Martin Lewandowski wsadził kij w mrowisko oferując na Twitterze walkę o pas mistrza wagi lekkiej Eddiemu Alvarezowi. Po tym, jak jeden z szefów KSW opublikował kontrowersyjnego tweeta, pojawił się chętny do zastąpienia Alvareza, jeśli ten nie podjąłby rękawic.

Były mistrz innej polskiej organizacji Fight Exclusive Night, Joilton Santos, wyraził chęć zmierzenia się z Mateuszem Gamrotem w boju o tytuł mistrzowski Konfrontacji Sztuk Walki:

„Peregrino” zdobył pas FEN w październiku 2016 roku, kiedy niespodziewanie wypunktował walczącego dziś w KSW Romana Szymańskiego. Tytuł został mu odebrany za (cytując prezesa FEN) „dwie porażki poza organizacją” – szerzej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Santos od czasu wspomnianych porażek dorobił się świetnej serii jedenastu zwycięstw, która została przerwana w maju tego roku przez Daniila Prikazę. 25-letni Brazylijczyk ma powrócić do klatki 28 września na gali Fight Night West 4, gdzie skrzyżuje rękawice z Viktorem Tomasevicem:

Gamrot prawdopodobnie będzie bronił tytułu mistrzowskiego w grudniu, dlatego KSW ma jeszcze trochę czasu na rozważenie propozycji Santosa i innych chętnych zawodników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.