KSW podnosi poprzeczkę dla mistrzów i pretendentów do tytułu. W programie MMANews Live #13 jeden z włodarzy  organizacji – Maciej Kawulski, przekazał informację, iż od kolejnej gali, walki mistrzowskie będą odbywały się na dystansie 25 minut, do podstawowych trzech rund, dochodzą więc kolejne dwie pięciominutówki.

Jesteśmy prawie zdecydowani, że pojedynki mistrzowskie od kolejnej gali, czyli KSW 40, będą pojedynkami 5×5. I to jest praktycznie pewne. Musiałoby się tu wydarzyć coś kompletnie nieprzewidywalnego, żeby tak się nie stało. Więc tak, KSW 40 – pojedynki o pas 5×5.

Nie wiadomo jeszcze, który z międzynarodowych mistrzów organizacji jako pierwszy zawalczy według nowych reguł. Czy taka zmiana podoba się fanom KSW?

3 KOMENTARZE

  1. Rip Gamer w rematchu z Parke.Tak naprawde Borys z Mamedem powinni walczyc 5 rund bo po 15min tak na prawde nie wiemy kto jest lepszy

  2. Ha ha: kto chciałby oglądać 5 rund fikołków Czeczena w walce z Azaitarem?Może 5 rund Bedorf vs Graham?Szkoda mi Materli. Boże ile on ciosów na walkę przyjmuje w 3 rundach, a co dopiero w 5.Jestem ciekawy jakby wyglądał rekord Pudziana gdyby nie te 2 rundy: z kim wygrał tylko dzięki 2 rundom, a w 3 mógłby paść na zawał?Japończyk już by go zbił w 3 rundzie.Teraz 3 rundy i początkujący zawodnicy dla Pudziana. Ja już jego kariery nie traktuje poważnie. Jego rekord jest sztyczny, Różal go poddał to zaczęli się przeciwnicy z którymi były małe szanse porażki…W walce z Popkiem zaimponowałby mi, gdyby go poddał jakąś kimurą i już nie czepiałbym się obijania kelnerów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.