Fot: Instagram

Znany kulturysta i trener personalny Akop Szostak (MMA 3-2) podpisał właśnie kontrakt z organizacją KSW. Informacja pojawiła się na oficjalnym Twitterze organizacji.

Szostak przygodę w MMA rozpoczął w 2015 roku. Wtedy w trzydzieści sekund rozbił Janusza Dylewskiego (2-20) podczas gali Time Of Masters w Trójmieście. Popularny kulturysta podpisał potem kontrakt z organizacją FEN, dla której stoczył trzy pojedynki – dwa przegrane i jeden wygrany. Po serii dwóch porażek Akop zdecydował się o zawieszeniu kariery, którą wznowił w styczniu 2018 roku. Ostatni raz pojawił się w kwietniu, w lokalnej klatce WCA, gdzie odprawił Wojciecha Balejkę (4-6) już w pierwszej rundzie. Następny pojedynek Polaka planowany jest na drugą połowę 2018 roku.

7 KOMENTARZE

  1. Ładnie się to wszystko układa w nadchodzące Grand Prix w KSW, turniej z Akopem, Ero JUnem, Oświęcimskim, wRakiem, Koksem… jeszcze Ozdoba 🙂

  2. A może obok dywizji freaków powstaje dywizja Fitness? Jest Porczyk, jest Jun, teraz Akop 😀

  3. Dla mnie są przyjemną zapchajdziurą, dzięki której prawdziwi zawodnicy też lepiej zarobią i przy okazji się wypromują.  Lepsza walka freaków niż walka kobiet przed walką wieczoru o 5 rano.

  4. Maciek & Martin,  Akop ale z kim ?? Kto może być tak słaby dla niego a jednocześnie popularny?? Popek??

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.