Podczas gali KSW 95 dojdzie do walki o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem a Augusto Sakaiem. Mistrz zapowiada, że chce jak najszybciej pobić przeciwnika.

Już 7 czerwca Phil De Fries, niepokonany od dwunastu walk król wagi ciężkiej KSW, po raz kolejny stanie do obrony tytułu. Jego rywalem w nadchodzącym pojedynku będzie były zawodnik UFC, Augusto Sakai. De Fries w rozmowie dla KSW przyznał, że zależy mu na szybkim zwycięstwie.

Obaj lubimy wchodzić w klincz, ale moim zdaniem ja jestem w nim lepszy i bardziej aktywny. Mam też znacznie lepsze warunki fizyczne i sądzę, że to zadziała na moją korzyść. Zamierzam wywierać na niego presję i złamać go w ciągu dwóch rund, tak jak całą resztę. Jestem diabelnie zmotywowany, aby szybko zakończyć tę walkę.

De Fries dodał jednak, że najbliższa walka będzie jednym z największych wyzwanie w jego karierze.

Od dawna nie stałem przed tak wielkim wyzwaniem. Chcę wygrać z zawodnikiem tego formatu na dowód tego, że potrafię pokonać każdego i wiem, że mnie na to stać. Augusto jest bardzo niebezpieczny w stójce. Zna wiele sztuczek na najwyższym poziomie. Stać go na wszystko. To jeden z najbardziej kompletnych przeciwników w mojej karierze. Dzięki temu to zwycięstwo będzie smakować jeszcze lepiej.

Podczas KSW 95 Phil De Fries stanie do dziesiątej obrony tytułu mistrza wagi ciężkiej. Anglik jest na fali dwunastu wygranych z rzędu, niepokonany pozostaje od roku 2017 i jest najdłużej panującym czempionem królewskiej kategorii wagowej w historii organizacji KSW. W ostatnim boju, do którego doszło na gali KSW 84, Phil wygrał przez poddanie z Szymonem Bajorem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

Bellator
Featherweight

4,135 komentarzy 12,179 polubień

Nie da się gościa nie lubić. Dawaj Filip rozpierdol kolejnego pretendenta a po walce kilo polskich pierogów ::snoopd::

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,891 komentarzy 74,826 polubień

Lepiej Filip jakbyś go spokojnie rozciągnął a potem dociążył 8-10 w każdej rundzie a na końcu poddał jak placka - żeby Kelner dostał incydentu kałowego i miał ból d...

Odpowiedz 6 polubień