Organizacja KSW ogłosiła bonusy po gali XTB KSW 83: Colosseum 2, która odbyła się w zeszły weekend na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wśród nagrodzonych znaleźli się  Mamed Khalidov, Krzysztof Głowacki, Michał Materla i Radosław Paczuski. Khalidov i Głowacki zostali nagrodzeni za skończenia walk przed czasem, a Materla i Paczuski za najlepszą walkę tego wieczoru.

KSW 83 – pełne wyniki

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Solaris
Solaris

UFC
Middleweight

10,958 komentarzy 14,069 polubień

Walkę wieczoru zdecydowanie dałbym Szymańskiemu / Rumunowi albo Kazieczko / Brichta.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Wrestlerek
Wrestlerek

ONE FC
Super Heavyweight

2,605 komentarzy 12,660 polubień

Mariusz Pudzianowski nagrodzony za najlepsze ground&pound wieczoru :muttley:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Wtfit
Wtfit

Maximum FC
Featherweight

1,469 komentarzy 3,657 polubień

I 4 tys. euro brutto leci. Do wszystkich.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,389 komentarzy 35,202 polubień

Bonusy za nokauty zrozumiałe. Natomiast totalnie nie pojmuję dlaczego Materla vs Paczuski otrzymało FOTN. Ten bonus należał się Romanowi i Valeriu jak psu buda. Powiem więcej, skoro była to taka wielka gala, można było też dać nagrodę Kazieczce i Brichcie. A Materla ewentualnie za nokaut, bo jednak wrócił z zaświatów. Podsumowując, pora na wywalenie do śmieci bonusów za nokaut i poddanie na rzecz nagrody za występ wieczoru na wzór UFC.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Bonusy za nokauty zrozumiałe. Natomiast totalnie nie pojmuję dlaczego Materla vs Paczuski otrzymało FOTN. Ten bonus należał się Romanowi i Valeriu jak psu buda. Powiem więcej, skoro była to taka wielka gala, można było też dać nagrodę Kazieczce i Brichcie. A Materla ewentualnie za nokaut, bo jednak wrócił z zaświatów. Podsumowując, pora na wywalenie do śmieci bonusów za nokaut i poddanie na rzecz nagrody za występ wieczoru na wzór UFC.

Bonus za walkę wieczoru która trwała 97 sekund... a gdzie była duża przewaga Paczuskiego, a na końcu Materla go znokautował 1 mocnym strzałem. :confused:
:benny:

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of aptekarzovereema
aptekarzovereema

WSOF
Bantamweight

3,138 komentarzy 17,174 polubień

Pudzian bonus za najlepsze odwzorowanie zbierania czereśni w dosiadzie

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,288 komentarzy 56,403 polubień

Kiedy więcej hajsu wydajesz na tort i grubego, który z niego wyskakuje niż za wszystkie bonusy gali razem wzięte :usunto:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Don Pedro Dela Vega
Don Pedro Dela Vega

Maximum FC
Middleweight

1,621 komentarzy 5,737 polubień

Ktoś ma info ile w ogóle tego „bonusu” przyznaje KRS ?

Odpowiedz polub

Avatar of Solaris
Solaris

UFC
Middleweight

10,958 komentarzy 14,069 polubień

Ktoś ma info ile w ogóle tego „bonusu” przyznaje KRS ?

tysiąc dolarów na łeb

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,309 komentarzy 81,705 polubień

Na ray bany dla narożników stuknie :lesnarhappy:

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

FOTN dla Materla-Paczuski?

Jak koledzy piszą wyżej - Brichta-Kazieczko albo Rumun-Romek - nawet kij Armani - Pawlak bo tam każdy cios Armaniego mógł zgasić światło a Pawlak bił go tak, że mu głowa się dwukrotnie powiększyła.

Najlepszy jest trener Szyszka, który tak rozpracował Michała, że po tym jak go Radek podłączył krzyczał "jedziesz Radek!" zamiast wyczekać albo kopnąć w łeb.

Wyszedł totalny brak obejrzenia poprzednich walk Materli bo ten heh luj ogłoszaczo-hak bity po przekatnej to jest flagowiec Michała, którym próbował nawet ujebać Purpuratora i pojawia się on w każdej walce.

1686048362458.png

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Avatar of Asa
Asa

BAMMA
Bantamweight

793 komentarzy 4,035 polubień

FOTN dla Materla-Paczuski?

Jak koledzy piszą wyżej - Brichta-Kazieczko albo Rumun-Romek - nawet kij Armani - Pawlak bo tam każdy cios Armaniego mógł zgasić światło a Pawlak bił go tak, że mu głowa się dwukrotnie powiększyła.

Najlepszy jest trener Szyszka, który tak rozpracował Michała, że po tym jak go Radek podłączył krzyczał "jedziesz Radek!" zamiast wyczekać albo kopnąć w łeb.

Wyszedł totalny brak obejrzenia poprzednich walk Materli bo ten heh luj ogłoszaczo-hak bity po przekatnej to jest flagowiec Michała, którym próbował nawet ujebać Purpuratora i pojawia się on w każdej walce.

View attachment 68320

Właśnie tak. Paczuski został tym cepem kompletnie ośmieszony, nie mogłem uwierzyć, że kickboxer dał się na to złapać

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Avatar of aptekarzovereema
aptekarzovereema

WSOF
Bantamweight

3,138 komentarzy 17,174 polubień

Zwracam uwagę Panowie że nie Radek Paczuski tylko Radek Rajewski od kilku dni

Odpowiedz 2 polubień