fot. instagram.com/mateusz_masternak
fot. instagram.com/mateusz_masternak

Mateusza Masternak, jeden z czołowych polskich pięściarzy,  zapytał niedawno na Twitterze, czy może organizacja KSW nie byłaby zainteresowana jego usługami. W najnowszym programie Klatka po klatce serwisu WpSportoweFakty.pl, Maciej Kawulski, powiedział, że jest w tym tygodniu umówiony na spotkanie z Masternakiem.

Jesteśmy ojcami sceny MMA, w związku z tym nie możemy się wstydzić swoich dzieci. To jest scena, która ma konfrontować różne sporty walki. Jeżeli bokserzy na tym poziomie, będą chcieli bić się w MMA, to zawsze droga do KSW jest dla nich otwarta. Mateusz Masternak, dla mnie prywatnie jest bardzo miłym i w rozumieniu biznesowym poważnym gościem. To znaczy, że wie co mówi, wie jaką ma relację ze swoimi menadżerami. Wie co może, a czego nie może. W związku z czym rozmowa z nim zawsze jest przyjemna i wiarygodna. Jesteśmy w tym tygodniu umówieni na kawę. Będziemy rozmawiać o potencjalnych możliwościach, o tym czy może wystartować, kiedy mógłby wystartować i czy w ogóle przeniesienie się na scenę MMA w tym momencie jego kariery, ma dla niego sens.

W programie poruszono również wątek wyzwania bokserskiego jakie rzucił Masternakowi Tomasz Narkun.

To jest ciekawe. Jesteśmy mniej ambasadorami boksu, bardziej ambasadorami MMA. Przede wszystkim będziemy chcieli namówić go na przejście na scenę MMA, natomiast wszystko jest możliwe.

9 KOMENTARZE

  1. Będziemy rozmawiać o potencjalnych możliwościach – Maciej Kawulski o spotkaniu z Maserakiem

    Tak w pierwszej chwili przeczytałem. Ale kto wie, może już za rok…

  2. Włodarze KSW naprawdę mega rozwinęli swój biznes przez ostatnie 15lat. Kto by kiedyś pomyślał, że czołowi polscy bokserzy, niektórzy jak widać nawet w prime, będą się pchali by u nich walczyć 😉

  3. "Przede wszystkim będziemy chcieli namówić go na przejście na scenę MMA, natomiast wszystko jest możliwe." – to może jedna walka bokserska na gali? 😉

  4. Tak w pierwszej chwili przeczytałem. Ale kto wie, może już za rok…

    Na razie jak to Narkun mówił w jakimś wywiadzie – "jeśli Masterniak się nie boi.."

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.