Arkadiusz Wrzosek szykuje się do walki z Arturem Szpilką. Były kickboxer bardzo poważnie podchodzi do tego starcia i szlifuje umiejętności w każdej płaszczyźnie.

Już 11 maja Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Arturem Szpilką w klatce KSW. Do pojedynku dojdzie podczas gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Przed zbliżającym się starciem Arek Wrzosek najpierw trenował w USA, w klubie American Top Team, a teraz przebywa na obozie w Tajlandii. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube Arek przyznał, że skupia się na przekrojowym podejściu do treningów i lubi szlifować umiejętności parterowe.

Szykuję na każdą płaszczyznę i bardzo dużo każdej poświęcam.

Wrzosek przyznał też, że bardzo poważnie podchodzi do konfrontacji ze Szpilką.

Największym problemem Artura w tej walce tak naprawdę będzie to, że bardzo poważnie go traktuję. Nie jak reszta środowiska, nie podchodzę do niego jak do zawodnika, który wraca po kontuzjach, który nie miał jakichś wielkich wyzwań w tym MMA, który dążenie do wielkich walk zakończył. Ja traktuję go tak samo porządnie, jak każdego innego rywala i naprawdę mocno wyjdę przygotowany do tej walki.

Arkadiusz Wrzosek w zawodowym MMA walczy od roku 2022. W tym czasie stoczył cztery pojedynki i wszystkie wygrał. Wrzosek od początku kariery w MMA jest związany z organizacją KSW.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

25 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,597 komentarzy 57,713 polubień

Dwa trzy kopy i tyle będzie
Szpilman na deskach

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of GSPG
GSPG

Shark Fights
Heavyweight

1,388 komentarzy 3,627 polubień

Wrzosek przez KO by Highkick :conorsalute:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,220 komentarzy 81,530 polubień

Bardzo dużo Arek skupia się na tym co będzie problemem Artura, niby go szanuje a ja tutaj widzę pychę w tych wypowiedziach, tam chyba sporo yesmanów wokół, jestem jeszcze bardziej pewny że cytryna z patyka dla jego spadnie z ręki Artura w tę piękną noc Saturdej Sandej, bo szczene to oni obaj mają wątpliwą, a prędzej Artur w początkowej fazie trafi ręką niż Arek butem na głowę, cały czas będę przypominał że mało co nie zgasił go Tomek Sarara ręką, a Artur napewno bije o wiele mocniej, więc powodzenia...

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Misanthropist
Misanthropist

WSOF
Middleweight

3,339 komentarzy 3,687 polubień

Szpilka nie będzie miał żadnego problemu w tej walce. :roberteyeblinking:
Mam nadzieję że Szpila wyjaśni Wrzoska bo za długo już robi fejm na tym luckykicku z Harrim.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Bardzo dużo Arek skupia się na tym co będzie problemem Artura, niby go szanuje a ja tutaj widzę pychę w tych wypowiedziach, tam chyba sporo yesmanów wokół, jestem jeszcze bardziej pewny że cytryna z patyka dla jego spadnie z ręki Artura w tę piękną noc Saturdej Sandej, bo szczene to oni obaj mają wątpliwą, a prędzej Artur w początkowej fazie trafi ręką niż Arek butem na głowę, cały czas będę przypominał że mało co nie zgasił go Tomek Sarara ręką, a Artur napewno bije o wiele mocniej, więc powodzenia...

Ostatnio ci wszystkie predykcje wchodzą z dokładnością do liczb na kartach punktowych więc będzie Arek gołong dałn saterdej/sandej.

Szpilman będzie Arka wciagał na kontrę i bomba, bomba, bez kitu. Lowkicki i kopnięcia będą ryzykowne bo Arczibald będzie czekał na kontrę a jak trafi...

Jak Arek ma sensownych trenerów to będzie próbował Szpilsona dociążyć i nie będzie się z nim bił w stójce - Arek to WIEELKIE CHŁOPISKO - długie nogi i ręce - powinien mieć w parterze przewagę jak obali.

Odpowiedz 6 polubień

click to expand...
Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Light Heavyweight

14,326 komentarzy 110,697 polubień

Bardzo dużo Arek skupia się na tym co będzie problemem Artura, niby go szanuje a ja tutaj widzę pychę w tych wypowiedziach, tam chyba sporo yesmanów wokół, jestem jeszcze bardziej pewny że cytryna z patyka dla jego spadnie z ręki Artura w tę piękną noc Saturdej Sandej, bo szczene to oni obaj mają wątpliwą, a prędzej Artur w początkowej fazie trafi ręką niż Arek butem na głowę, cały czas będę przypominał że mało co nie zgasił go Tomek Sarara ręką, a Artur napewno bije o wiele mocniej, więc powodzenia...

Czuje w kroczu, że Wrzosek to wyciągnie.

Zakład?

:roberteyeblinking:

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of ketraab
ketraab

KSW
Welterweight

5,322 komentarzy 26,390 polubień

Czuje w kościach, że szpilka w pierwszej rundzie to zakonczy. Ale się nie zakładam o nic.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,714 komentarzy 16,166 polubień

Wrzosek mnie jakoś specjalnie nie przekonuje. Jego walk z KStfu nie pamiętam. W tych w K1 jakoś mnie nie porywał – poza klasowymi kopnięciami. Ale nie jest rozbity i ma swoje, choćby czysto fizyczne atuty.

arczi bald to w gruncie rzeczy wrak. Ciało i szczęka kruche jak szkło. Psychika wątpliwa – choć może trochę podreperowana.

Jego walki w boksie pamiętam bardzo dobrze. Z porządnym, metodycznym, poukładanym strikerem nie ma żadnych szans. Dotychczas nie miał żadnej poważnej walki w mma.

Pierwsza to była ustawka z Ukraińcem, który wcześniej zamiatał nim ring w boksie i przegrał przez skandaliczną decyzję.

Parodii z uciekającą, skontuzjowaną parówą szkoda komentować.

Potem był jeszcze „pojedynek” ze zmarszczonym purpurowym pytonem. I tutaj przecież to nie arczi wygrał, ale przede wszystkim purpurat przegrał sam ze sobą. Nawet jak na swój mikry talent purpurat domina zawalczył słabo. Zwyczajnie spanikował – te ciosy w parterze nawet jak na niego to była parodia. A potem ta stójkowa, idiotyczna, cepeliada.

Gdyby to był jakiś czarny facet z długimi łapami z przyzwoitym ciosem – a nie „krótkoręczny” pyton – naprzeciwko arczi balda, to pewnie skończyłoby się dechami dla postrachu Wildera. Bo przyjął ten dyskotekowy taniec pod remizą. Inaczej nie umie.

Zawsze, w ostatnich latach, gdy arczi bald wdawał się z kimś w bójkę, to lądował na deskach.

Jak Arczi wygra, to raczej na zasadzie takie, że Wrzosek przegra sam ze sobą, popełniając jakiś bardzo głupi błąd. A nie, że obaj dadzą z siebie wszystko i wyjdzie jakaś jawna dysproporcja na rzecz szpilki.

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,220 komentarzy 81,530 polubień

A jak mu Artur zajebie na brodę w pierwszej rundzie strzała i ten padnie to wtedy z kim przegra Arek? Ze słowiańskim wiatrem, ze sobą czy z Arturem Szpilką? Głupie pierdolenie, każdy jeden cios przyjęty można wytłumaczyć własnym błędem. Błąd to można popełnić jak ktoś pójdzie w parterze w złą stronę i zamiast poprawić swoją sytuację znajdzie się w jeszcze gorszej czy technika stanie się bardziej ciasna, tak to jest wtedy błąd i porażka na własne życzenie jednak jeśli ktoś dostanie bombę i pójdzie spać to napewno nie można powiedzieć że przegrał sam ze sobą. :usunto:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,495 komentarzy 22,351 polubień

Czuje w kroczu, że Wrzosek to wyciągnie.

Zakład?

:roberteyeblinking:

A ja czuję, że coś się odjaniepawli, jak zawsze w takich walkach: palec w oko, pęknięty mostek, kop w jaja, duszenie cycem, ciosy w tył głowy, coś z tego katalogu. Nie spodziewam się ciekawej walki.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,155 komentarzy 30,727 polubień

Ostatnio ci wszystkie predykcje wchodzą z dokładnością do liczb na kartach punktowych więc będzie Arek gołong dałn saterdej/sandej.

Szpilman będzie Arka wciagał na kontrę i bomba, bomba, bez kitu. Lowkicki i kopnięcia będą ryzykowne bo Arczibald będzie czekał na kontrę a jak trafi...

Jak Arek ma sensownych trenerów to będzie próbował Szpilsona dociążyć i nie będzie się z nim bił w stójce - Arek to WIEELKIE CHŁOPISKO - długie nogi i ręce - powinien mieć w parterze przewagę jak obali.

Przecież Szpila będzie obalał już z szatni.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,714 komentarzy 16,166 polubień

A ja czuję, że coś się odjaniepawli, jak zawsze w takich walkach: palec w oko, pęknięty mostek, kop w jaja, duszenie cycem, ciosy w tył głowy, coś z tego katalogu. Nie spodziewam się ciekawej walki.

No ja też obstawiam taki scenariusz za najbardziej prawdopodobny.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

EFC Africa
Featherweight

2,790 komentarzy 5,399 polubień

ARTUR DLA KOGO! :pudzianfap:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Przecież Szpila będzie obalał już z szatni.

Jest jeden mały problm - Szpilka reprezentuje Szpilka Team a w kornerze będzie Andrzej Kostyra, Trener Kostka, jakiś dziadek borowy kickboxingu z AWF i Kamyszka.

Nie wiem czy on wgl trenuje zapasy i czy ma trenera od zapasów. Bo z Czeczenami nie trenuje od ponad roku ale to chyba dla niego na plus.

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,597 komentarzy 57,713 polubień

ARTUR DLA KOGO! :pudzianfap:

Misia gogo

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,714 komentarzy 16,166 polubień

Jest jeden mały problm - Szpilka reprezentuje Szpilka Team a w kornerze będzie Andrzej Kostyra, Trener Kostka, jakiś dziadek borowy kickboxingu z AWF i Kamyszka.

Nie wiem czy on wgl trenuje zapasy i czy ma trenera od zapasów. Bo z Czeczenami nie trenuje od ponad roku ale to chyba dla niego na plus.

Z tym kiepskim komediantem kostyrą to tak tylko żartujesz, prawda?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,155 komentarzy 30,727 polubień

Jest jeden mały problm - Szpilka reprezentuje Szpilka Team a w kornerze będzie Andrzej Kostyra, Trener Kostka, jakiś dziadek borowy kickboxingu z AWF i Kamyszka.

Nie wiem czy on wgl trenuje zapasy i czy ma trenera od zapasów. Bo z Czeczenami nie trenuje od ponad roku ale to chyba dla niego na plus.

Parter robi chyba z gagatkiem od Owczarz.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Z tym kiepskim komediantem kostyrą to tak tylko żartujesz, prawda?

Korstyra to żart - bo zakopali topór wojenny i razem ze Szpilsonem grają w tenisa.

Ale Kamyszka, Trener Kostka i jakiś dziadek z AWFu to 100% real Szpilka Team i jak pisze @Dawid _Ozdoba-Legenda - jeszcze ten kimoniarz co Janka szybował pod Glovera.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,192 komentarzy 68,178 polubień

Bardzo dużo Arek skupia się na tym co będzie problemem Artura, niby go szanuje a ja tutaj widzę pychę w tych wypowiedziach, tam chyba sporo yesmanów wokół, jestem jeszcze bardziej pewny że cytryna z patyka dla jego spadnie z ręki Artura w tę piękną noc Saturdej Sandej, bo szczene to oni obaj mają wątpliwą, a prędzej Artur w początkowej fazie trafi ręką niż Arek butem na głowę, cały czas będę przypominał że mało co nie zgasił go Tomek Sarara ręką, a Artur napewno bije o wiele mocniej, więc powodzenia...

Z tego co czytam to chyba jedyni na forum stawiamy na Sandeja :mamed:

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
G
Guest

Ja tam widzę wygrana Szpili

:fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,220 komentarzy 81,530 polubień

Lowkicki i kopnięcia będą ryzykowne bo Arczibald będzie czekał na kontrę a jak trafi...

Cytryna wtedy spadnie, to jest klucz do tej walki.
Te długo nogi są idealne do wywrócenia i długie ręce idealne do wyciągnięcia prostej techniki, ale k grapling bym akurat Artura nie podejrzewał.

Odpowiedz 1 Like

m
manu

BAMMA
Lightweight

847 komentarzy 895 polubień

Szpilka nie będzie miał żadnego problemu w tej walce. :roberteyeblinking:
Mam nadzieję że Szpila wyjaśni Wrzoska bo za długo już robi fejm na tym luckykicku z Harrim.

To nie był lucykick, tylko po prostu Hari jest rozbity.

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,714 komentarzy 16,166 polubień

A jak mu Artur zajebie na brodę w pierwszej rundzie strzała i ten padnie to wtedy z kim przegra Arek? Ze słowiańskim wiatrem, ze sobą czy z Arturem Szpilką? Głupie pierdolenie, każdy jeden cios przyjęty można wytłumaczyć własnym błędem. Błąd to można popełnić jak ktoś pójdzie w parterze w złą stronę i zamiast poprawić swoją sytuację znajdzie się w jeszcze gorszej czy technika stanie się bardziej ciasna, tak to jest wtedy błąd i porażka na własne życzenie jednak jeśli ktoś dostanie bombę i pójdzie spać to napewno nie można powiedzieć że przegrał sam ze sobą. :usunto:

Rozumiem krecik, że pijesz do mnie. Nie wiem, czym ty się tak ekscytujesz. Arczi bald jest obecnie ch... bokserem, więc jakim ma być zawodnikiem mma? Jest, był i będzie zwykłym frikiem. Nawet penis mu wsadzał w czerep, zanim sam się połamał. W zasadzie każdy przyzwoity zawodnik powinien dawać mu obecnie szybkie KO.

Wrzosek mnie nie przekonuje, ale takim przeciętniakiem mi się wydaje, że jest. Jeżeli Wrzosek przegra z arczi baldem to jest gorzej niż przeciętniakiem, nie nadaje się nawet na top 5 HW w cyrku KRS i powinien iść do klasycznej frikowej organizacji.

I jeżeli przegra z arczi baldem to przyznam, że oceniałem go, Wrzoska, zbyt wysoko. Nie będzie to jednak oznaczało, że niedoceniałem arcziego. Bo jego poziom jest i będzie mierny. Nawet nie ze względu na technikę/motorykę -- bo swego czasu ją miał . W boksie.

Ale wyniszczone ciało, rozbitą głowę, słabą atletyczność i psychikę, która przy dłuższych kłopotach zawsze wysiadała.

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of MirsadBektic
MirsadBektic

UFC
Bantamweight

8,395 komentarzy 28,023 polubień

Będzie saturdej sandej jak nic.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

To nie był lucykick, tylko po prostu Hari jest rozbity.

Badr jest takim wrakiem, że go ostatnio znokautował jakiś estoński ogr, którego Bard dostał na odbudowanie.

Odpowiedz polub