Sebastian Przybysz przegrał ostatnią walkę w KSW, ale został za nią wyróżniony bonusem. Były mistrz jest dziś drugim zawodnikiem w organizacji z największą liczbą bonusów zdobytych za najlepsze walki wieczoru.

W walce wieczoru gali KSW 95, która odbyła się 7 czerwca w Olsztynie, mistrz wagi koguciej Jakub Wikłacz starł się z Sebastianem Przybyszem, numerem jeden rankingu tej kategorii wagowej. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie poddaniem na Przybyszu. Starcie mistrzowskie zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. Dla przybysza był to szósty bonus za najlepszy występ w organizacji KSW. Były mistrz przygotował zestawienie, w którym wskazał, że jest drugim zawodnikiem w KSW z największą liczbą bonusów za najlepsze walki wieczoru. Ma też na swoim koncie inne wyróżnienia.

12 walk w KSW
6 bonusów za walki wieczoru
2 bonusy za najlepsze poddania
1 bonus za najlepszy nokaut
Spodziewajcie się fajerwerków, kiedy wchodzę do klatki

Sebastian Przybysz ostatnie dwie walki w KSW stoczył z Jakubem Wikłaczem. Wcześniej pokonał Islama Djabrailova i Filipa Macka. Przybysz ma na swoim koncie 15 zawodowych pojedynków, z których 12 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dundy
Dundy

ONE FC
Bantamweight

2,265 komentarzy 6,276 polubień

Byle nie kolejny raz z Wikłaczem :bad:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of vonski
vonski

Maximum FC
Welterweight

1,585 komentarzy 6,058 polubień

Tyle bonusów, hoho, to już się chyba nawet na drugi komplet opon uzbierało

Odpowiedz 2 polubień