Madars Fleminas zanotował świetny nokaut na gali XTB KSW 93, która 6 kwietnia odbyła się w Paryżu. Zawodnik z Łotwy w drugiej rundzie posłał na deski Artura Szczepaniaka mocnym łokciem.

Zawodnicy zaczęli walkę bardzo spokojnie, badając się w stójce. Aktywniejszy był na początku Madars Fleminas, który spychał rywala pod siatkę i częściej inicjował akcje. W połowie odsłony Polak zaczął odzyskiwać kontrolę i to on zajął środek klatki. Na dwie minuty przed końcem starcia pojedynek przeniósł się do klinczu pod siatką, gdzie Polak pracował nad sprowadzeniem, które w końcu mu się udało. Pod sam koniec rundy Szczepaniak spróbował dźwigni na nogę.

W drugiej rundzie środek klatki znów zajął Fleminas, jednak szybko zaczął odpowiadać na to Szczepaniak. W pewnym momencie Fleminas skrócił dystans i zaatakował idealnym łokciem, po którym Szczepaniak osunął się na deski, na co błyskawicznie zareagował sędzia kończąc starcie.

Dla Artura Szczepaniaka (MMA 10-3-0) była to piąta walka pod szyldem KSW. Polak w dotychczasowych starciach pod szyldem tej organizacji pokonał Jivko Stoimenova, Briana Hooia oraz Henry’ego Fadipe, przegrał natomiast z Adrianem Bartosińskim.

Madars Fleminas (MMA 13-5-0) w poprzednim starciu przegrał decyzją sędziów z Andrzejem Grzebykiem. Wcześniej zawodnik z Łotwy walczył głównie pod szyldem Cage Warriors, gdzie wygrywał między innymi z Danielem Skibińskim i Obanem Elliottem, przegrywał natomiast z Mateuszem Figlakiem, Jackiem Grantem i Carlo Pedersolim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,736 komentarzy 26,983 polubień
Avatar of Yoshi 1899
Yoshi 1899

Legacy FC
Welterweight

2,035 komentarzy 4,872 polubień

Pięknie trafił nic dodać nic ująć :applause:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Enigma93
Enigma93

Jungle Fight
Featherweight

243 komentarzy 401 polubień

Powinien już na Grzebyka wyjść z takim nastawieniem i parciem do przodu, nokaut klasa coś ala Kadestam Roberto :wink:

Odpowiedz polub

Avatar of nechrist
nechrist

Oplot Challenge
Heavyweight

188 komentarzy 344 polubień
m
miszaa

ONE FC
Middleweight

2,478 komentarzy 5,050 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,399 komentarzy 72,860 polubień

Fleminasa szanuję za to, że to bezsterydowy naturszczyk - jakby miał się pizgać z Grzebykiem bez soku - miałby go w grobie w pierwszej rundzie.

Skiba i Szczepaniak to niezłe skalpy jak dla psychola naturszczyka - Hooi VS Fleminas - 2-ch psycholi naturszczykó bez sterydów!

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Vassago
Vassago

KSW
Lightweight

5,151 komentarzy 8,948 polubień

Piękne KO do highlights :lol:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,190 komentarzy 35,954 polubień
Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

18,941 komentarzy 32,093 polubień

Fleminasa szanuję za to, że to bezsterydowy naturszczyk - jakby miał się pizgać z Grzebykiem bez soku - miałby go w grobie w pierwszej rundzie.

Skiba i Szczepaniak to niezłe skalpy jak dla psychola naturszczyka - Hooi VS Fleminas - 2-ch psycholi naturszczykó bez sterydów!

A Szczepaniak... :lol:
Barki, bicki na podwójnej żyle +kaptury chyba natural...
:frankapprove::juanlaugh:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

M-1 Global
Featherweight

3,610 komentarzy 10,681 polubień

Pięknie weszło. Szkoda Artura :boystop:

Odpowiedz polub

Avatar of J.K
J.K

Bellator
Light Heavyweight

4,665 komentarzy 16,270 polubień

Przed walką byłem pewny, że Szczepaniak się przejedzie po Fleminasie. Niestety Łotysz wyglądał lepiej od samego początku, a ten kapitalny łokieć tylko przypieczętował dobry występ. Inną kwestią jest styl Artura. Moim zdaniem powinien go mocno zmienić, bo tryb "kill or be killed" nie jest zbyt dobry na dłuższą metę, a szkoda by było by tak przekrojowy zawodnik został wrakiem na chwilę po skończeniu 30 roku życia.

Odpowiedz 4 polubień