Testy KSWTEAM
Załadował: KSW

Filmik ze zgrupowania zawodników KSW Team o którym parę dni temu pisał Tidzej

8 KOMENTARZE

 1. Fajny filmik, ale wolałbym zobaczyć więcej kulanek, szczególnie Mameda z Jankiem.

 2. Wszystko fajnie wszystko pięknie – tylko nie zgodzę się z wypowiedzią że zaprosili czołówkę polskiego mma – Mamed , Janek Błachowicz, Antek Chmielewski to czołówka ale jest wielu wielu super zawodników których tam nie było a są także czołówką polskiego mma – a nie np. Najman ale o nim szkoda słów. Wszyscy zainteresowani wiedzą że jest wielu świetnych zawodników w naszym kraju.
  Sam pomysł bardzo fajny – nawet ŚWIETNY – nie raz pisałem o kondycji naszych zawodników mma chociażby w porównaniu do bokserów która wypada blado – niestety!
  A tak każdy z nich wie jak stoi jego wydolność i nad czym musi popracować aby być lepszym:-)
  Pozdrawiam

 3. Moi wykładowcy podczas pokazowych testów na wydolność tlenową, przy pobieraniu krwi z opuszka palca, bądź płatka ucha używali rękawiczek jednorazowych. Tutaj Pan Garnys, odpowiedzialny za całe badania ( chyba przyszły doktorant ) absolwent AWF-u pobiera bez rękawiczek. Moim zdaniem ten aspekt, nie wygląda profesjonalnie – całe badania, jak najbardziej tak.

 4. Czy to nie przypadkiem Michał Garnys walczył w 2006 roku z Mamedem ? Czy to nie przypadkiem Michał Garnys przegrał m.in przez braki kondycyjne ten pojedynek ? 🙂

 5. 3R Groun&Pound i może nie przez braki kondycyjne, ale o ile dobrze pamiętam Mamed mówił, że Garnys był czymś wysmarowany i cały czas mu się wyślizgiwał.

 6. Z tego co ja widziałem nie chciał/nie potrafił * (* niepotrzebne skreślić ) wstać z maty po 2 rundzie. Sędzia musiał mu pomóc. ( Oczywiście zdaję sobie sprawę z ogromu pracy jaką Panowie włożyli w to starcie )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.