Krótko po gali KSW 20 dowiedzieliśmy się o planach zorganizowania rewanżowej walki pomiędzy Maciejem Jewtuszką a Curtem Warburtonem do jakiej miało by dojść na kolejnej gali KSW z numerem 21.

Niestety z powodu daty gali KSW która odbywa się w ten sam dzień co angielska BAMMA 11 w której Curt ma walczyć o mistrzowski pas, występ zawodnika który wydawał się pewny stanął pod znakiem zapytania. Zapytany dziś przez naszą redakcję o tą sytuację Warburton odpowiedział:

Nie wybrałem jeszcze organizacji w której będę walczyć w grudniu, mam zamiar zdecydować o tym do końca tego tygodnia i dam wam znać. Ale jeśli dojdzie do walki z Maciejem Jewtuszko który jest wielkim wojownikiem to w ringu dojdzie do prawdziwej wojny

Zapytany dziś podczas wideokonferencji o kontrakt Curta, Maciej Kawulski przyznał że planowali zorganizować walkę z Jewtuszką już od dłuższego czasi ale rzeczywiście nie podpisali jeszcze z nim umowy na udział w gali KSW 21 . Dodał że gdyby Curt zdecydował o walce dla BAMMY to na KSW 21 dojdzie do drugiej walki pomiędzy Arturem Sowińskim a Maciejem Jewtuszką

34 KOMENTARZE

 1. Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć rewanż Sowiński vs Jewtuszko.

 2. oznaczałoby to czwarty konkrenty pojedynek na ksw 21 – jeśli to się potwiedzi, jadę te 400 km bez zmrużenia okiem 🙂

 3. Cokolwiek sie stanie obie opcje sa zadowalajace. Jubileuszowa gala zostanie przycmiona pod wzgledem sportowym przez nr 21. Tego juz dzis jestem pewny.

 4. KSW 21 kształtuje się o wiele lepiej od 20. Mam nadzieję, że znowu uda mi się wybrać.

 5. Kwestia wypłaty moim zdaniem, ale będę zadowolony zarówno z jednej czy drugiej opcji.

 6. Zarówno rewanż z Kornikiem jak i z Curtem mega mnie jara bo kibicować będę w obu pojedynkach Irokezowi 🙂

 7. huhu.. zapowiada sie miło , szkoda ze nie na śląsku , bo bym sie wybrał na 100% a tak może byc o to trudniej ;/

 8. Jewtuszko vs Warburton II byłoby fajnym zestawieniem, ale Jewtuszko vs Sowiński II też przełknę. I myślę, że tym razem to Irokez byłby górą.

 9. Zestawienie z Warburtonem, jak i ewentualne z Sowińskim jak najbardziej na plus. 😀
  Widać, bardzo ciekawa rozpiska się kroi.

 10. Obie walki chętnie obejrzę lecz trzeba pomyślec jak ułożyć drabinkę. Żeby Kornik dostał szanse o pas musi wygrać min.1 walkę, Iro wystarczy, że wygra 1 walkę i dostanie TS, Warburton powinien dostać jeszcze 1 walkę aby walczyć o pas.

  To może tak:

  – Curt wybiera BAMMĘ

  – Iro vs Kornik

  – Wygrywa Iro i walczy o pas z Curtem

 11. że też mroczne siły zablokowały Puhatka…było by prościej z tą drabinką do pasa

 12. Kozak gala się zapowiada, dobra by była rozpiska taka:

  Mamed Khalidov vs Anthony Johnson/ Tomasz Drwal

  Michał Materla vs Rodney Wallace
  Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski
  Daniel Omielańczuk vs Valentijn Overeem
  Maciej Jewtuszko vs Artur Sowiński
  Krzysztof Kułak vs Matt Horwich
  Kamil Bazelak vs Marcin Bartkiewicz
  Paulina Bońkowska vs Karolina Kowalkiewicz

  Taka rozpiska lub kilka walk co dodałem by się przydało, kozak by było. Omielańczuk móglby podpisać z KSW kontrakt z chęcią bym go obejrzał, grabowski niestety nie może bo jest pod banderą mma attack tak samo michał kita.

  Dla mameda Drwał byłby dobrym rozwiązaniem, była by pewnośc, że walka nie jest ustawiana i był by ktoś sprawdzony.
  Drugi rywał Anthony Johnson to już pożadna firma, wyleciał z UFC, ale poza UFC to jest czołowym zawodnikiem.

  Omielańczuk jak pisałem, mógł by zawalczyć to by była ciekawa walka w dodatku z overeemem, kims przykoksowanym co by sie fajnie oglądało dla tych amatorskich fanów.

  Kułak po kontuzji, mógl by horwicha dostać, to by pokazało czy zasługuje na walke o pas.

  Bazelak to jest słaba jednostka, ale z chęcią bym obejrzał go na dystansie 2 rund, ale ciekawe czy dałby radę, to wciaż nie wiadoma MMA, pokazał się na początku ze złej storny, powinien dostać drugą i ostatnią szansę, jak przegra to koniec.
  A Bartkiewicz to taki zawodnik dobry na początek dla kazdego debiutanta.

  Irokez z sowińskim to by lepsze było niz irokez z warburtonem, niby czym irokez zasłużył sobie na rewanż od razu z warburtonem? pokonał deana amazingera a to jest nikt w mma. Jak irokez wygra z sowińskim to wtedy może dostać warburtona na ksw 22 lub 23.

  A pojedynek kobiet niestety jestem przeciw.

 13. Z takim postem to do fanatsy . Nie ośmieszaj się z tym Bazelakiem.

 14. garden474 nie wiem czym się kierujesz chcą zobaczyć Bazelaka, przecież każdy wie ,że on nie był i nie będzie zawodnikiem mma. Bardzo chętnie zobaczył bym w miejscu tej walki, Naruszczkę np. z kimś z zagranicy.

  Po za tym moim zdaniem Kułak nie dał by rady Horwichowi, lubie go ale powiedzmy sobie szczerze nawet gdy był mistrzem KSW nie imponował specjalnie ,a teraz po kontuzji ciężko uwieżyć by miało być lepiej, chyba każdy się zgodzi ,że teraz gdy formę ma Materla, Kułak ma 0% szans na zostanie mistrzem KSW.

  Z Irokezem jest ciężka sprawa trochę bo gdyby w następnej walce wygrał Sowiński znowu sytuacja wymusiła by walkę Kornik vs Warburton i Irokez vs średniak czyli 2 kroki w tył. Lepszym roziązaniem moim zdaniem by było Iro vs Warburton i zwycięsca miał by walkę o pas z Kornikiem. Wówczas Iro miałby drugą szanse, Kornik również nie był by poszkodowany, tylko Warburton mógł by narzekać bo by musiał mieć jeszcze 2 walki by wygrać pas mimo ,że wygrał 2 poprzednie.

 15. Bazelakowi już podziękujemy..

  Nie ważne co postanowi Curt i tak będzie dobrze, a gala zapowiada się świetnie.

 16. Mam nadzieję, że wybierze KSW, jego rewanż z Iro mocno mnie elektryzuje.

  Swoją drogą KSW 21 zapowiada się rewelacyjnie.

 17. Oba starcia wydają się bardzo ciekawe, Irokezowi będzie bardzo zależało na rewanżu z którymkolwiek z tych panów 

   

  Gala w Warszawie ?

  Tak

 18. nielogiczne jak większosć zestawień ksw… zawodnik z 2 walkami na ksw vs zawodnik z 5 walkami ksw w eliminatorze dowalki o pas z zawodnikiem z 1 walką na ksw…gdzie tu sens gdzie logika? prędzej iro vs wardo walki o pas z kornikiem

 19. @Tomek-host

  nielogiczne jak większosć zestawień ksw… zawodnik z 2 walkami na ksw vs zawodnik z 5 walkami ksw w eliminatorze dowalki o pas z zawodnikiem z 1 walką na ksw…gdzie tu sens gdzie logika? prędzej iro vs wardo walki o pas z kornikiem

 20. Ale gala się szykuje. Oby tylko kontuzje nie pokrzyżowały planów. A to bedzie walka w 70 czy 77?

 21. Zakładam,ze Curt to wygra i ciekawy jestem co dalej z nim? Przegrany Iro pewnie dostanie rewanż z Kornikiem. A War powinien walczyć o pas, tylko z kim? Najchętniej z Heldzikiem ale to już chyba fantasy…

 22. Nielogiczne to jest to, że sie zastanawia mieszy najlepszą organizacją we wszechswiecie, a jakąś Bammą. Phii

 23. a może zdąży na obydwie gale?

  Jeżeli dostanie jedną z pierwszych walk na KSW, to przy różnicy czasu dotarłby na walkę wieczoru do Birmingham, jeżeli znalazłby pasujący samolot 😉

 24. dokładnie. KSW będzie mogło go reklamowac,że jest w mega gazie bo tego samego dnia walczy w Anglii crazy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.