Rozmowa Borysa Mańkowskiego z MMARocks.pl o porażce Roberto Soldica z Dricusem Du Plessisem na KSW 43 i nowej drodze do walki o pas mistrza wagi półśredniej:

11 KOMENTARZE

 1. trochę z czasem przygasła moja miłość do Borysa, ale chyba wraca… <3

  Mega mądrze gada, ale nazwiska to lubi przekręcać jak jego brat Gamer… tylko Borys ma trochę mniej lekceważącego tonu w głosie… 😉

 2. Ok skoro jest jak jest…  Więc jak chce ten pas to obowiązekiem jest rewanż z Soldociem…  Który wiemy wszyscy jak się zakończy…  Więc bye bye pas 🙂

 3. Jaki pas, od Draco Mafloya też Borys zbiera w pizdę i to nie hejt, tylko smutny fakt. Smutny dla Borysa. Ja mam wykurwione na karierę gwiazdeczek krs1, nadchodzą czasy brutalnej weryfikacji.

  Wojek może już pakować mandżur.

 4. Co mu da cykl jak pan Soldic był na lepszym cyklu i go pojechał, a jego pojechał pan Diplus? Umiejętności brak. Ja odniosłem wrażenie słuchając tego wywiadu, że pan Mańkowski zrozumiał po tej walce, że nie jest żadnym wielkim fajterem jak mu się wydawało wcześniej, tylko przeciętnym zawodnikiem w skali światowej. Do UFC nie ma po co iść, problem tylko dla niego, że teraz w KSW mniejszą kasę będzie zarabiał. I jedyna szansa, że panowie Diplus i Soldic odejdą z KSW, pan Rysiewski sprowadzi kilku ananasów z Amazonki i będzie od nowa budowany hype na pana Mańkowskiego.

 5. Moim zdaniem, nie ma co jechać po nim, spoko typ, a że przegrał z Soldiciem… nawet jak przegra z nim drugi raz, to może być sobie gorszym zawodnikiem, ale wolę słabszego zawodnika, który zna swoją wartość, niż pajacujących Gamerów i innych Sowińskich. Zgadzam się też, w kwestii walki o pas, niech stoczy najpierw rewanż z Roberto, jak wygra, to naturalnie nagrodą powinien być "title shot".

 6. Co mu da cykl jak pan Soldic był na lepszym cyklu i go pojechał, a jego pojechał pan Diplus? Umiejętności brak. Ja odniosłem wrażenie słuchając tego wywiadu, że pan Mańkowski zrozumiał po tej walce, że nie jest żadnym wielkim fajterem jak mu się wydawało wcześniej, tylko przeciętnym zawodnikiem w skali światowej. Do UFC nie ma po co iść, problem tylko dla niego, że teraz w KSW mniejszą kasę będzie zarabiał. I jedyna szansa, że panowie Diplus i Soldic odejdą z KSW, pan Rysiewski sprowadzi kilku ananasów z Amazonki i będzie od nowa budowany hype na pana Mańkowskiego.

  Już niejeden taki ananas z Amazonki pokrzyżował im szyki…

  :beczka:

  A tak w ogóle to bardzo fascynujące obserwować jest to KSW nie z perspektywy gal i mma, a z perspektywy biznesowej taktyki. To lawirowanie między prawdziwym sportem a cyrkiem. Albo między poziomem światowego MMA a poziomem polskich mistrzów. Niby fajnie jak jest sport, ale jednak cyrk przynosi hajs. Niby fajnie jak jest poziom, ale jednak polscy mistrzowie przynoszą publikę. No i w tym wszystkim ten pierwiastek tajemniczej egzotyki spod znaków rzeczonych ananasów z dorzeczy Amazonki. I te wszystkie walki, w których nigdy nie wiadomo, kto wygra, a które się kończą w minutę. Istny miód.

  :gabi_much_love:

 7. Juz widzialem te komentarze Januszy, "Macie swojego Soldicia" "trafil na gorszy dzien Borysa" "Borys w rewanzu go zje" jak dla mnie poprostu oboje sa lepsi od Borysa I wygral lepszy, bardziej wszechstronny zawodnik.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.