Igor Michaliszyn przegrał walkę o pas wagi średniej organizacji KSW. Były pretendent do tytułu zapowiada, iż szybko wróci na szczyt, aby ponownie stoczyć mistrzowski pojedynek.

W walce wieczoru gali XTB KSW 94, która odbyła się 11 maja, doszło do mistrzowskiego starcia o pas wagi półśredniej. W pojedynku tym niepokonany dominator tej kategorii wagowej, Adrian Bartosiński zmierzył się z będącym na fali pięciu tryumfów z rzędu numerem trzy rankingu dywizji półśredniej Igorem Michaliszynem. Starcie zakończyło się w trzeciej rundzie dźwignią na kolano w wykonaniu mistrza. Po walce Igor Michaliszyn podziękowałem za wsparcie i poinformował, jak wygląda sprawa jego kolana po kończącej akcji.

Dzisiaj jest chyba lepiej niż wczoraj i mile się zaskoczyłem. Jutro prawdopodobnie zrobię rezonans i będę wiedział już coś w tym tygodniu więcej, ale jestem naprawdę pozytywnie nastawiony. Liczę, że to będą jakieś dwa, trzy tygodnie luzu i będę mógł wrócić na matę.

W kolejnym wpisie w mediach społecznościowych Igor dodał:

Ogromna lekcja …
Zobaczycie mnie prędzej w walce o pas niż myślicie.

Igor Michaliszyn zadebiutował w KSW w lutym zeszłego roku i już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Idrisa Amizhaeva. W drugim pojedynku zmierzył się z Krystianem Bielskim i też rozbił go przed czasem. 27-latek z Dąbrowy Górniczej ma na koncie dziesięć wygranych pojedynków, z których siedem zakończył przed czasem, a cztery razy zrobił to już w pierwszej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,415 komentarzy 72,980 polubień

W tej wadze jest 6-ciu zawodników - nie będzie to trudne.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of DamianoSiemano
DamianoSiemano

Maximum FC
Light Heavyweight

1,654 komentarzy 825 polubień

Będzie trylogia czy czterologia

Odpowiedz 1 Like