Damian Piwowarczyk awansował do finału turnieju kategorii półciężkiej na gali XTB KSW EPIC. Podczas wydarzenia, które 24 lutego odbyło się w Gliwicach, „Damsyn” już w pierwszej rundzie znokautował uderzeniem na korpus Klebera Silvę.

>>> SPRAWDŹ WYNIKI GALI XTB KSW EPIC

Pojedynek rozpoczął się od przypadkowego kopnięcia w krocze Brazylijczyka. Po powrocie do walki obaj skupili się na niskich kopnięciach, jednak po chwili Kleber Silva trafił dobrym sierpem na głowę rywala. Po minucie Brazylijczyk zdołał sprowadzić na moment przeciwnika do parteru, jednak Damian Piwowarczyk szybko wrócił na nogi. W połowie odsłony „Damsyn” zaczął spychać rywala pod siatkę i tam trafił świetnym ciosem na korpus, po którym Silva osunął się na matę. Sędzia widząc to, szybko przerwał starcie.

Damian Piwowarczyk (MMA 8-2-0, KSW 5-2-0) po raz siódmy wszedł do klatki KSW. Do tej pory pokonywał między innymi Bartłomieja Gładkowicza i Łukasza Sudolskiego, przegrywał natomiast z Bartoszem Leśką i Bogdanem Gnidką.

Dla Klebera Silvy (MMA 22-12-0, KSW 2-1-0) był to trzeci pojedynek pod szyldem KSW. W 2023 roku najpierw pokonał ciosami w drugiej rundzie Łukasza Sudolskiego, a następnie w pierwszej rundzie znokautował Rafała Kijańczuka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

31,383 komentarzy 106,639 polubień

Cios po ktorym nie wstaniesz... :fjedzia:
Przyfarcilo sie Damysnowi nie ma co.

Odpowiedz 2 polubień