Dobra wiadomość dla fanów Davida Zawady. Jak powiedział naszemu portalowi otrzymał propozycję kolejnej walki dla największej organizacji MMA w Polsce. ‚Sagat’ wystąpi na jednej z dwóch kolejnych gal, które odbędą się w tym roku. Szczegółów jednak wciąż nie może zdradzać.

Zawada (MMA 14-3) na co dzień trenuje w UFD Gym. Obecnie ma passę trzech zwycięstw z rzędu. Każda z nich zakończyła się nokautem. W KSW David ma na ten moment rekord 1-2.

Nie wiadomo kiedy odbędzie się kolejna, trzecia w tym roku gala KSW. Nieoficjalnie mówi się, że KSW 40 zostanie zorganizowane na się Wyspach Brytyjskich.

17 KOMENTARZE

 1. Dobre info. Logiczne/Ciekawe byłoby starcie z Irokezem, ale raz – nie wiadomo czy Iro po tym wypadku wróci na najbliższą galę, a dwa że ostatnio trenowali razem, więc jeśli to były początki przygotowań to lipa. Jeśli to faktycznie będą wyspy to może Maguire albo Irlandczyk Queally. Tak czy siak to dobra wiadomość i ciekawe wzmocnienie półśredniej.

 2. Dobra wiadomość dla fanów Davida Zawady.

  Czyli dla jakiś 15 osób. Mnie tam ten Zawada nie porywa ale rozumiem, że Conor teraz trochę zajęty jest więc z braku laku dobre i to.

 3. Dobre info. Logiczne/Ciekawe byłoby starcie z Irokezem, ale raz – nie wiadomo czy Iro po tym wypadku wróci na najbliższą galę, a dwa że ostatnio trenowali razem, więc jeśli to były początki przygotowań to lipa. Jeśli to faktycznie będą wyspy to może Maguire albo Irlandczyk Queally. Tak czy siak to dobra wiadomość i ciekawe wzmocnienie półśredniej.

  Podobno w 70 chc walczyc

 4. Podobno w 70 chc walczyc

  Ostatnio znowu była taka deklaracja czy opierasz się na tej starej? Bo chciał zejść do lekkiej bodajże już przed walką na GMC, ale coś tam nie poszło i jednak zdecydował, że będzie się bił w -77.

 5. Ostatnio znowu była taka deklaracja czy opierasz się na tej starej? Bo chciał zejść do lekkiej bodajże już przed walką na GMC, ale coś tam nie poszło i jednak zdecydował, że będzie się bił w -77.

  Bił się w 70 ale zbyt ciężko zniósł zbijanie i na stałe zostanie w 77 o ile sie nie myle

 6. Bił się w 70 ale zbyt ciężko zniósł zbijanie i na stałe zostanie w 77 o ile sie nie myle

  Z kim? Z Radomskim o ile się nie mylę był catchweight, ale to w drugą stronę, bo do 80kg. Resztę walk Sagat stoczył w półśredniej. Dawid miał się bić w lekkiej ze Stahlem właśnie na GMC 11, ale ostatecznie walka odbyła się w kategorii półśredniej (kliknij tu) 😉

 7. No i fajnie 😉

  Widziałbym Davida Zawadę z Jayem Silvą, jeśli tego nie zestawią z Tomkiem Drwalem.

  silva poszedl do 93. 2 wagi roznicy

 8. Z kim? Z Radomskim o ile się nie mylę był catchweight, ale to w drugą stronę, bo do 80kg. Resztę walk Sagat stoczył w półśredniej. Dawid miał się bić w lekkiej ze Stahlem właśnie na GMC 11, ale ostatecznie walka odbyła się w kategorii półśredniej (kliknij tu) 😉

  Dzięki za odpowiedź nie byłem upewniony właśnie , pozdrawiam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.