Podczas gali KSW 95, która odbędzie się w Olsztynie, dojdzie do pojedynku Marcina Helda z Romanem Szymańskim. Michał Andryszak jest zdania, że Marcin Held może wygrać ten pojedynek w parterze.

7 czerwca organizacja KSW przygotuje swoją pierwszą galę w Olsztynie. Podczas tego wydarzenia Marcin Held zmierzy się z Romanem Szymańskim. Michał Andryszak, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW, w programie MMA Studio przedstawił swoje spojrzenie na to zestawienia.

Marcin Held jest kolegą klubowym. Do większości walk przygotowywał się w Ankosie. Teraz już nie mieszka w Poznaniu, w którym mieszkał przez pewien czas. Mamy starcie dwóch poznańskich klubów – Ankos MMA i Czerwony Smok. Myślę, że jeśli Marcin – chociaż Roman Szymański też jest bardzo dobrym parterowcem – będzie w dobrej dyspozycji, to jest w stanie go pokonać parterowo.

Marcina Helda ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. W okrągłej klatce zadebiutował w grudniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Raula Tutarauliego. Przed wejściem do KSW Marcin przez wiele lat rywalizował na arenie międzynarodowej.

Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer sześć rankingu tej kategorii wagowej, w KSW stoczył czternaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Czerwony Smok ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku i przegrał Leo Brichtą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,300 komentarzy 28,313 polubień

Głupiego to i fajnie posłuchać :tellmemore:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of vitas
vitas

Bellator
Featherweight

4,003 komentarzy 20,714 polubień

Głupiego to i fajnie posłuchać :tellmemore:

Dlatego lubimy cię czytać w hp. :kis:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Rufus87
Rufus87

Oplot Challenge
Heavyweight

162 komentarzy 233 polubień

Po ostatnich walkach Helda, również tej w KSW wygląda na to, że jest daleki od swojej formy z najlepszych lat, także faworytem Roman

Odpowiedz 6 polubień

m
miszaa

ONE FC
Light Heavyweight

2,500 komentarzy 5,101 polubień

Lubie obu, ale ostatnio Marcin tez probowal parterowo pokonać Gruzina i skonczylo sie ko

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of winda
winda

Oplot Challenge
Heavyweight

166 komentarzy 176 polubień

Roman faworytem. Gdyby ktoś mi jakiś rok temu powiedział że na wejście Held w KSW będzie miał 0:2 w rekordzie to bym go wyśmiał ale teraz jest to bardzo możliwe.

Odpowiedz 4 polubień