Pragniemy poinformować, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na piętnastą galę „Konfrontacji Sztuk Walki”, która odbędzie się dziewiętnastego marca w warszawskiej hali Torwar. W tej chwili dostępne są wejściówki na sektory. Od jutra będzie można również nabywać bilety przy ringu. Sprzedaż wejściówek na KSW15 odbywa się za pośrednictwem serwisu eBilet.pl i można je kupić tutaj.

28 KOMENTARZE

 1. Bilety na galę KSW 15 już w sprzedaży!…a całej rozpiski nadal nie ma…

 2. Na KSW 14 na jedno miejsce było przypisanych kilka biletów na moim sektorze wiec nie wiem czy tym razem ryzykować i tłumaczyć jakiemuś karkowi w trakcie gali, ze też mam bilet na denne miejsce.
  Ktoś przygrał ostatnio w chuja, bo nie tylko ja byłem w takiej sytuacji.

 3. Wątpię, żeby to była wina KSW, to raczej firmy sprzedające bilety są za to odpowiedzialne.

 4. ja już zamówiłem 7 biletów,mam nadzieje że nie znajdę siedzących tam karków na żadnym z tych miejsc 😀

 5. Kurde, już?
  Krucho z kasą, myślałem że troche później wyjdą, mam nadzieje że tak szybko sie nie sprzedadzą :/
  Btw może mi ktoś wytłumaczyć coś? Czemu te miejsca za 50zł za tansze od tych za 60zł skoro sa bliżej ringu?

 6. Kurde, przegięli trochę z tymi biletami, jest listopad a gala w marcu……. w dodatku tylko ok 6-7 tys biletów…. sprzeda się to w kilka dni a wypłata pod koniec miecha ehhh….

 7. Z tych za 60 masz lepszą widoczność. Biorąc pod uwagę specyfikę Torwaru powiedziałbym, że to najlepsze miejsca z obecnie dostępnych bo siedzisz na przeciwko ringu i dużego ekranu na ścianie za nim. Na droższych miejscach będzie kręcenie głowami.

  Na ostatniej gali w Warszawie dokładniej rzecz biorąc sektory A, B i Z były na przeciwko rampy do ringu. Ł, M i N były za nią.

 8. Wszystkim nigdy nie dogodzisz 🙂
  Kawul mówił w wywiadzie że wypuszczają wcześniej bilety dla ludzi naprawdę zainteresowanych tematem. Żeby nie musieli pchać się po dobre miejscówki, z ludźmi którzy dowiedzą się z reklam TV, czy radia (czyli trzeba wydać na nich pieniądze).

  Brzmi dość sensownie.

 9. kazik te vipowskie na płycie przy ringu po półtorej koła czy tam po ile je wystawią napewno będą)))
  więdz szykuj kase)

 10. Jest jakieś ograniczenie wiekowe? bo chciałem iść z kolegą na tą gale (mamy po 15 lat)

 11. Wątpię, żeby to była wina KSW, to raczej firmy sprzedające bilety są za to odpowiedzialne.

  Odpowiedzialne jest KSW, bo firma sprzedająca bilety jest ich podwykonawcą więc muszą brać za takie numery odpowiedzialność.

 12. Na KSW 14 na jedno miejsce było przypisanych kilka biletów na moim sektorze wiec nie wiem czy tym razem ryzykować i tłumaczyć jakiemuś karkowi w trakcie gali, ze też mam bilet na denne miejsce.
  Ktoś przygrał ostatnio w chuja, bo nie tylko ja byłem w takiej sytuacji.

  Ja mialem tak samo. Mielismy 4 bilety, normalnie onok siebie, a sie okazalo ze miejsca sa liczone od drugiej strony i jeden z nas siedzial po drugiej stronie schodow.. paranoja

 13. Na szczęście na moim miejscu nie siedziały żadne karki, więc wytłumaczyłem im że te 3 miejsca są zajęte i zwolnili je.

 14. Panowie wiadomo może kiedy będą dostępne bilety w tej Loży co sprzedaż będzie prowadzona oddzielnie ??

 15. Ktoś się orientuje czy jak zarezerwuje bilety to będę musiał od razu robić przelew, czy mogę to tylko jakoś zarezerwować i zapłacić potem / na miejscu?
  Sorry że post pod postem ale chce podbić i mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

 16. Masz chyba 72 godziny od zarezerwowania miejsc by zrobić przelew na dane konto.

 17. Po raz czwarty mam zaszczyt dystrybuować bilety na Galę KSW. Posiadam najatrakcyjniejsze miejscówki. Łukasz – 514 393 745.

 18. lukasz

  Tak w ramach ostrożności, przypominam, że bawienie się w tzw. "konika", jest w Polsce karane…

 19. Przemys law

  Dziękuję za ostrzeżenie ale nie jest ono potrzebne :). Jestem oficjalnym dystrybutorem biletów na KSW więc raczej nie muszę obawiać się zarzutów o „konikowanie”.

 20. Skoro jesteś oficjalnym dystrybutorem to rozumiem, że posiadasz jakś witrynę internetową na której mogę obejrzeć Twoją ofertę, zgadza się ??

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.