Podczas gali KSW 95 Roman Szymański zmierzy się z Marcinem Heldem. Szymański liczy na to, że walka potrwa długo i panowie będą mieli okazję pokazać pełne przekrój swoich umiejętności.

7 czerwca w Olsztynie dojdzie do walki Romana Szymańskiego z Marcinem Heldem. W rozmowie dla KSW Roman Szymański przyznał, że liczy na efektowny, długi pojedynek.

Mam nadzieję, że starcie będzie trwać jak najdłużej i że będzie to dobra walka. Fajnie jakbyśmy z Marcinem pokazali umiejętności. Myślę, że to jest ten moment, że fajnie taką walkę zrobić.

Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer sześć rankingu tej kategorii wagowej, w KSW stoczył już czternaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Czerwony Smok ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku i przegrał Leo Brichtą. Na swoim koncie ma 25 zawodowych konfrontacji.

Marcina Helda ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. W okrągłej klatce zadebiutował w grudniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Raula Tutarauliego. Przed wejściem do KSW Marcin przez wiele lat rywalizował na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy Professional Fighters League. Na swoim koncie ma stoczonych 38 pojedynków, z których 28 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

r
roll

Legacy FC
Light Heavyweight

2,113 komentarzy 3,227 polubień
Avatar of KML
KML

Legacy FC
Bantamweight

1,885 komentarzy 3,209 polubień

Jakaś nowomoda. Gość najpierw przegrał po wyrównanej walce, potem przegrał praktycznie wygrana walkę przed czasem i teraz chce znowu zdać się na sedziów lub ryzykować, że Heldzik coś wyczaruje w ostatnich sekundach. Gość raczej powinien kręcić narrację, że 2 ostanie walki to trochę pech i teraz wraca stary dobry Szymański demolujacy przeciwników.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,900 komentarzy 47,337 polubień
Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,981 komentarzy 27,578 polubień