Informacja prasowa: 

Niezwykle trudno było wybrać tylko czterech zawodników, do których trafią bonusy po bardzo udanej gali KSW 41 w Katowicach. Tym razem specjalne nagrody otrzymają Michał AndryszakGrzegorz SzulakowskiMarcin Wrzosek oraz Roman Szymański.

Za najlepszy pojedynek sobotniego wydarzenia uznany został trzyrundowy bój pomiędzy piórkowymi, Marcinem Wrzoskiem i Romanem Szymańskim. Starcie zakończone wygraną tego pierwszego już przed galą zapowiadane było jako pojedynek o status najbardziej widowiskowego fightera w tej wadze i nie zawiódł pokładanych w nim nadziei.

Michał Andryszak również pokazał to, z czego jest znany najbardziej i już w 26. sekundzie zwalił z nóg byłego mistrza, Fernando Rodriguesa Jr. Za tę akcję do zawodnika Ankos MMA Poznań trafi nagroda za nokaut wieczoru.

Grzegorz Szulakowski zdołał już w pierwszej rundzie zaprezentować kibicom swoje świetne umiejętności grapplerskie. Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn poszedł po nogę Kamila Szymuszowskiego i wyciągnął skrętówkę, która została uznana za najlepsze poddanie KSW 41.

21 KOMENTARZE

 1. Soldiciowi też się bonus należy, za taką deklasację mistrza.

  Za deklasację mistrza to mu się należy opierdol, a nie bonus :mamed:

 2. Jest jakaś oficjalna informacja co do wysokości bonusu? KSW jakoś się z tym nie obnosi. Pamiętam x czasu temu coś o 1 000 $. Nie wiem czemu nie jest to podane oficjalnie, jak robią to inne organizacje rozdające bonusy.

  Nie ma w moim wpisie uszczypliwości ani nic tylko zastanawiam się czy to jest jakaś tajemnica?

  Gratulacje dla zwycięzców, każdy z was zasłużył:applause:

 3. Jest jakaś oficjalna informacja co do wysokości bonusu? KSW jakoś się z tym nie obnosi. Pamiętam x czasu temu coś o 1 000 $. Nie wiem czemu nie jest to podane oficjalnie, jak robią to inne organizacje rozdające bonusy.

  Nie ma w moim wpisie uszczypliwości ani nic tylko zastanawiam się czy to jest jakaś tajemnica?

  Gratulacje dla zwycięzców, każdy z was zasłużył:applause:

  No właśnie dlatego nie podają bo jest to tysiąc baksow

 4. No właśnie dlatego nie podają bo jest to tysiąc baksow

  Jeśli tak to faktycznie nie dziwie sie tajemnicy 😉

 5. Jak lubię Romana, tak uważam że bonus za walkę wieczoru powinni zamienić na "występ wieczoru" i nagrodzić nim Wrzoska i Soldica.

 6. Ja myślałem że KRS1 przyzna inaczej te bonusy:

  – Kazieczko za najlepszy otrzymany nokaut

  -Borys za najlepiej obskoczony wpierdol.

 7. Poddanie Wieczoru dalbym Kleberowi

  Nokaut Wieczoru dalbym Szadzińskiemu

  Walka Wieczoru dalbym Soldic vs Mańkowski (jestem pewien ze nie dali to za Walke Wieczoru tylko dlatego bo ich gwiazdeczka przejebala – co za idiotyzm z ich strony)

 8. Kurwa Soldic najlepszy wystep w historii ksw(takiego wpierdolu na mistrzu to nie bylo) a oni go pomineli. Pewnie doloza Borysowi na leczenie…

 9. Bez lokalnego patriotyzmu. Biorąc pod uwagę całokształt walki, dramaturgie całej rundy, w której Gracjan z pewnością nie był na wygranej pozycji, walczyła u niego tylko wola walki / zwycięstwa, siła charakteru, w ostatniej sekundzie przechylając szale na swoją stronę nokautując Kazieczko. Wydaje mi się, że bonus powinien zostać przyznany właśnie jemu.

  Longer wszedł, zrobił swoje, wszyscy wiedzieli, że to się skończy nokautem, bo to była trzecia walka Fernando, w której dokładnie to samo prezentuje, lecąc głową do przodu ze swoją cepeliadą – wstyd byłoby tego nie wykorzystać. Tylko Bedorf dał się na to złapać, bo wtedy jeszcze nikt nie wiedział co Fernando sobą prezentuje.

 10. KO – Szadzinski

  Sub – Szuli

  Walka – Romek i Zombiak

  Zawodnik wieczoru, performance wieczoru, dominator wieczoru, zaskoczenie (dla wielu) wieczoru, ktoś kto wkurwil Samuraja i mniej znanego gościa o nazwisku na L – SOLDIC

 11. Jak lubię Romana, tak uważam że bonus za walkę wieczoru powinni zamienić na "występ wieczoru" i nagrodzić nim Wrzoska i Soldica.

  Zgadzam się w pełni Wrzosek i Soldic- występ wieczoru.

  Longer i Szuli jak najbardziej zasłużyli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.