Dawid Gralka (6-2) będzie miał okazję zanotować pierwszą wygraną w KSW przed własną publicznością. Mieszkaniec Łodzi zmierzy się 23 marca na KSW 47 w Atlas Arenie z Pawłem Polityłą (3-1). Starcie odbędzie się w kategorii koguciej.

Dawid Gralka zadebiutował w KSW po serii czterech wygranych. Zawodnik Shark Top Team na KSW 44 w czerwcu 2018 roku stanął naprzeciw Sebastiana Przybysza i musiał uznać wyższość rywala. Gralka słynie z bardzo skutecznych dźwigni na nogi, którymi skończył trzy pojedynki. 28-latek z Łodzi zwyciężył do tej pory cztery pojedynki przed czasem, za każdym razem w pierwszej rundzie. Na KSW 47 będzie chciał wygrać po raz pierwszy w KSW i może liczyć na mocne wsparcie w swoim rodzinnym mieście.

Paweł Polityło zadebiutował w KSW zupełnie niespodziewanie. Polak wskoczył do karty dublińskiej gali KSW 40 na zaledwie dwa dni przed tym wydarzeniem. Mistrz Irlandii ADCC oraz Naga zmierzył się wtedy z Antunem Raciciem, który okazał się lepszy tego wieczora. Dla Polityły był to także zawodowy debiut w mieszanych sztukach walki. Od tamtej pory zanotował trzy wygrane na CRC 7 oraz BAMMA 35 i dzięki temu znów dostanie szansę walki dla KSW. Mieszkający na co dzień na Zielonej Wyspie Polityło w przeszłości przez dwa lata trenował w Bizonie Milicz z mistrzem KSW w wadze lekkiej i piórkowej, Mateuszem Gamrotem.

Aktualna karta gali KSW 47 w Łodzi:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo KSW w wadze ciężkiej
265 lb: Phil De Fries (16-6) vs Tomasz Narkun (16-2)

Karta główna:

265 lb: Mariusz Pudzianowski (12-6) vs Szymon Kołecki (6-1)
170 lb: Borys Mańkowski (19-7-1) vs Dricus Du Plessis (12-2)
125 lb: Karolina Owczarz (1-0) vs TBA
155 lb: Bartłomiej Kopera (9-4) vs TBA
135 lb: Dawid Gralka (6-2) vs Paweł Polityło (3-1)

17 KOMENTARZE

 1. Niby jest na tej karcie kilka interesujących zestawień, ale jako całość prezentuje się to nad wyraz przeciętnie.

 2. Mam nadzieję, że będzie zajebisty kursik na Pawła, wjeżdżam w to od razu. Racica jechał jak zły a walkę wziął dwa dni przed galą. Mega mocny zapasior, spokojnie to rozegra co najmniej na punkty.

 3. Niby jest na tej karcie kilka interesujących zestawień, ale jako całość prezentuje się to nad wyraz przeciętnie.

  mam dokladnie to samo odczucie, niby cos, a jak patrze na calosc to lipa, ale to zabieg celowy, chca zrobic przeciez wiecej gal :sad2:

 4. Liczyłem na jakieś lepsze zestawienia. Polityło przez przeleżenie

  Może obejrz jakieś walki Pawła, zanim napiszesz cokolwiek o przeleżeniu…::really::

  WARRR POLI!!!

 5. Widziałem jego dwie walki, na ksw i walkę od razu po ksw w Irlandii, uważam ze ma solidne zapasy, które pozwolą mu na pełna kontrole po obaleniach i tak będzie przebiegała cała walka

 6. Niby jest na tej karcie kilka interesujących zestawień, ale jako całość prezentuje się to nad wyraz przeciętnie.

  Jak większość ich kart :wall:

 7. Widziałem jego dwie walki, na ksw i walkę od razu po ksw w Irlandii, uważam ze ma solidne zapasy, które pozwolą mu na pełna kontrole po obaleniach i tak będzie przebiegała cała walka

  Owszem, jednak pełna kontrola i nakurwianie w ryj czy łamanie kości to nie kategoria "przeleżenie", tylko "jebana dominacja!".

  Widzi różnicę?

  PS. Od przeleżeń to jest Timothy Johnson i jakaś jedna trzecia rodzimej kategorii frików.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.