Przygotowania do gali KSW Colosseum na PGE Narodowym idą pełną parą. Pojawiają się kolejne nazwiska zapełniające kartę walk. Dziś jednak opublikowano również informację związaną z technicznym aspektem wydarzenia. Maciej Kawulski, jeden ze współwłaścicieli organizacji KSW, w rozmowie ze warszawską „Gazetą Wyborczą” powiedział:

Po sprzedaży widzimy, że ludzie mają obawy, czy z tańszymi biletami na wyżej położone miejsca dostrzegą klatkę, a co dopiero niuanse walki. Dla nich szykujemy niespodziankę.

Podczas gali KSW na Stadionie Narodowym pojawią się wielkoformatowe ekrany sceniczne, które będę dostępne nie tylko w głównych miejscach areny, ale zawisną również w najdalszych sektorach.

Maciej Kawulski dodał również, że oczywiście to emocje są najważniejsze w oglądaniu wydarzeń sportowych na żywo, ale organizacji zależy na ich połączeniu z komfortem oglądania walk.

Nikt nie powie, że ogląda wydarzenia sportowe na stadionie, bo lepiej je widać. W telewizji są powtórki i zbliżenia, ale to na widowni czuć zbiorowe emocje. Można skandować imię swojego bohatera i dzielić się radością. Na galach KSW, gdy emocje podczas walk są wyjątkowe, to szczególnie ważne. Dlatego chcemy połączyć komfort domowej kanapy z emocjami stadionu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.