Kleber Raimundo Silva w pierwszej walce turnieju wagi półciężkiej KSW zmierzy się z Damianem Piwowarczykiem. Brazylijczyk jest bardziej doświadczony od Polaka, ale nie lekceważy swojego rywala.

24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Kleber Raimundo Silva weźmie udział w turnieju wagi półciężkiej o pas mistrzowski. Jak sam powiedział w rozmowie dla KSW, walka w turnieju nie jest dla niego niczym nowym.

Kiedy usłyszałem o turnieju, ucieszyłem się, bo będę miał okazję do walki z najlepszymi zawodnikami z Europy. Jestem w stu procentach przygotowany do tego, żeby bić się dwa razy jednego wieczora. Jestem gotów zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Zdarzyło mi się już wygrać podobny turniej w Brazylii, więc nie jest to dla mnie nic nowego. Traktuję to jako kolejne wyzwanie w swojej karierze.

Silva jest dużo bardziej doświadczony od Damiana Piwowarczyka, ale podchodzi z respektem do Polaka.

W pierwszej rundzie trzeba dać z siebie jeszcze więcej i to mi odpowiada. Nie można lekceważyć Damiana, bo jest zawodnikiem, który ma na koncie kilka fajnych zwycięstw. MMA jest sportem, w którym nie powinno się nikogo lekceważyć, bo zawsze może coś zaskoczyć i nawet ktoś, kto jest faworyzowany, może przegrać w zaskakujących okolicznościach.

Kleber Raimundo Silva, numer pięć rankingu wagi półciężkiej, ma za sobą dwie walki w KSW. Zadebiutował w okrągłej klatce w styczniu zeszłego roku i podczas gali XTB KSW 78 wygrał przez nokaut z Łukaszem Sudolskim. W sierpniu zmierzył się z Rafałem Kijańczukiem i rozbił go już w pierwszej rundzie pojedynku. Dla Brazylijczyka była to 35. walka w karierze i 22. zakończona wygraną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

16,571 komentarzy 43,538 polubień

Mój faworyt :antonio:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

Brutaal
Lightweight

513 komentarzy 2,430 polubień

Mój faworyt :antonio:

Piękny to byłby widok importowanego Silvy na miarę KSW, montującego po kolei naszych herosów i zdobywającego pas :DC:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Myshon
Myshon

ONE FC
Bantamweight

2,250 komentarzy 10,901 polubień

Piękny to byłby widok importowanego Silvy na miarę KSW, montującego po kolei naszych herosów i zdobywającego pas :DC:

Sądzę że włodarze się przygotują porządnie
download.jpeg

Odpowiedz 1 Like