Artur Ostaszewski – menedżer Akopa Szostaka (3-3) wziął udział w programie Pawła Wyrobka. Nasz prowadzący zapytał przedstawiciela zawodnika, czy w ogóle zobaczymy  Akopa jeszcze w klatce MMA i jak się okazuje, otrzymał on już nawet propozycje z innych organizacji, gdyż jego kontrakt w KSW wygasł. Minuta na nagraniu – 1:22:30.

Akop walczył teraz z kontuzją, której się niedawno nabawił. Wszystko jest okej, powoli zaczyna się ruszać, wraca. Jeżeli byłaby walka, to na jesień byłby gotowy. Natomiast jeśli chodzi o KSW, to kontrakt się skończył, wygasł termin kontraktu, także na ten moment  Akop jest niezwiązany z żadną organizacją.

Co ciekawe w przyszłości organizacja FAME MMA, która zrzesza głównie celebrytów oraz znane osoby z internetu może pozyskać w swoje szeregi warszawianina.

Odezwało się do nas FAME MMA, które szybko rośnie. Pojawiła się bardzo poważna oferta, jeszcze mamy się spotkać, na razie bez większych szczegółów. Jak unormuje się sytuacja ze spotkaniami, to usiądziemy i porozmawiamy. Ja nie zamykam się na żadne organizacje, zobaczymy czy sam zawodnik będzie tego chciał. Czemu nie? Jeżeli byłyby warunki… Akop ma ten plus, że ma mainstreamowych odbiorców i przykłada to na MMA.

Również i Marcin „Różal” Różalski otrzymał propozycję związania się z Fame:

Ja myślę, że nie można się zamykać. ”Fame” wcale nie musi oznaczać walki z celebrytą, to może być poważny zawodnik. Marcin Różalski także otrzymał od nich propozycję i jego rywal był mocny. Fame nie zamierza zostawać tylko z YouTuberami. Akopowi zaproponowano coś naprawdę fajnego, nie są zamknięci na typowo sportowe zestawienia.

Ja uważam tak: jeżeli oni chcą to robić, ludzie chcą to oglądać i każdemu się to opłaca – nie ma żadnego problemu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.