Platforma streamingowa Viaplay poinformowała jakiś czas temu, że planuje zakończyć swoją działalność w Polsce. Na razie nie wiadomo kiedy miałoby to nastąpić, ale jeden z szefów organizacji KSW zapowiedział, że być może na początku przyszłego roku ogłoszone zostanie to, gdzie dalej polska organizacja będzie transmitować swoje gale.

Chociaż serwis streamingowy Viaplay, za pośrednictwem którego można oglądać gale KSW, ogłosił niedawno, że zamierza wyjść z polskiego rynku, ostatecznie żadne konkretne decyzje w tym temacie nie zapadły. Nie wiadomo też, gdzie ewentualnie organizacja KSW mogłaby dalej transmitować swoje wydarzenia. W rozmowie na Kanale Sportowym Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, odniósł się do tego zagadnienia mówiąc:

Musicie pamiętać, że KSW jest suwerennym produktem, który przez całe lata egzystował na kanale PPV, na którym pomiędzy galą a galą, nie dzieje się kompletnie nic. W związku z czym chciałbym zuchwale wysnuć teorię, że to kompletnie nie ma znaczenia, gdzie będzie KSW, o ile wszyscy państwo będziecie mieli dostęp do internetu, o tyle będzie mogli te gale oglądać i tym bym się zupełnie nie przejmował. Zawsze będziemy dbali o to, żeby bez względu na to jaka będzie polityka pakietu, czy też polityka wewnętrzna serwisu, z którym będziemy współpracować, żeby zawsze kwota odpowiadała temu, jaką my byśmy wystawili cenę za nasz produkt, a nie jaką by chciał wystawić właściciel serwisu. Zawsze o to dbaliśmy i tak było w tym wypadku. Dla państwa niewiele się zmieni, poza tym, że w odpowiednim momencie – pewnie na początku przyszłego roku – będziecie musieli nadstawić ucha i dowiedzieć się, gdzie będziemy.

Aktualnie należąca do Viaplay Group serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie.

Najbliższa gala KSW odbędzie się 14 października w Czechach. Kolejne wydarzenie jest zaplanowane na 11 listopada. Gala XTB KSW 88 zorganizowana zostanie w Radomiu. Na grudzień polska marka nie ogłosiła jeszcze swojego wydarzenia, ale dużo mówi się o gali w Arenie Gliwice.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,860 komentarzy 2,846 polubień

Platforma streamingowa Viaplay poinformowała jakiś czas temu, że planuje zakończyć swoją działalność w Polsce. Na razie nie wiadomo kiedy miałoby to nastąpić, ale jeden z szefów organizacji KSW zapowiedział, że być może na początku przyszłego roku ogłoszone zostanie to, gdzie dalej polska organizacja będzie transmitować swoje gale. Chociaż serwis streamingowy Viaplay, za pośrednictwem którego można […]

Odpowiedz polub

click to expand...