Kolejny zawodnik Shark Top Team w KSW. Dawid Gralka, czołowy zawodnik wagi koguciej zadebiutuje w największej organizacji MMA w Polsce na gali w Trójmieście. Informację podano w programie Puncher. Jego rywalem będzie Sebastian Przybysz. 

Gralka (MMA 6-1) swoją ostatnią walkę stoczył na gali Octagon w Niemczech. Jednogłośnie wypunktował na niej Eugena Della, wydłużając serię zwycięstw do 4 z rzędu. Ostatniej porażki doznał w 2015 roku, przegrywając jednogłośnie z Ondrejem Skalnikiem w dwurundowym starciu na gali HFC 9. Ostatnio związał się z managerską grupą Artnox.

Przybysz (MMA 3-1) swój ostatni pojedynek stoczył na gali Runda 7 w listopadzie ubiegłego roku, gdzie przez poddanie w drugiej rundzie odprawił Islam Mayrasultanov. Wcześniej, na ACB 63 w Gdańsku, przez jednogłośną decyzję sędziów przegrał z Jakubem Wikłaczem. Dwa z jego trzech zawodowych zwycięstw zakończyły walki przed czasem. Sebastian to zawodnik lokalnego klubu Mighty Bulls Gdynia.

6 KOMENTARZE

 1. Wikłacz gwałcił Bilmana, a Gralka go szybko poddał. Musi być dobry.

  Mówisz o tej walce, w której był remis, no rzeczywiście, straszna dominacja…

 2. Mówisz o tej walce, w której był remis, no rzeczywiście, straszna dominacja…

  Trzeba napiętnować takie oszustwa, nie pamiętam, żeby ktoś neutralny widział tam inny wynik, niż zwycięstwo Wikłacza. Jeśli walkę punktują sędziowie z k1 i walczy miejscowy, to można się było tego spodziewać

 3. Mówisz o tej walce, w której był remis, no rzeczywiście, straszna dominacja…

  Mówi o tej walce, w której Jakub Wikłacz wygrał z Marcinem Bilmanem.

  Natomiast werdykt (remis) w tamtej walce był po prostu karygodnym błędem sędziowskim albo zwykłym oszustwem. Zapewne jako kolega Bilmana wiesz lepiej ode mnie, która z tych odpowiedzi jest prawidłowa.

  PS

  Dawid Gralka vs Sebastian Przybysz, to bardzo dobre zestawienie i cieszy mnie fakt, że KSW rozwija kategorię kogucią.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.