Łukasz Jurkowski ksw

Łukasz Jurkowski, nie wyklucza możliwości zawalczenia na gali KSW, która odbędzie się na PGE Narodowym.

Łukasz Jurkowski, pierwszy turniejowy mistrz organizacji KSW, ostatni raz walczył w czerwcu 2021 roku i został wówczas pokonany przez Mariusza Pudzianowskiego. Przed nadchodzącą galą XTB KSW Colosseum 2 popularny „Juras” przyznał, że gdyby pojawiła się taka możliwość, to chętnie zawalczyłby podczas tego wydarzenia.

Dostałem wiele wszelakich wiadomości, czy będę ponownie walczył na Koloseum 2. Dziękuję. Nie wiem. Najpierw Maciej Kawulski musi zaprosić na kawę, potem znaleźć czas na solidne przygotowania. Czy chciałbym? Jasne. Wróciłem na Narodowy i pewna klamra mogła by się dopiąć. Czy muszę? Nie. Będę tak czy inaczej na gali. Tę atmosferę trzeba chłonąć garściami. Dlatego uczciwie zachęcam Was do kupowania biletów tak czy inaczej. Kto był ten wie.

W komentarzu do tego wpisu Łukasz Jurkowski dodał również:

To jeszcze raz: NIE MA ŻADNEGO tematu powrotu do walk. Jak będzie spoko. Jak nie też. Naprawdę trenuje dla siebie aktualnie.

Łukasz Jurkowski walczył podczas pierwszej gali Colosseum, która odbyła się w maju roku 2017. Zmierzył się wówczas z Rameau Thierry Sokoudjou i pokonał go na punkty. Walka na PGE Narodowym była wówczas powrotem do starć po kilku latach przerwy od startów.

Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca. Na razie ogłoszono jedynie, że podczas tego wydarzenia zawalczy Mamed Khalidov.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.