Organizacja KSW postanowiła uaktualnić bazę zawodników na swojej oficjalnej stronie internetowej. Oczywiście pojawiły się tam nowe nazwiska takie jak Przemysław Górny czy Danu Tarchila, ale ze strony KSW usuniętych zostało dużo więcej zawodników.

Lista zawodników potencjalnie zwolnionych z KSW

Kobiety 52,2 kg/56,7 kg:


Roberta Zocco (MMA 3-4) – Włoszka miała okazję wystąpić dla KSW tylko raz. Podczas gali z numerem 70 uległa werdyktem sędziów Anicie Bekus.
Magdalena Šormová (MMA 11-4) – reprezentantka Czech również jednokrotnie wchodziła do klatki KSW i również musiała uznać wyższość Anity Bekus.
Aleksandra Rola (MMA 3-2) – Polka pozostaje nieaktywna od kwietnia 2021 roku kiedy to przegrała z Karoliną Wójcik. Jej rekord w największej polskiej organizacji wynosi 1 zwycięstwo i 2 porażki.
Monika Kučinič (MMA 2-1) – obywatelka Słowenii jednokrotnie walczyła pod banderą KSW. Na wydarzeniu KSW 61 musiała uznać wyższość Karoliny Owczarz.
Oleksandra Karaseva (MMA 2-1) – Ukrainka zadebiutowała w starciu z Wiktorią Czyżewską na gali KSW 77. Wówczas Polka okazała się lepsza, a dla Karasevej był to prawdopodobnie ostatni występ w największej polskiej organizacji.

61,2 kg:

Bartosz Rewera (MMA 1-2) – jedyny występ Polaka miał miejsce na gali z numerem 65. Wówczas musiał uznać wyższość Shamada Erzanukeva.
Paweł Polityło (MMA 7-4) – weteran klatki KSW, w której stoczył aż 8 pojedynków. Jego rekord w organizacji wynosi 4 zwycięstwa i 4 porażki. W ostatnim starciu musiał uznać wyższość Werllesona Martinsa.
Piotr Olszynka (MMA 7-8-1) – jego jedyny pojedynek pod banderą największej polskiej organizacji miał miejsce na KSW 65, kiedy to został znokautowany obrotowym łokciem przez Patryka Likusa.
David Martinik (MMA 5-5) – Czech stoczył w KSW 4 walki, z których tylko raz wyszedł zwycięsko. W ostatnim pojedynku na gali KSW 75 przegrał z Kamilem Szkaradkiem.

65,8 kg:

Cyprian Wieczorek (MMA 1-1) – jeden z najbardziej utytułowanych polskich amatorów miał okazję tylko raz pojawić się w klatce KSW. W swoim debiucie przegrał z Patrykiem Likusem.
Luke Santarelli (MMA 1-0) – Norweg miał zadebiutować w KSW podczas gali z numerem 65. Do jego walki jednak nie doszło i bez żadnego starcia musiał pożegnać się z organizacją.
Patryk Likus (MMA 3-2) – autor najlepszego nokautu 2021 roku nad Wisłą stoczył dla KSW 4 pojedynki. Obecnie znajduje się na fali dwóch porażek z rzędu.
Andrey Lezhnev (MMA 19-10) – Ukrainiec miał okazję wystąpić pod banderą największej polskiej organizacji jedynie raz. Został poddany przez Damiana Stasiaka w pierwszej rundzie ich starcia.
Krzysztof Klaczek (MMA 12-7) – ma on na swoim koncie 2 walki w organizacji KSW. Przegrywał kolejno z Marcinem Wrzoskiem oraz Vojto Barborikiem.
Szymon Karolczyk (MMA 4-3) – 23-latek dostał szansę debiutu na gali KSW 63. Wówczas lepszy okazał się jego rywal, Marcin Domin.
Daniel Bažant (MMA 7-4) – Chorwat zaprezentował się nadwiślańskiej publiczności jedynie raz. W styczniu 2021 roku został poddany przez Roberta Ruchałę. Obecnie całkiem dobrze radzi sobie na europejskich arenach.
Eduard Demenko (MMA 4-2) – reprezentant Ukrainy został ściągnięty jako rywal dla Wojciecha Kazieczko. Wytrzymał on pełen dystans, lecz sędziowie orzekli zwycięstwo Polaka. Był to jedyny występ Demenko w organizacji.

70,3 kg:

Daniel Torres (MMA 14-5) – były mistrz kategorii piórkowej KSW. W organizacji zwyciężał z takimi zawodnikami jak Salahdine Parnasse, Max Coga czy Borys Mańkowski. Austriak znalazł się w tegorocznym turnieju organizacji PFL.
Hubert Szymajda (MMA 9-6) – miał okazję wystąpić pod banderą nadwiślańskiego hegemona trzykrotnie, 3 razy musiał uznać wyższość swoich rywali. W ostatnim pojedynku został wypunktowany przez Yanna Liasse.
Armen Stepanyan (MMA 7-4) – Ormianin ma na swoim koncie jedną walkę w organizacji KSW. Na gali z numerem 54 został pokonany przez Sebastiana Rajewskiego.
Yann Liasse (MMA 9-1) – Luksemburczyk zwyciężył 3 z 4 stoczonych walk w KSW (1 NC). Ostatnio został ogłoszony jego pojedynek na gali Cage Warriors, więc bardzo możliwe, że związał się z angielską organizacją na dłuższy czas.
Mateusz Legierski (MMA 9-1) – „Dynamit” dwukrotnie wchodził do klatki największej polskiej organizacji. W listopadzie 2020 roku pokonał Francisco Barrio, a w grudniu 2021 musiał uznać wyższość Romana Szymańskiego.
Konrad Dyrschka (MMA 15-2) – Niemiec wystąpił w KSW jednokrotnie. Na gali z numerem 59 został wypunktowany przez Łukasza Rajewskiego. Obecnie znajduje się na fali 4 zwycięstw z rzędu dla dużych niemieckich organizacji.
Francisco Barrio (MMA 10-3) – Argentyńczyk przekroczył próg klatki KSW czterokrotnie. 2-krotnie opuścił go z tarczą, 2-krotnie poczuł gorycz porażki. W ostatnim pojedynku dla największej polskiej organizacji został znokautowany przez Macieja Kazieczko.

77,1 kg:

Ion Surdu (MMA 12-5) – rekord „Dracula” w KSW opiewa w 1 zwycięstwo i 2 porażki. Podczas wydarzenia z numerem 60 znokautował wysokim kopnięciem Kacpra Koziorzębskiego. Ostatnio Mołdawianin brał udział w turnieju organizacji Oktagon, z którym musiał się pożegnać po pierwszej rundzie.
Lionel Padilla (MMA 9-2) – Hiszpan wystąpił dla organizacji KSW jedynie raz. W marcu 2021 roku pokonał go przed czasem Adrian Bartosiński.
Adam Niedźwiedź (MMA 8-4-1) – 29-latek trzykrotnie znalazł się na karcie walk największej polskiej organizacji. Wygrał z Jakubem Kamieniarzem, przegrał z Kacprem Koziorzębskim oraz zremisował z Miroslavem Brožem.
Arkadiusz Kaszuba (MMA 3-3) – Rzeszowianin dwukrotnie wchodził do klatki KSW. Na gali z numerem 67 musiał uznać wyższość Borysa Borkowskiego, a 5 wydarzeń później przegrał z Robertem Maciejowskim.
Oton Jasse (MMA 21-9) – Brazylijczyk pojawił się na gali KSW jednokrotnie. Na gali z numerem 77 został w brutalny sposób znokautowany przez Andrzeja Grzebyka już w pierwszej rundzie pojedynku.

83,9 kg:

Arkadiusz Mruk (MMA 0-1) – Polak swoją jedyną walkę w dotychczasowej karierze stoczył na gali KSW 74. Wówczas został znokautowany wysokim kopnięciem przez Borysa Dzikowskiego.
Andre Langen (MMA 1-1) – Niemiecki kickboxer zmierzył się z Borysem Dzikowskim na wydarzeniu z numerem 78. Wówczas Polak okazał się lepszy, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

93 kg:

Marc Doussis (MMA 8-2) – Niemiec z pewnością nie zaliczy przygody z KSW do najbardziej udanych. W debiucie przegrał z Damianem Piwowarczykiem, później wygrał z Przemysławem Dzwoniarkiem czy na zakończenie ulec Rafałowi Kijańczukowi.
Marcin Trzciński (1-2-1) – 28-latek z Warszawy miał okazję dwukrotnie wystąpić na wydarzeniach największej polskiej organizacji. Na gali z numerem 63 uległ Damianowi Piwowarczykowi, a następnie 5 wydarzeń później przegrał z Adamem Tomasikiem.
Przemysław Dzwoniarek (MMA 3-2) – pierwszy i zarazem prawdopodobnie ostatni występ Dzwoniarka na KSW miał miejsce podczas gali z numerem 71. Wówczas został poddany przez Marca Doussisa.

120,2 kg:

Filip Bradarić (MMA 5-4) – Chorwat zaledwie jednokrotnie zaprezentował się polskiej publiczności. W lipcu 2021 roku został pokonany przed czasem przez Tomasza Sararę.
Serhiy Radchenko (MMA 2-2) – Ukraiński bokser miał okazję zawalczyć w KSW podczas ubiegłorocznej gali z numerem 71. Wówczas musiał uznać wyższość Artura Szpilki.
Izu Ugonoh (MMA 1-2) – były bokser oraz kickboxer jak na razie nie błyszczy w formule MMA. Wszystkie zawodowe starcia stoczył pod banderą największej nadwiślańskiej organizacji. W debiucie wygrał z Quentinem Domingosem, po czym dwukrotnie uległ Markowi Samociukowi.
Michał Włodarek (MMA 8-3) – popularny „Komar” ma w swoim dorobku 6 pojedynków w KSW. Jego bilans w organizacji wynosi 3 zwycięstwa i 3 porażki. Ostatnio raz wszedł do klatki dwa lata temu. Wówczas został znokautowany przez Darko Stošicia.
Marcin Różalski (MMA 7-4) – weteran klatki KSW, w której stoczył 10 pojedynków. W ubiegłym roku powrócił po 5 latach rozbratu z organizacją na pierwszy w historii KSW pojedynek kickboxerski. Musiał w nim uznać wyższość Errola Zimmermana, z którym przegrał przed czasem.

Dodatkowo w bazie KSW nie pojawiło się dwóch zawodników, którzy wystąpili na ostatniej gali w Libercu. Jorge Bueno (MMA 8-2) przegrał wówczas z Dominikiem Humburgerem, a Murilo Delfino (MMA 3-1) został znokautowany przez Ramazana Jembieva. Być może ci dwaj zawodnicy zakontraktowani byli jedynie na jeden pojedynek w KSW, lecz nieumieszczenie ich w bazie zawodników może oznaczać również zwykłe niedopatrzenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

112 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,243 komentarzy 75,670 polubień

Rekordowa redukcja etatów

Odpowiedz 17 polubień

Avatar of cRe
cRe

UFC
Strawweight

7,578 komentarzy 15,372 polubień

Wzrost minimalnej robi swoje.

Odpowiedz 15 polubień

m
miszaa

ONE FC
Middleweight

2,480 komentarzy 5,054 polubień

Ciekawe zestawienie, wiele mowiace o robieniu pojedynków i gal organizacji

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Szaba
Szaba

Error Fighters Extreame

1,798 komentarzy 11,069 polubień

Przypadek?
Nie sądzę

Odpowiedz 12 polubień

click to expand...
Avatar of aptekarzovereema
aptekarzovereema

WSOF
Light Heavyweight

3,419 komentarzy 14,533 polubień

Pare wielkich chłopisk nie zgasi już światełka w KSW gdy klatka się zamknie i padnie jeden cios

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,740 komentarzy 26,995 polubień

Kogo to gówno obchodzi

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Kipper
Kipper

Jungle Fight
Bantamweight

206 komentarzy 706 polubień

Akop i Kornik dalej zawodnikami drugiej najlepszej federacji na świecie, nawet izu wykreślony.

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,407 komentarzy 72,918 polubień

Gdyby ktoś miał wątpliwości jak działa "federacja KSW" - połowa zawodników to absolutnie najtańsze bumiska, które przyjeżdżają tylko dostać wpierdol od Polaka i spadać do domu do swojego kraju 3-go świata. Kontrakt zwykle na jeden wpierdol. A po każdej gali Wojsław opowiada jakich to nie mają dla nich planów.

Ja bym dodał - a ilu zawodników nigdy nie zostało dopisanych do tej listy? Jak właśnie 2 ogóry z Liberca.

Dodam jeszcze, że w najlepszej federacji swiata dalej Filip Peić, Albert Ogórkowski i Jason Radcliffe - każdy 1-5 w KSW ale każdy z nich zawsze łatwo wyłapie.

Beka z Ugonoha i KSW max - pamiętam przed walką w KSW mu teledysk rapowy nagrali a Samociuka nie było w trailerze - karma wróciła.

Odpowiedz 17 polubień

click to expand...
Avatar of PIR
PIR

PRIDE FC
Heavyweight

7,162 komentarzy 20,756 polubień

Szkoda Izu, zawsze dał zarobić.

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of raubobrabo
raubobrabo

Shark Fights
Heavyweight

1,373 komentarzy 2,070 polubień

Czyli zostało 460 fajterów?

Odpowiedz 17 polubień

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,425 komentarzy 5,665 polubień

Czyli zostało jeszcze 1460 lekko licząc:zakręcony:.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Gruby Hejter
Gruby Hejter

BAMMA
Lightweight

879 komentarzy 2,426 polubień

Marcin Różalski (MMA 7-4) - weteran klatki KSW, w której stoczył 10 pojedynków. W ubiegłym roku powrócił po 5 latach rozbratu z organizacją na pierwszy w historii KSW pojedynek kickboxerski. Musiał w nim uznać wyższość Errola Zimmermana, z którym przegrał przed czasem.

Umarł?

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,407 komentarzy 72,918 polubień

Erol miał jedną walkę na kontrakcie - wstał z kanapy i wyjebał z KSW Wikinga bez oka i Izu Ogóronoha.

Odpowiedz 15 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

10,900 komentarzy 43,570 polubień

Umarł?

Podobno coś z okiem.

:jarolaugh:36912F6D-19F9-4E67-A657-3F99879C3B00.png

Odpowiedz 16 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,407 komentarzy 72,918 polubień

Podobno coś z okiem.

:jarolaugh:View attachment 58522

A w wywiadzie mówił, że jak będzie dobra oferta to Wiking zawalczy łaskawie na Narodowym.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Jeff
Jeff

PRIDE FC
Lightweight

6,260 komentarzy 23,767 polubień

A w wywiadzie mówił, że jak będzie dobra oferta to Wiking zawalczy łaskawie na Narodowym.

Może chodziło o catering od Wikinga :pjelen:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,588 komentarzy 25,449 polubień

Izu Ugonoh (MMA 1-2)

Wspaniała to była kariera, nie zapomnę jej nigdy.

Odpowiedz 21 polubień

Avatar of Diego
Diego

BAMMA
Welterweight

888 komentarzy 1,654 polubień

Najbardziej szkoda Liasse i Torresa. Resztato i tak szrot

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

ONE FC
Lightweight

2,354 komentarzy 9,335 polubień

A oni w ogóle wiedzą, że zostali zwolnieni?

W sensie większość pewnie już dawno zapomniała o cyrku, bo podpisała kontrakt na jedną czy tam dwie walki i od dawna nie mieli z krs żadnej styczności i występują gdzieś indziej.

Na szybo: taki Surdu dwie walki zdążył zrobić gdzie indziej a oni go "zwalniają" Bažant jeszcze lepiej -- ostatnio w krs walczył w 2021 roku i w innych organizacjach zdążył zrobić 5 walk. A ksw go zwalnia!!

A to tylko ich dwóch sprawdziłem... No litości...

Pewnie chcieli pokazać, jaka to z nich elitarna liga. A znowu wyszedł DurniaTowy żart. Normalnie HAHAHAHA!!

Odpowiedz 16 polubień

click to expand...
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,407 komentarzy 72,918 polubień

Wspaniała to była kariera, nie zapomnę jej nigdy.

Do freaków jest perfekcyjny.

*Będzie pierdolił o sporcie i tym, że reprezentuje sport a we freaki się nie miesza

*Nawinie się januszom na uszy jaki to nie jest kozak - wybitny bokser, mistrz świata w kickboxingu, weteran MMA - WIELKA CZARNA BESTIA i sparring partner Błachowicza udający Adesanyę!

*Wielkie Chłopisko - ciężko o sportowego i wgl HW we freakach jak tam walczą paralitycy po 60kg

*Złapie wpierdol nawet od jakiegoś koksa-amatora - no perfekcja!

*Będzie mógł zarapować z tym cyganem, z którym zrobił piosenkę o tym jaki nie jest zajebisty.

*BONUS - Daria Albers w kornerze

1678211051356.png

Odpowiedz 11 polubień

click to expand...
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,407 komentarzy 72,918 polubień

A oni w ogóle wiedzą, że zostali zwolnieni?

W sensie większość pewnie już dawno zapomniała o cyrku, bo podpisała kontrakt na jedną czy tam dwie walki i od dawna nie mieli z krs żadnej styczności i występują gdzieś indziej.

Na szybo: taki Surdu dwie walki zdążył zrobić gdzie indziej a oni go "zwalniają" Bažant jeszcze lepiej -- ostatnio w krs walczył w 2021 roku i w innych organizacjach zdążył zrobić 5 walk. A ksw go zwalnia!!

A to tylko ich dwóch sprawdziłem... No litości...

Pewnie chcieli pokazać, jaka to z nich elitarna liga. A znowu wyszedł DurniaTowy żart. Normalnie HAHAHAHA!!

Loof zdążył od skasowanej przez KSW walki zrobić 3-0 i walczy w Cage Warriors haha. Nigdy w cyrku nawet nie zawalczył a Wojsław pierdolił, ze złapał w siatkę mega prospekt i, że ma umowę z KSW :D

1678211146459.png

Odpowiedz 9 polubień

click to expand...
Avatar of KML
KML

Legacy FC
Flyweight

1,815 komentarzy 3,013 polubień

Aktualizacja to bardzo odważne stwierdzenie. Nadal widnieją zawodnicy, którym podobno podziękowali.
Musaev, którego podobno zwolnili za poglądy polityczne.
Pesta też mam wrażenie że ich dobrze w chuja zrobi. Coś pokroju Deliji z Chorwacji. Pokaże się na jedną gale w Czechach, a potem spierdoli.
Kleber Silva też miał kontrakt na jedną walkę.
Akop nie wiem co tam jeszcze robi.
Kornik już we freakach od dawna. Otwarcie mówi, że na poważny sport nie ma czasu ale jakiegoś leszcza w prime zbić może.
Rutek bez kontraktu.
Z kobiet to Aitana Alvarez ma obecnie rekord 2-4 i od kilku lat bije się dla innej organizacji także małe szanse, że jakiś kontrakt jest.

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,588 komentarzy 25,449 polubień

Nadal widnieją zawodnicy, którym podobno podziękowali.

A jest gdzieś lista do wglądu? Gdzie widnieje ten choćby Akop?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Szaba
Szaba

Error Fighters Extreame

1,798 komentarzy 11,069 polubień
Avatar of KML
KML

Legacy FC
Flyweight

1,815 komentarzy 3,013 polubień

A jest gdzieś lista do wglądu? Gdzie widnieje ten choćby Akop?

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,407 komentarzy 72,918 polubień

Aktualizacja to bardzo odważne stwierdzenie. Nadal widnieją zawodnicy, którym podobno podziękowali.
Musaev, którego podobno zwolnili za poglądy polityczne.
Pesta też mam wrażenie że ich dobrze w chuja zrobi. Coś pokroju Deliji z Chorwacji. Pokaże się na jedną gale w Czechach, a potem spierdoli.
Kleber Silva też miał kontrakt na jedną walkę.
Akop nie wiem co tam jeszcze robi.
Kornik już we freakach od dawna. Otwarcie mówi, że na poważny sport nie ma czasu ale jakiegoś leszcza w prime zbić może.
Rutek bez kontraktu.
Z kobiet to Aitana Alvarez ma obecnie rekord 2-4 i od kilku lat bije się dla innej organizacji także małe szanse, że jakiś kontrakt jest.

Też widzę kilku zawodników, którzy na 100% nie zawalczą - ten czorny co walczył z Kijaną, ten Meżyjew co miał juz 20x walczyć, Wilnis od walki w KSW zrobił 2 walki w Levels, w rosterze jest nawet ten ogór co go Odzimkowski ubił. Kendall Grove - powiedział Wojsław otwarcie, ze na jedna walkę. Jaubiec chyba z 2 walki poza KSW zrobił.

Smutno by wyglądał prawdziwy ranking jakby w 93kg nie mieli 10 zawodników to wrzucają placeholdery haha.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,407 komentarzy 72,918 polubień

10-ciu zawodników w 70kg - najpopularniejszej wadze świata a w tym 2-ch Rajewskich. Kim jest ten czorny?

1678214368914.png

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Ten rekord można wpisać do księgi Guinnessa

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of KML
KML

Legacy FC
Flyweight

1,815 komentarzy 3,013 polubień

Też widzę kilku zawodników, którzy na 100% nie zawalczą - ten czorny co walczył z Kijaną, ten Meżyjew co miał juz 20x walczyć, Wilnis od walki w KSW zrobił 2 walki w Levels, w rosterze jest nawet ten ogór co go Odzimkowski ubił. Kendall Grove - powiedział Wojsław otwarcie, ze na jedna walkę. Jaubiec chyba z 2 walki poza KSW zrobił.

Smutno by wyglądał prawdziwy ranking jakby w 93kg nie mieli 10 zawodników to wrzucają placeholdery haha.

Myślę, że to jest bardziej lista zawodników z którymi niby mają kontrakt. W KSW kontrakt a realna szansa na regularne wystepy walkę to dwie różne rzeczy.

Odpowiedz 1 Like