O potencjalnej walce Artura Szpilki w KSW mówi się już od długiego czasu. W najnowszym programie Klatka po Klatce, serwisu WPSportoweFakty.pl, Martin Lewandowski rzucił nieco więcej światła na potencjalny debiuty boksera w MMA.

Co do Krzyśka Zimnocha, ciężko mi się wypowiadać. Jest to na pewno jakaś opcja, żeby można ją było eksplorować dalej. Z Arturem jestem po więcej niż tylko wstępnym słowie. Nie mamy oczywiście wiążącej, żelaznej umowy, ale to co Artur mówił, a ja powtarzałem, na pewno wcześniej czy później Artura zobaczymy w MMA i jeżeli będzie to MMA, to na 100% będzie to KSW. Więc wszystkim innym kolegom, którzy mogliby chcieć jakąś wędkę zarzucić, już mogę powiedzieć: odpuście sobie.

Lewandowski dodał, że zanim Szpilka wejdzie do klatki, chciały jeszcze zawalczyć w boksie.

Artura nadal nie chce zakończyć kariery w boksie, tak jak zakończył. Czuje, że nie postawił kropki nad i jeszcze. Czekam więc na rozwój wydarzeń. Ma propozycje dwóch ciekawych zestawień bokserskich.

Zapytany natomiast o perspektywę czasową przejście Artura Szpilki do MMA, powiedział:

Ja chciałbym, żeby to się wydarzyło w 2018, ale muszę liczyć się z tym, że Artur ma jakieś zobowiązania wobec obecnych promotorów. Więc tak naprawdę od Artura też zależy, czy on te zobowiązania będzie musiał wypełnić. Ja nie znam kontraktu, nie wiem jak wyglądają jego zapisy. Natomiast życzyłbym sobie, żeby w 2018 można było zobaczyć Artura w KSW i tak też rozmowy z nim prowadzę.

3 KOMENTARZE

  1. Ja bym zobaczył szpilke w klatce ksw w walce z dzikimi tygrysami! 🙂

  2. Przesadzanie grubo odnośnie tych freakow. Koike-Sowinski, Szymanski-Wrzosek, Andryszak-Fernando, Borys-Soldic, Szuli-Szymuszowski, Damian-Antek nie wystarczą Wam sportowo? Mi jak najbardziej rekompensuje to Popka ze Strachem, których walka mnie ni ziebi, ni grzeje. Jeśli się muszą bić, żeby nakręcić koniunkturę, to ok, niech nakrecaja. Ja nie oglądam wywiadów z nimi, bo mnie to zestawienie nie jara i tyle…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.