo w 2008. Niedługo minie dziesięć lat jak tak "wisi" niepobity.

 10. Co do rekordów, to ja czekam, kiedy pobiją swój rekord w ilości gal w roku. Obecny wynoszący cztery został ustanowiony dość dawno temu bo w 2008. Niedługo minie dziesięć lat jak tak "wisi" niepobity.

  Hejter. Ty nic nie rozumiesz

 11. Co do rekordów, to ja czekam, kiedy pobiją swój rekord w ilości gal w roku. Obecny wynoszący cztery został ustanowiony dość dawno temu bo w 2008. Niedługo minie dziesięć lat jak tak "wisi" niepobity.

  cierpliwy i kamień ugotuje, jabłuszko jeszcze nie dojrzało, trzeba czekać

 12. Hejter. Ty nic nie rozumiesz

  Ale ja przecież nie hejtuję, tylko czekam zniecierpliwiony. Gdyby udało im się ten rekord pobić i gdyby zrobili np. pięć dużych gal w 2018 roku to ja bym się nawet z tego na swój sposób ucieszył.

 13. Z tego co wiem takie plany były już na KSW 39 ale było za dużo walk mistrzowskich żeby to wprowadzić. Nie kumam tego narzekania, wiadomo że późno ale chyba lepiej że to ogarnęli w końcu.

 14. Z tego co wiem takie plany były już na KSW 39 ale było za dużo walk mistrzowskich żeby to wprowadzić. Nie kumam tego narzekania, wiadomo że późno ale chyba lepiej że to ogarnęli w końcu.

  to nie jest narzekanie, to jest beka

  Ale ja przecież nie hejtuję, tylko czekam zniecierpliwiony. Gdyby udało im się ten rekord pobić i gdyby zrobili np. pięć dużych gal w 2018 roku to ja bym się nawet z tego na swój sposób ucieszył.

  a ja bym sie ucieszyl jakby zdelegalizowali

 15. Dla takich newsów powinien być przycisk "Nareszcie" lub "W końcu". Ileż można było czekać na tak radykalną zmianę?

  Wojtas wczoraj fajnie tego live prowadził, brakuje takiego czegoś ze strony MMARocks właśnie. Wideło z wywiadem chyba z 1h + późniejsza dyskusja szybko zleciały przed snem. Jednak forma widzenia gadających głów, a nie słuchania typowo podcastowo jest mi bliższa.

 16. I najlepiej jeszcze 25min kulanki w parterze. W końcu Różal poddawał Durniata jedną ręką :kis:

  Z tą kulanką może być słabo, bo Pudzian ma mocne zapasy (lubi łapać i rzucać). Nie sądzę żeby ta walka wylądowała w parterze. Bardziej skłaniałbym się ku 5 rundowej wojnie w stójce na wyniszczenie. Coś a`la Cain vs. JDS. Oczywiście moje porównanie nie jest przypadkowe. Pudzian-Bestia=Cain, a Różal-maestro boksu=JDS.

 17. Koncept niby sluszny ale wykonanie, w przypadku naszych rodzimych asow zelaznej kondycji, moze byc dyskusyjne i nie bardzo medialne, ze tak to ujme. 😉

 18. Przynajmniej na oświetleniu zaoszczędzą. Jak nasi mistrzowie wyjdą nafaszerowani koksem żeby przetrwać te 5 rund, to swoim blaskiem cały Sękocin Nowy oswietlą :razz:enn:

 19. Jesli chodzi o nasze, rodzime MMA to ja, osobiscie zobaczylbym cos a'la Destruction Derby. Wieksza okragla klatka i niech sie lejo, wszyscy! Kazdy sam!!1!!  No Retreat. No Surender kurwa! #maciekmusisz

 20. 20 lat za murzynami. Tym razem bez rekordu.

  Może chodziło o rekord "jak najwięcej gal bez mistrzowskich pojedynków 5×5"?

  No ale żeby nie było, że hejtuje. Dobra zmiana niech prawie wprowadzają.

 21. Myśleli nad tym 39 gal i w końcu mnie posłuchali. Mianowicie, spotkałem Kawula w szpitalu i mówię mu, Kurwa Maciek co jest z Wami, druga siła na świecie a walki mistrzowskie po 3 rundy, nie róbcie sobie jaj. No i za skutkowało. Dziękujcie mi nie im :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 22. Ciekawe czy wprowadzą też maski tlenowe po rundach dla zawodników. W walkach mistrzowskich przerwy pomiędzy rundami pewnie będą wynosić 15 minut by zawodnicy się zregenerowali.

 23. Myśleli nad tym 39 gal i w końcu mnie posłuchali. Mianowicie, spotkałem Kawula w szpitalu i mówię mu, Kurwa Maciek co jest z Wami, druga siła na świecie a walki mistrzowskie po 3 rundy, nie róbcie sobie jaj. No i za skutkowało. Dziękujcie mi nie im :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

  Co go tam sprowadziło ? przedawkował …. kawę ?

 24. Co go tam sprowadziło ? przedawkował …. kawę ?

  Szpital dziecięcy, więc obstawiam że będzie pępkowe numer 2 :bayan:

 25. Szpital dziecięcy, więc obstawiam że będzie pępkowe numer 2 :bayan:

  Może tata zostawił troszkę kawy na stoliku i dzidziuś polizał 😉 Nie nie już nie będę żartował z poważnych spraw.

 26. Ha ha: kto chciałby oglądać 5 rund fikołków Czeczena w walce z Azaitarem?

  Może 5 rund Bedorf vs Graham?

  Szkoda mi Materli. Boże ile on ciosów na walkę przyjmuje w 3 rundach, a co dopiero w 5.

  Jestem ciekawy jakby wyglądał rekord Pudziana gdyby nie te 2 rundy: z kim wygrał tylko dzięki 2 rundom, a w 3 mógłby paść na zawał?

  Japończyk już by go zbił w 3 rundzie.

  Teraz 3 rundy i początkujący zawodnicy dla Pudziana. Ja już jego kariery nie traktuje poważnie. Jego rekord jest sztyczny, Różal go poddał to zaczęli się przeciwnicy z którymi były małe szanse porażki…

  W walce z Popkiem zaimponowałby mi, gdyby go poddał jakąś kimurą i już nie czepiałbym się obijania kelnerów

 27. KSW zrobiło walki po 5 rund, bo doszło do nich, że więcej rund to więcej przerw na reklamę!

  No i poza tym, jak ludzie będą marudzili, że jest za mało walk, to oni odpowiedzą iż to przez większą ilość rund 🙂

    

  Jesli chodzi o nasze, rodzime MMA to ja, osobiscie zobaczylbym cos a'la Destruction Derby. Wieksza okragla klatka i niech sie lejo, wszyscy! Kazdy sam!!1!!  No Retreat. No Surender kurwa! #maciekmusisz

  Takie battle Royale to fajny pomysł . W WWF takie coś jest, śmieszne to 🙂

  KSW by mogło się pochwalić nowym rekordem a nawet dwoma – najwięcej zawodników i walk MMA na raz w klatce

 28. Ha ha: kto chciałby oglądać 5 rund fikołków Czeczena w walce z Azaitarem?

  Może 5 rund Bedorf vs Graham?

  Szkoda mi Materli. Boże ile on ciosów na walkę przyjmuje w 3 rundach, a co dopiero w 5.

  Jestem ciekawy jakby wyglądał rekord Pudziana gdyby nie te 2 rundy: z kim wygrał tylko dzięki 2 rundom, a w 3 mógłby paść na zawał?

  Japończyk już by go zbił w 3 rundzie.

  Teraz 3 rundy i początkujący zawodnicy dla Pudziana. Ja już jego kariery nie traktuje poważnie. Jego rekord jest sztyczny, Różal go poddał to zaczęli się przeciwnicy z którymi były małe szanse porażki…

  W walce z Popkiem zaimponowałby mi, gdyby go poddał jakąś kimurą i już nie czepiałbym się obijania kelnerów

  A nazwij pudziana freakiem to ci powiedzą: "co ty pierdolisz? to pełnoprawny zawodnik prosportowej, nowożytnej organizacji ememej"

 29. przecież te walki i tak tyle nie będą trwać, mogli spokojnie dać te 5×5 kilka lat temu, zyskali by tylko wizerunkowi Rysiewski wielki dyrektor sportowy

 30. No i git  :applause: K&L  jak się to mówi lepiej późno niż wcale.

  ::duszenie::::jondance:::chuck::damjan::kis:juz powinni zapomniec o temacie a nie sie dodatkowo kompromitowac (który juz raz?), ze w ogole nie maja normalnych zasad

 31. A wystarczyłoby żeby zmienili czas rundy na 5:01 min i byłby kolejny rekord na skalę światową.

  kocham Cie kierwa czasem, Roberto :mjsmile:

 32. E tam, takie ślepe kopiowanie UFC. KSW, niczym japońskie fedki, powinno iść własną drogą. Kto wie, może lepiej byłoby wprowadzić walkę bez podziału na rundy i limitu czasowego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.