mamed_khalidov marcin wrzosek maciej kawulski

Mamed Khalidov, który w swoim ostatnim boju został pokonany na punkty przez Scotta Askhama, jeszcze nie wie kiedy po raz kolejny wejdzie do okrągłej klatki KSW, liczy natomiast, że do walki dojdzie w tym roku, najprawdopodobniej jesienią.

W rozmowie dla Polsatu Sport Mamed powiedział:

To wszystko zależy od KSW. Jestem w treningu i mam nadzieję, że na jesień federacja da mi jakąś walkę. Zobaczymy. Raczej stawiam na jesień.

Jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski, jest przekonany, że Mamed, mimo ostatnich przegranych, ma jeszcze przed sobą coś do pokazania w klatce. Kawulski przedstawił niedawno swoje spojrzenie na sytuację Mameda piszą w mediach społecznościowych.

Kiedy stoczyłeś walkę już ze wszystkimi, kiedy wystygły już wszystkie tropy przestajesz wiedzieć kogo tak na prawdę ścigasz …. Może się wtedy okazać , że celem jest sama walka. Może też pojawić się znowu cel, który ma twarz. Mamed zajrzy w oczy swojej przeszłości i przeszłości Tylko wracając do okrągłej klatki.
Kto stając naprzeciwko najbardziej ucieszyłby was i jego ?
Kto podobnie jak ja czuje, że Mamed Khalidov jeszcze nie powiedział ostatniego słowa?

Tym raz jednak to Mamed postanowił w mediach społecznościowych przygotować nieco żartobliwy wpis dla Maciej Kawulskiego i nawołując w nim o walkę pokazał fragment swojego treningu.

https://www.instagram.com/p/CDPEMK0j73a/

Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu przegrał ostatnie trzy walki – dwukrotnie z Tomaszem Narkunem i raz ze Scottem Askhamem. Wcześniej Khalidov pokonywał takich zawodników, jak Borys Mańkowski, Luke Barnatt, Aziz Karaoglu czy Michał Materla. Jak sam mówi, w kolejnej walce najchętniej ponownie zmierzyłby się ze Scottem Askhamem.

Zobacz również: Mamed Khalidov o przyszłości w KSW i walce w boksie

16 KOMENTARZE

  1. Ja mogę zawalczyć z Mamedem. Obiecuję zrobić wagę i nie odwołać pojedynku z jakiegokolwiek powodu. Chłop sobie zarobi, porusza się. Mi się grosz też przyda. Jak coś to niech Pan Kawulski pisze na priv i spotkamy się na kawce.

  2. Ja mogę zawalczyć z Mamedem. Obiecuję zrobić wagę i nie odwołać pojedynku z jakiegokolwiek powodu. Chłop sobie zarobi, porusza się. Mi się grosz też przyda. Jak coś to niech Pan Kawulski pisze na priv i spotkamy się na kawce.

    Żeby tylko Wojsław z zazdrości albo lęlu przed utratą stanowiska nie dodał czegoś od siebie do tej kawki.

  3. Kiedy stoczyłeś walkę już ze wszystkimi, kiedy wystygły już wszystkie tropy przestajesz wiedzieć kogo tak na prawdę ścigasz …. Może się wtedy okazać , że celem jest sama walka. Może też pojawić się znowu cel, który ma twarz. Mamed zajrzy w oczy swojej przeszłości i przeszłości Tylko wracając do okrągłej klatki.

    :antonio:

  4. Mamed zajrzy w oczy swojej przeszłości i przeszłości Tylko wracając do okrągłej klatki.

    Ale to dwa razy zajrzy w przeszłość na raz,czy najpierw jednym okiem, a potem drugim,czy jeszcze jakoś inaczej?  :travolta:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.