marcin krakowiak

Marcin Krakowiak, który podczas gali KSW 57 udanie zadebiutował w organizacji KSW podczas tego starcia doznał poważnego urazu czaszki.

Podczas grudniowej gali KSW 57 doszło do prawdziwej wojnie w klatce pomiędzy Marcinem Krakowiakiem i Kacprem Koziorzębskim. Ostatecznie Krakowiak wygrał to starcie, ale część pojedynku toczył z pękniętą i wgniecioną czaszką.

O całej sytuacji Marcin poinformował teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zawodnik przeszedł już operację i wraca do zdrowia oraz treningów.

Organizacja KSW przygotowała natomiast materiał wideo prezentujący jak dokładnie wyglądał uraz i jak przebiegła operacja.

Zanim Marcin Krakowiak trafił do KSW wystąpił z reality show „Tylko Jeden”, gdzie doszedł do finału. Po pokonaniu Pawła Kiełka, „Krakus” spotkał się dwukrotnie z Tomaszem Romanowskim, a ich trzyrundowa wojna z półfinału została okrzyknięta najlepszym pojedynkiem całego programu. Reprezentant Octopus Łódź i Wolbórz do tej pory wygrał 10 walki i wszystkie zwycięskie boje kończył przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,435 komentarzy 73,312 polubień

Również polecam MML oraz Dr Michalika

Odpowiedz polub

Avatar of murphyMc
murphyMc

MISTRZ ŚWIATA ⚽️

3,299 komentarzy 10,475 polubień

19 grudnia 2020 odbyła się walka, Marcin dał znać 18 kwietnia 2021 roku.

Wieść niesie, że 5 lat temu, Marcin umówił się z dziewczyną. Wczoraj dał znać, że jednak musi zostać dłużej w robocie. :mjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Jawor
Jawor

Legacy FC
Bantamweight

1,855 komentarzy 18,625 polubień