Krystian Bielski przegrał starcie na gali KSW 95, która odbyła się w miniony weekend. Zawodnik z klubu Arrachion Olsztyn nie kryje, że nie jest zadowolony z werdyktu sędziów.

Podczas olsztyńskiej gali KSW, która odbyła się 7 czerwca, Krystian Bielski, lokalny bohater z klubu Arrachion, stanął do rywalizacji z Borysem Dzikowskim. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie i niejednogłośną decyzją sędziów wygrał go Dzikowski. Krystian Bielski po walce napisał w mediach społecznościowych:

Ciężko wyrazić co czuję. Po tej walce oczekiwałem innego werdyktu, ale nie jestem sędzią. W moim odczuciu, po obejrzeniu pojedynku na chłodno, to moja ręka powinna być w górze. Niestety… Dziękuję Bogu, że skończyłem walkę cały i zdrowy. Dziękuję także osobom, które mi pomagają i mimo porażek dalej we mnie wierzą.

Krystian Bielski ma za sobą cztery walki w klatce KSW. Debiutując w organizacji zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. W dwóch kolejnych starciach przegrał z Igorem Michaliszynem i Konradem Rusińskim, a teraz musiał uznać wyższość Borysa Dzikowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Loker
Loker

BAMMA
Bantamweight

769 komentarzy 1,522 polubień

Ktoś to oglądał i jest się w stanie wypowiedzieć?

Odpowiedz polub

Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Welterweight

6,457 komentarzy 34,211 polubień

Ktoś to oglądał i jest się w stanie wypowiedzieć?

Tak, nie wygral tego

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Welterweight

9,864 komentarzy 34,687 polubień

Niby coś tam oglądałem ale tak z ręką na sercu to nawet nie wiem ze zdjęcia który jest który.

Odpowiedz 1 Like