Jakub Wikłacz zasiada na tronie wagi koguciej KSW. W ostatniej walce pokonał Sebastiana Przybysza i nie wie jeszcze kto będzie jego kolejnym rywalem. Przeczuwa jednak, że może to być Miljan Zdravković lub Oleksii Polishchuk.

Podczas gali KSW 95, która odbyła się 7 czerwca w Olsztynie, Jakub Wikłacz pokonał Sebastiana Przybysza i pozostał mistrzem wagi koguciej. Po walce Jakub nie krył radości z przebiegu pojedynku i z jego wyniku, o czym powiedział w rozmowie dla KSW.

Poszliśmy na całość. Ta walka była godna main eventu. To było piękne i naprawdę dziękuję Sebastianowi. Mimo, że trochę krzywdy sobie wyrządziliśmy, to cudownie było zakończyć tę historię z przytupem, żeby nikt nie mówił, że piąte starcie to nudy i że nie warto tego oglądać. Było warto. Dziękuję i oficjalnie to kończymy.

Mówiąc natomiast o kolejnym potencjalnym rywalu stwierdził:

Miljan Zdravković i Oleksii Polishchuk pewnie zrobią walkę między sobą. Ja w tym czasie się wyleczę i wtedy zapewne zrobimy starcie z wygranym tego pojedynku. Chyba, że KSW ma inne plany. Na pewno potrzebuję dłuższych wakacji, ale mogę zawalczyć z jednym lub drugim. Nie robi mi to różnicy.

Oleksii Polishchuk zajmuje obecnie trzecie, a Miljan Zdravković czwarte miejsce w rankingu wagi koguciej KSW.

Jakub Wikłacz od roku 2021 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał sześć pojedynków, a jeden zremisował.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Flyweight

742 komentarzy 3,933 polubień

Chłopak tutaj o Polishchuku i Zdravkovicu rozmyśla a niektórzy go w UFC z Umarem, Sandmanem czy chociażby z Phillipsem widzieli :mamed: chciałbym się mylić ale będzie z niego tyle samo co z Salahdina

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,308 komentarzy 33,961 polubień

Chłopak tutaj o Polishchuku i Zdravkovicu rozmyśla a niektórzy go w UFC z Umarem, Sandmanem czy chociażby z Phillipsem widzieli :mamed: chciałbym się mylić ale będzie z niego tyle samo co z Salahdina

Nie ma jak poważne wyzwania...
✓ Oleksii Polischuck (2-1 KSW)
✓ Miljan Zdravkovic (2-0 KSW)

Odpowiedz 2 polubień