W trzecim odcinku audycji „30-27” moim goście, Piotr Michalak i Cezary Wojciechowski, rozmawiają o FEN 11, KSW 34, gali w Koszalinie oraz Spartan Fight 2. Dzisiejszy odcinek w ogromnej większości poświęcony jest błędom sędziowskim, a przede wszystkim przedwczesnym lub zbyt późnym skończeniom pojedynków.

Skład: Piotr Michalak, Cezary Wojciechowski, Dominik Durniat

Link MP3.

https://soundcloud.com/mmarocks_pl/30-27-3-fen-11-ksw-34-i-koszalin-czyli-o-bledach-sedziow-slow-wiele

12 KOMENTARZE

 1. Ciekawa praca to sędziowanie ale taki sędzia niekiedy musi być bardziej skupiony niż zawodnik i to ogromna odpowiedzialność…gratuluje stalowych nerwów i życze samych trafnych decyzji 🙂

 2. Bardzo fajna audycja, miło słyszeć, jak sędziowie biorą pewne rzeczy po męsku na klatę zamiast wykłócać się że są nieomylni i mieli rację.

  Wie ktoś o których "życzliwych" sędziach punktowych mówią chłopaki? 🙂

 3. Świetna auducyjna, z wielką przyjemnością się tego słucha.

  Tak przy okazji, @Dominik Durniat, mógłbyś zapytać się w następnej audycji Czarka i Piotra czy jest możliwe sędziowie w MMA rundy 10-7 i ewentualnie jak się do tego odnoszą ? Pytam głównie odnośnie ostatniej walki pomiędzy Magnym i Lombardem i tym w jaki sposób Hector był demolowany w 2 rundzie, moim zdaniem to była tak olbrzymia dominacja że to się nadawało nawet na 3 punktową różnicę(jeśli jest to wgl możliwe) i byłoby fajnie dowiedzieć się co sądzą na ten temat licencjonowani sędziowie.

 4. Znam tych dwóch sędziów, jeden z nich tak się przymilał do pewnej federacji, że był wstanie wszystko dla nich zrobić a i tak go nie wzięli, jego kompetencje i wywody świadczą o tym że próbuje się odegrać za odrzuconą miłość. Jego błędy i nieudolność którą wykazywał w oktagonie szybciutko weryfikowały federacje i pokazywały gdzie jest jego miejsce. Teraz udaje etyka i znawce a przecież wszyscy którzy go znamy wiemy kto za plecami tej kreatury stoi.
  A więc Michalak przestań gwiazdorzyć łykni batona.
  A co do drugiego z sędziów proponuje wrócić pamięcią do jednej z gal na której byłeś arbitrem i walczył twój znajomy przypomni sobie co krzyczeli kibice i czy to była prawda i zastanów się jeśli jesteś taki przejrzysty czy tak jest w rzeczywistości. Jak będziesz bardzo potrzebował to przedstawię Ci świadka twojej rozmowy.

 5. szymekszymon

  Teraz udaje etyka i znawce a przecież wszyscy którzy go znamy wiemy kto za plecami tej kreatury stoi.

  Kto? Kto go nie chciał? 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.