Premiera dziś o godzinie 18:00 tutaj

77 KOMENTARZE

 1. Bardzo źle się ogląda/słucha prowadzącego  KSW Action.Jego flegmatyzm jest "wprost nieproporcjonalny" do samego założenia i nazewnictwa programu.Rzecz jasna-moje subiektywne odczucia.

 2. A i owszem, chyba mają też rock'si ograniczony czas antenowy, więc dodatkowo muszą się sprężać, żeby przekazać jak największą dawkę info.

 3. Kolagero zgadzam się w 100% z Twoim pierwszym postem, jest usypiający wręcz.
  Co do zapowiedzi myślałem, że coś więcej się dowiemy o KSW18 a tu z tego co widzę
  tylko będzie „siana propaganda” 😀

 4. Wreszcie Jano , na to czekałem 😉 Chociaż mogli by dac oddzielnie Jurasa i Janka , bo to osoby , które mają dużo ciekawego do przekazania .

  Największy minus to prowadzący , mogli by dać kogoś z rocksów 🙂 Już ta panna co robiła wywiady na ipli z zawodnikami KSW dużo ciekawsza 🙂

 5. Dupa Escobara raczej nie narzeka, hrhrhr. Czekam na tom część i podsumowanie KSW 17”

 6. Dokładnie prowadzcy jest fatalny.

  On pracuje w Polsacie czy jest zatrudniony bezpośrednio przez KSW?

  No i Faktycznie Escobar poprowadził by to zdecydowanie lepiej ale pewnie zadawał by niewygodne pytania…

 7. Ktoś kto prowadzi chyba jedyny taki regularny program gdzie przychodzą goście musi nie tylko znać się na tym o czym mówi i o co pyta ale też interesować się tym. Wiadomo, że inne odpowiedzi chce usłyszeć Czesiek z łęczycy a inne ktoś z Rocks`ów. Nas interesuje czy Lloret wróci a Cześka czy brat Pudziana znów zaśpiewa, ten program ma być chyba kompromisem…czy udanym?

 8. Oho, Jurkowski i Błachowicz o KSW 17… Mając w pamięci ich wypowiedzi odnośnie wyników z tej gali, szykuje się niezłe mydlenie oczu

 9. Ale tam wazeliny poleciało hoho, ale też wolałbym bardziej to oglądać jakby prowadzącym był Escobar Laughing

 10. Zawsze byście chcieli coś zmieniać, dobrze że jest taki program, a że prowadzący bywa irytujący to już można przymknąć oko. 🙂  A co do pomysłu z Escobarem jako prowadzącym, myślę że jest trochę nie trafiony. Praca dla jednej z federacji i wychwalanie wszytkiego tego co robią (no bo temu służy ten program) była by strzełem w kolano, dla redaktora który stara się obiektywnie komentować całą scenę mma.

 11. hahaxd pudzian w puszcexd

  a co do prowadzącego to sie zgadzam, końcówki wiadomości z mmarocks po prostu nie oglądam

 12. No Berbon,ładnie się nie wstrzeliłeś w temat 🙂

  Tu właśnie optują za tym, by ten Pan z końcówki zmienił Pana redaktora/prowadzącego 😉

 13. Jedna rzecz po pierwszych 4min której nie można nie skomentować to „100% udana zemsta dla naszych zawodników”, a ja bym powiedział że w 33%…

 14. musiałem przewinąc wątek chmielewski – zikic bo mnie ciągle nerwy biorą.

 15. Dużo pozytywnych wrażeń mam po tym odcinku.Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie,że był najbardziej wyważony i obiektywny z dotychczasowych.

  Juras z Jankiem zdecydowanie opowiadają się za 3x5min wbrew argumentacji swych chlebodawców (może jest coś na rzeczy? ;)),prowadzący neguje  wypowiedź Janisza,nie poklepuje Pudziana w myśl werdyktu zaraz po walce ale poddaje pod wątpliwośc jej słuszność i kilka innych detali-dla mnie na plus.

  Wywiady przeprowadzone bezpośrednio po gali nie pozostawiają złudzeń,że KSW wynikiem walki Pudziana było zdziwione a nawet zniesmaczone(zwłaszcza Maciej)Może powinno chociaż trochę nieswojo być tym,którzy na ksw jako organizacji psy wieszali oskarżając od razu o przekręt i złodziejstwo wyrządzone Jamesowi.Pewnie jednak tego nie usłyszymy, bo łatwieć napisać:jeba…to ksw niż:zwracam honor,pochopnie oczerniłem organizację,winić miałem sędziów.Tak więc nie spodziewam się tu refleksji nikogo z "prokuratorów".

  Wygraną Antka chłopaki dość dyplomatycznie "wybronili", no bo fakt, ukłon sędziów czy kontrowersyjne decyzje zdarzają się wszędzie.

  Sporo fajnych choć krótkich materiałów,wstawek,backstage'ów.

  Cieszę się,że Irokeza usłyszałem pierwszy raz po tej walce,a jeszcze bardziej ucieszyłem się z wypowiedzi Kornika, który nie dość,że przypomniał mi te chwile radośći, które przeżywałem dzięki niemu podczas 17-stki, to jeszcze dodatkowo zaplusował szacunkiem i uznaniem oddanym Irokezowi ale także małą ripostą wobec tych,którzy szanse Kornika w tym pojedynku wręcz wyśmiewali.

 16. @ noodles to obejrz sobie bez głosu, przynamniej podczas wywiadu w tle pooglądasz rozgrzewkę Mameda Smile

 17. Janisz, kurde jak mozna go nie lubic 🙂 widać ze sie chlop pasjonuje w dodatku mowi to co mysli ( thompson wygral ta walke)

 18. Też Go bardzo lubię,osobno i w duecie z Jurasem – świetnie się ich słucha.

 19. To i ja z wami. Czasem powie coś głupiego jak to każdy komentator, ale zawsze fajnie się go słuchało podczas gal.

 20. O, to panie z Ipla ktory na pewno to czytasz, zaproś p. Andrzeja do następnego odcinka.

 21. Wiem,że Janisz ma i tu wielu antysympatyków,ale naprawdę nie rozumiem jak można nie docenić jego zaangażowania w komentowanie tego co widzi.Trzeba naprawdę doceniać i kochać to co się widzi i tych, których sie ogląda, by wydobyć z siebie i zaoferować widzom/słuchaczom tyle emocji i spontaniczności w transmisji na żywo.

 22. Odcinek chyba najlepszy ze wszystkich. Łukasza słucha się bardzo dobrze (zresztą wiadome to nie od dziś), ale Janek jest mega- życzeniami mnie po prostu rozwalił  . 

  Co treści zawartej w odcinku to mam odmienne zdanie co do tematów walki Antka z Jamesem, chociaż muszę przyznać, że argumentacja była do zaakceptowania, oraz co do podnoszenia zawodników przez sędziów. Niestety argumentacja zbytnio do mnie nie trafiła, ponieważ kibice ze środowiska oraz ci, którzy do niego w niedalekiej przyszłości mogą dołączyć, włączają telewizor na galę, walkę MMA, a w niej "niestety" nie mamy tylko stójki. Nie każde sprowadzenie wiąże się z pracą na dole/górze kalibru Mameda przy ostatniej walce tym bardziej, że bynajmniej ja zauważyłem zbyt wczesne podnoszenie zawodników tylko w sytuacji niekorzystnej dla Polaka i nie chce tu w nikać w to czy jest to robione z premedytacją czy nie. Mimo, że argumentacja do mnie nie trafia to jest sensowna.

  Chciałbym zwrócić uwagę też na pewne, moim zdaniem politykę, które napawają mnie optymizmem i nadzieją na miłe zaskoczenie w przyszłości.

  1. Dlaczego w programie pod szyldem KSW zaczyna mówić się głośno o trzech rundach, skoro jest ewidentnie zauważalne znudzenie tym pytaniem na twarzach Maćka i Martina. Po co jeszcze ten temat jest poruszany tutaj ? 

  2. Wypowiedź Łukasza, który zna się jak mało kto na MMA i stawia w ciemno na Mameda w starciu z faworyzowanym przez większość Hectorem. Czyżbyśmy byli świadkami początku drogi do sfinalizowania najciekawszej walki w historii polskiego MMA ?

  Moim zdaniem coś jest ukryte między wierszami i całkiem prawdopodobne, że przed 18stką będziemy świadkami kilku przełomowych informacji dla tego sportu w Polsce. Co wy o tym sądzicie ?

   

  EDIT: Do punktów dodaję jeszcze pojawienie się Piotrka Strusa

 23. Spoko odcinek, podobały mi się wypowiedzi Jurasa i Janka – obiektywnie i bez lukrowania,a szczerze mówiąc, zaczynałem wątpić w obiektywność Jurasa. Poruszone ciekawe tematy a co najważniejsze, zawodnicy również mają zdanie podobne do fanów(np. jeśli chodzi o dystans czasowy). Zobaczymy czy K&L dalej będą się upierać przy swoim.

 24. Escobar na prowadzącego KSW action… ten słodownik jest do d..y!

  Wszyscy chcą 3 rundy po 5 minut…Juras, Janek, kibice…tylko nie KSW (foch) 😀

 25. Ja czuje że jak by te trzy rundy zależały tylko od K&L to by się zgodzili nawet dla świętego spokoju, tylko Kmita się nie zgadza bo dla nich ważniejsze jest te 5mln ludzi którzy nie maja pojecia że standardem jest 3×5 niż te 100 tysięcy które się tego domaga. Ale po tym odcinku mam wrażenie że jesteśmy krok bliżej rund 3×5 na KSW.

 26. Witam

  Wydaję mi się, że nie przypadkowo poruszony został temat 3 X 5 i KSW aby odbudować się w oczach tych ortodoksyjnych fanów ma zamiar przystać na prośby i pokazać, że liczą się z tymi hardkorowymi miłośnikami,a póki co zrobili mała propagandę.

  Co do odcinka to na +, zostało poruszonych dużo tematów, które myślałem że będą omijane, nie podobało mi się tylko opinia Juras o walce Chmielewski vs Zikic.

 27. Co do programu, to jestem pozytywnie zaskoczony wartocia merytoryczną zawartą w przedstawionym materiale. Jurasa przyjemnie się słucha, ale skręciło, mnie trochę przy ocenie walki Antek-Zikic. Janka lubię i szanuję – zarówno za usposobienie jak i formę sportową, ale jakoś usypia mnie jego sposób opowiadania. I to nawet jeśli mówi mądrze, a tak przeważnie jest. Co do pana prowadzącego, to nie raziło mnie to aż tak jak moich przedmówców, ale nie przeszkadzałaby mi zmiana na kogos bardziej wyrazistego. Choć to tak naprawdę czego my po nim oczekujemy? Że wskoczy na stół wystawi dwa palce i zacznie krzyczeć, ze ksw jest zajebiste? Nie wiem, czy nie lepiej zostawić tego pana w spokoju i zająć się treścią programu.

  A co do Escobara, to rola prowadzącego programu KSW action moze mu nie pasowac. Po KSW17 chłopak pokazał, że jest jak Mariusz Pudzianowski – efektowny, ale woli krótsze dystanse 😉 Jak ktoś nie kojarzy, to Escobar przysypiał i nie słuchał rozmówców. Zostawmy go przy tej minucie którą ma. Myślę, że pod opieką pozostałych redaktorów mmarocks zrobi kondycję i za kilka miesięcy będzie niczym terminator wśród redaktorów 🙂

 28. kurde obczjcie Różala na samym początku odcinka, oko nie ładnie wygląda, ostro musiał oberwać

 29. Massimo,jak już pisałem i ja uważam,że ten odcinek był wyjątkowo dobry,obiektywny i merytorycznie bogaty.

  Nawet prowadzący-Słodowy(bodajże)mimo słabszych momentów i tych swoich przeciągających się "mmmmmmm",które aż kłują w uszach zwłaszcza w konteście tempa, które sam chciał podkręcić,bowiem czasu mało-był dzisiaj w znacznie lepszej formie.Nie wiem natomiast czy oglądałeś wszystkie wcześniejsze odcinki,jeśli bowiem tak,to pewnie zauważyłeś poprawę w tej materii,którą notabene i ja mu wytykałem, tyle,że jeszcze przed dzisiejszą premierą 5 odcinka.

  Co się zaś tyczy Janka, to szalenie wesoły,energiczny i luźny chłopak,jego jedynie nadal dość mocno krępują i "spinają" wywiady,oko kamery i zainteresowanie/uwaga skupione na nim.Stąd zapewne taki właśnie odbiór.Juras to inna bajka w tym zakresie-medialnie obyty wilk,który świetnie czuje się i sprawdza w transmisjach/wywiadach/komentarzach na żywo.

  Escobara też wezmę w obronę,bo choć przyznam,że nie widziałem w wywiadach po 17stce tego co Ty(być może byłem mało spostrzegawczy,skoro tak mocno rzuciło Ci się to w oczy)to w pamięci mam jego długie wywiady z włodarzami ksw i jego świetną formę w trakcie ich trwania,czy chociażby sporą odporność na ziąb panujący podczas wywiadu z Martinem na wolnym powietrzu(którą to notabene i Martin podziwiał)Nadto odpowiada mi jego dociekliwość,drążenie tematu,nierzadko obszyta żartem polemika,której niejedni unikają.Reasumując-dla mnie Escobar to świetny nabytek i wielki plus dla mmarocks.

 30. miałem okazję spotkać się twarzą w twarz z zikiciem po walce i uwierzcie że jego twarz nie była nawet w 1/100 tak zmasakrowana jak antka

 31. up

  Mimo, że uważam Zikicia za zwycięzce to twój argument ma się ni jak do jego wygranej. Czyli co jakby Zikic miał bardziej porozbijaną twarz od Chmielewskiego, a walka przebiegałaby w ten sam sposób to uważałbyś wygraną Antka za słuszną ? 🙂

 32. @kalogero

  Dwa pierwsze odcinki oglądałem w całości, a kolejne wybiórczo. Pamiętam i ja, że mnie nie drażnił, ale nie aż tak do przesady.

  Co do Janka, to bardzo prawdopodobne, ze to właśnie powód mojego odczucia. Dajmy mu więc czas 🙂

  A jeśli chodzi o escobara, to mój komentarz w tej materii czytaj z przymrużeniem oka. Chłopak był po kilkugodzinnej gali i nic do niego nie mam. Też pamiętam wcześniejsze wywiady na kanapie z Kawulem i na mrozie z Martinem. I pamiętam, że dobrze wypadł. Co do Waszych pragnień to taki program jak KSW Action musi być jednak prowadzony przez osobą zrzeszoną z federacją bądź jej współpartnerami (czyt. Polsatem). To nie ma być w 100% obiektywny program oceniający rynek mma, a program o konkretnej federacji ukazujący zawodników z nią związanych w jak najjaśniejszym świetle. Ten program nie ma wreszcie promować mma a ksw. Dążąc do meritum – skoro tak wszyscy chwalimy obecność escobara w mmarocks, to nie może on – jako bezstronny dziennikarz/redaktor – prowadzić tego typu programu

 33. @sirsuchar  Popatrz na twarz Tompsona jak wyglądał, a teoretycznie wygrał. A widzisz może jednak sędziowie w tej walce oceniali według tych kryterów i dlatego dali wygraną dla Pudzana 😛

 34. Massimo-ja Escobara do ksw action akurat nie "promowałem" 😉 Myślę,że i ci,którzy to robili-pisali to mimo sympatii i uznania dla jego pracy z przymrużeniem oka.

  Co się zaś tyczy kwestii programu KSWA jako wizytówki/reklamówki samej federacji-to jest dokładnie tak jak mówisz.Dlatego wlaśnie byłem dzisiaj pozytywnie zaskoczony obiektywizmem i nierzadko polemiką z "ideologią" czy argumentacją włodarzy samego ksw.

  Reasumując-program ten w takiej formie,takiej konwencji znacznie bardziej do mnie przemawia,bowiem wyczuwa się zwiększony nacisk na merytorykę,swobodę w wypowiedziach gości,poruszanie trudniejszych,kontrowersyjnych tematów a nie udawanie,że od a do za wszystko jest cacy – innymi słowy troskę o tych bardziej ortodoksyjnych aniżeli tylko niedzielnych fanów)

  Co do facjaty Thompsona to przyznam,że zdziwiłem się nieco jej "stanem" po walce.

 35. myślę, że program w takiej "formie" to odstępstwo od normy wydane na świat, aby udobruchać – jak Ty to ująłeś – "ortodoksyjnych fanów mma". Z nastepnym odcinkiem zacznie się promowanie kolejnej gali, a w raz z nią wróci "stara" formuła

 36. Mam nadzieje, ze takie omowienie tematu trzy rundowych pojedynkow jest wstepem do ich wprowadzenia na KSW.

 37. Co do Twojej prognozy wydźwięku kolejnych programów-myślę,że możesz mieć zupełną rację.Niestety.

  Oby jednak nie przybrał on formy samej reklamy i promocji, nie był w tym nachalny i banalny przy okazji, bo pozostanie wówczas jedynie elementem marketingu pozbawionym głębszej merytoryki i wartości.

 38. kalogero: dlatego dobrze, że istnieją takie programy jak Szklana Szczęka. 🙂 Tym optymistycznym akcentem zakończmy i dajmy autorom ksw Action szansę. Pozdrawiam

 39. Ależ ja im daję wielką szansę i tyleż samo mam nadziei,że będzie jeszcze lepiej,bo jest dobrze. 🙂

  Serwus Massimo, rownież pozdrawiam.

 40. Chmielewski chyba za dużo ciosów przyjął bo ten wywiad  po walce to..

  Kornik wielka klasa, popieram Jurasa co do walki Materla-Mamed też chce to zobaczyc,  Janisz ma jajaApplause Złego słowa na niego nie powiem, 3×5 w końcu ktoś mówi jak jest Janek i Juras brawa za te słowa

  Ogólnie dobry odcinek, Juras widać że z kamerą obyty, zaś Janek..prosty chłopSmile

 41. gość z IPLI duże zaskoczenie.fajnie że zadawał dobre/trudne pytania. Zwracam honor, po konferencji w sprawie Pudziana, już gościa skreśliłem:), a tu takie ostre słowa:) i prawdziwe bez krycia KSW

 42. Kalogero, dobrze prawisz, tylko wstawiaj spacje po znakach interpunkcyjnych, bo po przeczytaniu Twoich dłuższych wypowiedzi, aż oczy bolą Wink

 43. Dziękuję, za trafne uwagi.Zastosuję-obiecuję

   

  Widać już zaczął ( spacja po kropce) crazy

  Co do tego odcinku – wg. mnie też pozytywnie. Oby progres postępował coras szybciej

 44. Kaczka, jak chcesz nauczać innych gdzie spacji nie zrobili, to zaczynamy od swoich błędów, ok?

  1) "…tego odcinku"? A co to, miejscownik czy dopełniacz?

  2) W skrócie słowa według – wg nie używa się kropki, zatem drugi błąd.

  3) Coraz piszemy z literką "z" na końcu, w języku polskim nie istnieje słowo "coras"

  Sugestie kolegi przyjąłem, ale Twoje docinki w myśl filozofii – znalazłem mu błąd – wytknę-są nieco zabawne gdy w jednym zdaniu walisz trzy byki. Pomyśl nad tym.

  Błędy zdarzają się wszystkim, poza brakiem spacji po przecinku pewnie i inne zrobiłem nieraz, ale nie baw się w S.Holmes'a jeśli nie świecisz przykładem.

 45. Z tą różnicą ,że ja nigdzie nie obiecuję poprawy Laughing + statystycznie rzecz biorąc prawdopodobieństwo popełnienia błędu jest w moim przypadku duuużo większe.

  Ale oki. Na Twoje usprawiedliwienie można uznać, że składając tak szlachetną obietnicę (bez pokrycia jak do tej pory – patrz mój wcześniejszy post) zastosowałeś czasownik "zastosować" w czasie przyszłym. Tak więc moją wcześniejszą uwagę możesz uznać za niebyłą Wink

 46. Do lutka,michala i innych medium:
  Pokazcie mi prosze, w ktorym fragmencie mojego posta uzywam argumentu,ze Zikic powinien wygrac, bo mial mniej obita facjate?
  Przy okazji dziekuje za krotki kurs wiedzy o MMA.
  Pozdrawiam wszystkich hejterow 😉

 47. Chyba najlepszy z dotychczasowych odcinków. Nie sądziłem że poruszony zostanie temat "3×5".

 48. Ja mam to samo tyle , ze od polowy wypowiedzi Kawulskiego. Ktos jeszcze mial takie problemy ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.