Paul Daley

Jakiś czas temu Martin Lewandowski zapowiedział, że na wrześniową galę KSW w Londynie chciałby pozyskać jednego ze znanych zawodników Bellatora. Szybko okazało się, że tym zawodnikiem jest Paul Daley, który sam napisał w mediach społecznościowych, że chce walki z Roberto Soldiciem.

Wygląda jednak na to, że zatrudnienie Daleya na galę KSW 50 może się nie udać, o czym powiedział szef Bellatora, Scott Coker, w rozmowie dla serwisu Fansided.com.

Piszemy do siebie z Martinem w tej sprawie już od jakiegoś czasu. Bardzo chcielibyśmy doprowadzić do współpracy, ale problemem mogą być terminy. Oni chcą mieć galę w wrześniu, a my jesteśmy dość zajęci swoimi sprawami w Wielkiej Brytanii. Właśnie ogłosiliśmy kolejną walkę Michaela Page’a. Oni potrzebują Paula Daleya, ale on może będzie dla nas walczyć w październiku. Spróbujemy to wszystko poukładać.

Coker licz jednak, że w przyszłości w końcu do współpracy z KSW dojdzie.

Myślę, że ostatecznie dojdzie do naszej współpracy. Rozmawiamy o tym z Martinem już od półtora roku lub dwóch lat. Ludzie muszą być cierpliwi, ponieważ każdy z nas musi zajmować się swoimi sprawami i musimy dopasować się czasowo. Szanuję Martina jako promotora i postrzegam go jako dobrego biznesmena. Z przyjemnością więc chciałbym z nim współpracować.

9 KOMENTARZE

  1. Chyba zabijaki z amazońskiej dżungli się już skończyli. Współpraca z Geriatorem to dobry krok. Ciekawe kogo wyciągnął nasi włodarze do Ciężkiej?

  2. 2 lata juz rozmawiaja i do tej pory nikim sie nie wymienili:lol: no w chuj ciekawa ta wspolpraca nie powiem:crazy: beda negocjowac przez nastepne 10 i sie raptem moze raz wymienia jakims szrotem.

  3. Niech Cooker przejmuje krs, Bellator to i tak po za zasięgiem włodarskich możliwości, a gorzej chyba nie będzie. Bez rankingów, ale przyajmniej na stronie możesz się mniej więcej zorientować kto u nich się bije :jjsmile:

  4. 2 lata juz rozmawiaja i do tej pory nikim sie nie wymienili:lol: no w chuj ciekawa ta wspolpraca nie powiem:crazy: beda negocjowac przez nastepne 10 i sie raptem moze raz wymienia jakims szrotem.

    Widzę lekką szyderę, pozwoliłem sobie pokazać ten komentarz jednemu z czołowych opiniotwórców polskiego mma i o to co mi powiedział

    "A co ty osiągnąłeś w biznesie, jaki biznes zbudowałeś i jakie negocjacje robiłeś … ? "

    kto zgadnie kto mi tak napisał :irish:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.