Informacja KSW:

W najbliższą niedzielę, w Ośrodku Kondycyjno-Wczasowym Jakubowo, w Jakubowie koło Mrągowa (współrzędne GPS: 53st 48min 23sek N 21st 23min 2sek E) odbędzie się pierwsza edycja Amatorskiego Pucharu KSW. Dziś pragniemy zaprosić wszystkich fanów do przybycia, oglądania zawodów i razem z nami emocjonowania się toczonymi pojedynkami – wstęp wolny!

Poniżej prezentujemy godzinowy harmonogram zawodów:

8.00-10.00: rejestracja i ważenie
10.00-10.30: losowanie
10.30-10.45: omówienie zasad walki
11.00-16.00: walki eliminacyjne
16.30-18.00: walki finałowe

Ponieważ termin zgłaszania dobiegł końca, a lista startowa jest już zamknięta prezentujemy kategorie wagowe, w których pojedynki się odbędą:

Juniorzy: -70kg i -84kg
Seniorzy: -66kg, -70kg, -77kg, -84kg, -93kg i +93kg

Organizacja zawodów nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie życzliwych osób, a także sponsorów. W tym miejscu podziękowania należą się państwu Katarzynie i Markowi Gruszczyńskim, właścicielom ośrodka, a także firmom MB M-Balance, Professional Fighter, Manto i All Stars.

Amatorski Puchar KSW to nie tylko doskonała okazja być naocznym świadkiem zobaczenia walk adeptów MMA. To także doskonała okazja być bardzo blisko najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się przyjechać i kibicować będą mogli zrobić sobie zdjęcie, wziąć autograf od takich gwiazd polskiej sceny MMA jak m.in. Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Łukasz Jurkowski, Antoni Chmielewski, Marcin Różalski i Wojciech Orłowski. Zapraszamy do przybycia!

Dla wszystkich zainteresowanych zasadami walk obowiązujących podczas Amatorskiego Pucharu KSW przygotowaliśmy możliwość wglądu, który dostępny jest tutaj.

8 KOMENTARZE

 1. doskonała okazja być naocznym świadkiem zobaczenia walk

  HELP

  KSW powinno zatrudnić kogoś kto zna język polski, do prowadzenia strony.

 2. Mała rozbierzność pomiędzi pdf-em a ty co jest w tym oświadczeniu:

  Seniorzy i juniorzy
   piórkowa – 65kg
   lekka – 70kg
   półśrednia – 77kg
   średnia – 84kg
   półciężka – 93kg
   ciężka + 93kg

  To w końcu juniorzy mają dwie kategorie wagowe czy sześć?

 3. moze z posrod chetnych tylko 2 zrobili, bo do innych nie bylo zgloszen w odpowiedniej ilosci

 4. Będzie to gdziekolwiek transmitowane…naprzykład w Ipla? Tak jak to było w przypadku fight club?

 5. Na żywo nie, to w końcu tylko…albo i aż Puchar Amatorski KSW 🙂 Ale po czasie pojawi się na IPLI obszerny materiał z zawodów. Także pozostaje jechać na miejsce, albo cierpliwie czekać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.