KSW28_after_final_rcks

Informacja prasowa KSW:

Oficjalne After Party po gali KSW 28: Fighters’ Den odbędzie się w Bahia Club – nowo powstałym lokalu w samym centrum Szczecina przy ul. Bohaterów Warszawy 34/35.

Po szczecińskiej gali będziemy się bawić przy najlepszych hitach muzycznych w doborowym towarzystwie uczestników KSW 28 m.in. Karola Bedorfa, Rollesa Gracie, Michała Materli, Marcina Różalskiego, Rafała Moksa i Macieja Jewtuszki oraz gości specjalnych gali.

Zachęcamy do nabywania pakietów VIP w cenie 250zł/os w którego skład wchodzi 0,7l  Jacka Danielsa + 1l softów lub Wódka Absolut 0,7 l + 2l softów, wstęp do lokalu oraz miejsce siedzące. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia cateringu.

W dniu imprezy będzie możliwy zakupu wejściówki do lokalu w cenie 15zł. Liczba miejsc ograniczona, obowiązywać będzie selekcja.

W celu rezerwacji lub po więcej informacji prosimy kontaktować się z Karoliną Bronder mailowo [email protected] lub telefonicznie +48782778787.

 

19 KOMENTARZE

  1. Ktoś sobie zarezerwuje pakiet VIP i go nie wpuszczą na selekcji KO. Mahonek szykuj siano ! 

  2. To jest kolejny lokal na miejscu colosseum, należy obecnie do Karolaka (aktora) i niedawno było otwarcie. Miejscowi tam się nie bawią, także zawodnicy i cała reszta po chwili w Bahia ruszą w miasto i pokażą gościom nocny Szczecin 🙂 Także szkoda hajsu i czasu na ten after.

  3. A tak w ogóle to wybiera się ktoś z cohonesowiczów na ten after? Można właśnie coś tam polać jak napisał baju.

  4. Hahaha, wiedziałem, że jak wejdę w ten temat, to będą pociski na Mahonka 😀

  5. No akurat wtedy mnie nie było, jak wróciłem to było po całym przedstawieniu ;d

  6. Czyje ? 😀 Bo np. Agatkę widziałem ;D
    WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? POTRZEBUJESZ KOGOŚ KTO ZMONTUJE CI FILM? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl 🙂

  7. Ja pierdolę i ze szkoły jadę prosto na Szczecin a ze Szczecina prosto do szkoły, to jeszcze z dwie, trzy godzinki się prześpie  🙂

  8. A no to mema z Mahonkiem widziałem , bodajże Fresh wrzucał jak się nie mylę ;D

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.