Krystian Bielski nastawia się na mocną walkę z Igorem Michaliszynym i zapowiada, że ich pojedynek może skraść show zbliżającej się gali KSW.

Podczas gali XTB KSW 81 Krystian Bielski wejdzie do okrągłej klatki po raz drugi. Jego rywalem będzie Igor Michaliszyn. Przed nadchodzącą walką Krystian w rozmowie dla KSW powiedział:

Igor jest przekrojowym zawodnikiem. Będzie to bardzo mocne wyzwanie, ale ja właśnie takie lubię. W moim rekordzie nie zawsze mam tylko wygrane, ale zawsze są to walki z mocnymi rywalami. Lubię stawiać sobie poprzeczkę wysoko. Myślę, że z Igorem damy zacięty pojedynek, który skradnie show. Będzie bitwa.

Krystian Bielski ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. Podczas gali KSW 73 zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. Pochodzący z Mławy zawodnik trenuje na co dzień w klubie Arrachion Olsztyn, gdzie jest sparingpartnerem między innymi Mameda Khalidova. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego ma na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których pięć wygrał przed czasem. Przed wejściem do KSW Olsztynianin walczył także dla takich marek jak FEN, Celtic Gladiator, ACA czy Dragon Fight Night.

Do pojedynku Krystiana Bielskiego z Igorem Michaliszynem dojdzie już 22 kwietnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,580 komentarzy 28,955 polubień

Nie wiem kto to, ale fajnie nabity. Ciekawe, czy świeci w ciemnościach :tellmemore:

Odpowiedz 2 polubień